Informacje archiwalne

Produkt o kodzie GV-N207SGAMING_OC-8GC został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER Gaming OC 8GB GDDR6 (GV-N207SGAMING OC-8GC)

Kod: GV-N207SGAMING_OC-8GC

Opis Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER Gaming OC 8GB GDDR6 (GV-N207SGAMING OC-8GC)

Najnowszy model karty graficznej ze stajni Gigabyte, GeForce RTX 2070 SUPER Gaming OC z przełomową architekturą Nvidia Turing, 8GB pamięcią GDDR6,256-bit oraz chłodzeniem WINDFORCE 3X. Dodatkowo karta posiada wsparcie dla sytemu oświetlenia RGB Fusion. Real-Time Ray Tracing w przystępnej cenie. Ciesz się niespotykaną wydajnością oraz fotorealistyczną grafiką z kartami Gigabyte GeForce RTX 2070.
Najważniejsze cechy
  • Architektura NVidia Turing
  • Real-Time Ray Tracing
  • 8GB pamięci GDDR6
  • System chłodzenia WINDFORCE 3X
  • System oświetlenia RGB Fusion
Gigabyte Rtx 2070 Pic1

WINDFORCE 3X COOLING SYSTEM
System chłodzenia WINDFORCE 3X posiada 3 unikalne wentylatory 80mm, 4 miedziane heat-pipe i funkcję aktywnego wentylatora 3D, zapewniając efektywną zdolność odprowadzania ciepła, a tym samym wyższą wydajność w niższych temperaturach.

Gigabyte Geforce Rtx 2070 Gaming Oc Pic2

Gigabyte Geforce Rtx 2070 Gaming Oc Pic3


Patent GIGABYTE "Alternate Spinning"
Opatentowany przez Gigabyte system obrotu wentylatorow, który rozwiązuje problem z przepływem powietrza trzech wentylatorów. Ponieważ wentylatory obracają się w tym samym kierunku, kierunek przepływu powietrza jest przeciwny pomiędzy wentylatorami, co spowoduje turbulencje i zmniejszy wydajność rozpraszania ciepła. System ALTERNATE SPINNING obraca środkowy wentylator w przeciwnym kierunku, tak aby kierunek przepływu powietrza pomiędzy dwoma wentylatorami był taki sam, zmniejszając turbulencje i zwiększając ciśnienie przepływu powietrza.

Gigabyte Geforce Rtx 2070 Gaming Oc Pic4

UNIKALNE ŁOPATKI WENTYLATORA
Strumień powietrza przedostaje się przez trójkątną krawędź wentylatora i prowadzony jest płynnie przez wyżłobienia 3D na powierzchni wentylatora, skutecznie zwiększając przepływ powietrza.

Gigabyte Geforce Rtx 2070 Gaming Oc Pic5

Miedziane rurki w bezpośrednim kontakcie z GPU
Kształt miedzianych rurek maksymalizuje bezpośredni obszar kontaktu z GPU, zwiększając transfer ciepła. Heat-pipe obejmuje również pamięć VRAM poprzez duży kontakt z metalową płytą, aby zapewnić właściwe chłodzenie.

Gigabyte Geforce Rtx 2070 Gaming Oc Pic6


GRA W TWOIM STYLU Z RGB FUSION
Dzięki 16,7M dostosowywanym kolorom i licznym efektom świetlnym, możesz wybrać odpowiedni schemat dla swojego zestawu do gier z silnikiem AORUS.

7gigabyte Geforce Rtx 2070 Gaming Oc Pic6


EKSTREMALNA TRWAŁOŚĆ I OVERCLOCKING
Karta graficzna wykorzystuje fazę mocy 8 + 2, aby umożliwić MOSFET-owi działanie w niższej temperaturze, a także zabiezpieczyc przed przegrzaniem i zrównoważyć obciążenie. Certyfikowane dławiki i kondensatory Ultra Durable, aby zapewnić doskonałą wydajność na długi czas.

7gigabyte Geforce Rtx 2070 Gaming Oc Pic7


OCHRONNY METALOWY BACK PLATE
Metalowa płyta tylna nie tylko zapewnia estetyczny wygląd, ale także poprawia strukturę karty graficznej, zapewniając pełną ochronę.

7gigabyte Geforce Rtx 2070 Gaming Oc Pic8

Cechy produktu Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER Gaming OC 8GB GDDR6 (GV-N207SGAMING OC-8GC)

Producent układu graficznegoNVidia
Chipset modelRTX 2070 Super
Ilość pamięci RAM8 GB
Typ pamięciGDDR6
Szyna pamięci256 bit
Typ złączaPCI Express 3,0 x16
Technologia skalowaniaSLI
Maksymalna rozdzielczość cyfrowa7680 x 4320 px
Ilość gniazd Display Port3 szt
Ilość gniazd HDMI1 szt
Maksymalna liczba monitorów4 szt
Częstotliwość rdzenia1770 MHz
Częstotliwość rdzenia Boost1815 MHz
Przepustowość448 GB/s
Częstotliwość pamięci14000 MHz
ZastosowanieGeForce GTX do gier
Wersja DirectX12
Wersja OpenGL4,5
Liczba wentylatorów3
Długość karty287 mm
Szerokość karty50 mm
Wysokość karty115 mm
Gniazda zasilające1 x PCI-E 6-pin, 1 x PEG 8-pin
Rekomendowana moc zasilacza650 W
ProducentGigabyte
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Opinie, komentarzeGigabyte GeForce RTX 2070 SUPER Gaming OC… - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: 5.67Ocena klientów: 5.67 / 6 - Ilość recenzji: 3
R3jn · OpiniaBardzo dobra karta,cicha wydajna... spore oc:) procek poleciał na plus 125 a pamięci plus 975 :D więc dogoniła 2080 polecam nie ma co przepłacać za modele aorus czy msi trio choć trio ma lepsze chłodzenie to zje więcej prądu a wydajność można samemu podnieść
Aleksy · OpiniaMam tą kartę od 3 dni . Zawsze wybierałem Asusa tym razem ze względu na cenę bliską RTX 2080 powiedziałem dość i wybrałem tą kartę od Gigabyte . 3 dni trochę mało na ocenianie . Ale na początek warto zauważyć to co rzuca się w oczy od razu . A mianowice oprogramowanie Aorus , mimo instalowania sterowników i oprogramowania ze strony producenta . Miałem nadzieję , na kontrolę karty przez program otóż nie mam możliwość tylko kierowania podświetlaniem RGB ( na szczęście skromnym) w postaci napisu na grzbiecie karty. Po za tym nie ma możliwości spojrzenia na zegar pamięci itp. . Niestety karta ma brak oprogramowania sterującego pamięcią i taktowaniem rdzenia . Szkoda , mam nadzieję , że producent postara się to nadrobić w aktualizacji oprogramowania . Mimo wszystko Asus miał w tym aspekcie zdecydowaną przewagę. Niestety cena czyni cuda ….. a szkoda wykonane oprogramowania też powinno uzupełniać jakość wykonania karty .Myślę , że jeśli nie poprawią tego mankamentu następnym razem wrócę jednak do droższego Asusa jaki by on nie był jednak zawsze dbał o szczegóły mimo swojej ceny.
MarkoP · Odpowiedź@Aleksy: Nie ma to jak Ocena Doskonałego modelu RTX 2070 Super przez pryzmat oprogramowania do podkręcania . Jest coś takiego jak "MSI AFTERBURNER" . Tak na marginesie to NVIDIA dostarcza takie sterowniki że "MASAKRA" tu leży największy problem całej serii RTX .

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami