Informacje archiwalne

Produkt o kodzie RED-GW900 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Kamera internetowa Redragon Apex GW900

Dodaj swoją ocenę | kod: RED-GW900

Opis Kamera internetowa Redragon Apex GW900

Redragon Apex GW900 to kamera internetowa, za pomocą której nagrasz obraz oraz przeprowadzisz transmisję na żywo w jakości Full HD. To idealne rozwiązanie wtedy, gdy potrzebujesz płynnego obrazu i dźwięku. Wysoka jakość wykonania i przemyślana konstrukcja kamery, sprawiają że jest ona łatwa w użytkowaniu i trwała. Pozycję kamery możesz również regulować, aby dostosować ją do własnych potrzeb. Podwójny mikrofon stereo MEMS, który zastosowano w modelu Redragon Apex zarejestruje wszystkie odgłosy w otoczeniu kamery.Dzięki technologii Plug and Play oraz złączu USB 2.0, urządzenie podłączyć do komputera bez potrzeby instalowania dodatkowych sterowników oraz oprogramowania. Podłącz i używaj.
Najważniejsze cechy
  • Rozdzielczość połączeń: FullHD
  • Mikrofon: Wbudowane - 2 szt.
  • Łączność: USB 2.0
  • Dodatkowe informacje: Długość kabla: 1,8 m

Obraz w jakości Full HD

Z kamerą internetową Redragon Apex GW900 możesz cieszyć się wyraźnym obrazem w każdych warunkach. W urządzeniu zastosowano aż 6 zaawansowanych, dwustronnych soczewek optycznych z autofokusem i powłoką antyrefelksyjną. Rozwiązania te sprawdzą się niezależnie od zastosowania.

Kamery możesz używać do przeprowadzenia transmisji na żywo w jakości Full HD, przy jej pomocy weźmiesz udział w wideokonferencji, a nawet istnieje możliwość zdalnego podejrzenia tego, co dzieje się w Twoim domu. Ponadto, dzięki funkcji korekcji jasności, kamera poradzi sobie nawet w gorszych warunkach oświetleniowych.

Gygygygyt

Podwójny mikrofon stereo MEMS

Czysty dźwięk bez zakłóceń jest często równie istotny, co obraz wysokiej jakości. W tym celu firma Redragon zastosowała w modelu kamery Apex podwójny mikrofon stereo MEMS. Mikrofon ten wiernie zarejestruje wszelkie odgłosy w otoczeniu urządzenia.

Juytjuytyu

Wielofunkcyjny stojak z klipsem umożliwia regulację

W kamerze internetowej Redragon Apex GW900 zastosowano wielofunkcyjny stojak z klipsem, który umożliwi precyzyjne i stabilne umocowanie urządzenia. Stojak umożliwi zarówno swobodne postawienie kamery, jak również jej instalację na wielu krawędziach.

Ponadto, stojak jest regulowany w zakresie 360 stopni w poziomie oraz 90 stopni w pionie. Umożliwia to perfekcyjne ustawienie sprzętu w krótkim czasie.

FtftgvcgHytjhtJjytj

Cechy produktu Kamera internetowa Redragon Apex GW900

Rozdzielczość1920 x 1080
InterfejsUSB
Funkcja aparatu cyfrowegoTak
Typ sensoraCMOS
Kompresja wideoH,264
FocusTak
ProducentRedragon
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.