Informacje archiwalne

Produkt o kodzie NKG-1845 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Klawiatura Mechaniczna Genesis Thor 660 US, bezprzewodowa, podświetlenie RGB, biała

Dodaj swoją ocenę | kod: NKG-1845

Opis Klawiatura Mechaniczna Genesis Thor 660 US, bezprzewodowa, podświetlenie RGB, biała

Klawiatura Thor 660 to funkcjonalna konstrukcja podkreślona zachwycającym podświetleniem PRISMO RGB. Nasadki klawiszy Pudding PBT jeszcze mocniej uwydatniają głębię kolorów podświetlenia, dzięki czemu Twoje stanowisko będzie budzić podziw nie tylko w nocy, ale także podczas rozgrywek w świetle dnia. Wybierz swoją ulubioną opcję spośród 19 trybów podświetlenia i wygrywaj w prawdziwie oszałamiającym stylu.
Najważniejsze cechy
 • Podświetlenie RGB z efektem Prismo
 • Przełączniki mechaniczne Gateron Red o żywotności 50 milionów naciśnięć
 • Kompaktowe rozmiary
 • Wbudowany akumulator 3000 mAh
 • 19 trybów podświetlenia
 • Oprogramowanie do gier z funkcją nagrywania makr
 • Połączenie Bluetooth z niskim opóźnieniem
 • Połączenie przewodowe za pomocą kabla USB-C
 • Możliwość połączenia z 3 urządzeniami Bluetooth jednocześnie
 • N-Key rollover
 • Multimedialne klawisze funkcyjne
 • Wbudowana pamięć
 • Nasadki klawiszy „Pudding PBT” z technologią podwójnego wtrysku
 • Najwyższej jakości fabrycznie nasmarowane stabilizatoryDoskonałe parametry i wysokiej jakości stabilizatory

Niesamowicie precyzyjne przełączniki mechaniczne Gateron Red wyróżniają się szybkim czasem reakcji, wyjątkowo niskim punktem aktywacji kliku - 2,0 mm i wymaganą siłą nacisku wynoszącą jedynie 45 g. Postaw na niezawodność i bądź zawsze o krok przed przeciwnikiem. Ważnym elementem wyposażenia każdej profesjonalnej klawiatury gamingowej są stabilizatory, które odpowiadają za prawidłowe poruszanie dużych klawiszy. Dlatego Thor 660 wyposażono w najwyższej jakości fabrycznie nasmarowane stabilizatory marki Gateron, które gwarantują płynność poruszania klawisza i niesamowitą precyzję. Specjalistyczny smar nałożony na stabilizatorach zmniejsza hałas i niweluje piski oraz zwiększa płynność ruchu przy naciskaniu klawisza.

Nkg 1845

Dual mode

Klawiatura posiada podwójny tryb łączności, dzięki któremu oferuje zarówno opcję połączenia przewodowego przez kabel USB-C, jak i bezprzewodowego BT. Połączenie bezprzewodowe cechuje się wyjątkowo niskim opóźnieniem, co zagwarantuje niezwykle efektywną grę na najwyższym poziomie. Thor 660 umożliwi połączenie z aż trzema urządzeniami Bluetooth jednocześnie, a wbudowany akumulator 3000 mAh pozwoli cieszyć się swobodą ruchów przez wiele godzin po jednorazowym naładowaniu.

Nkg 1845

Klawisze funkcyjne i N-Key rollover

Thor 660 została wyposażona w wiele klawiszy funkcyjnych zapewniających użytkownikowi dostęp do podstawowych funkcji znajdujących się w klawiaturach pełnowymiarowych. Zarządzanie aplikacjami staje się niezwykle proste i intuicyjne. Jednym ruchem możesz zmieniać utwory oraz ich głośność, a także uruchamiać aplikacje takie jak poczta czy kalkulator. Klawiaturę wyposażono w funkcję N-Key Rollover, czyli funkcję pełnego Anti - Ghostingu . Dzięki temu niezależnie od tego ile klawiszy wciśniesz, urządzenie precyzyjnie odczyta każdy naciśnięty przycisk i błyskawicznie prześle sygnał z klawiatury do komputera. Klawiatura Thor 660 została wyposażona w keycapy "Pudding PBT", które oprócz eksponowania podświetlenia, gwarantują trwałość na długie lata użytkowania. Nasadki wykonano przy użyciu technologii podwójnego wtrysku. Proces ten opiera się na wstrzykiwaniu dwóch wariantów kolorystycznych do formy, co pozwala uzyskać wyjątkowe dwukolorowe wykończenie i wysoki poziom wytrzymałości.

Nkg 1845

Zaawansowane oprogramowanie

Thor 660 współpracuje z dedykowanym oprogramowaniem, które pozwala w pełni spersonalizować ustawienia urządzenia. Wybierz ulubiony tryb podświetlenia RGB, skonstruuj zabójcze combo i skonfiguruj makra oraz profile. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie zapamięta wszystkie Twoje ustawienia co sprawia, że nawet po podłączeniu klawiatury do innego sprzętu nie musisz ponownie jej personalizować.


Cechy produktu Klawiatura Mechaniczna Genesis Thor 660 US, bezprzewodowa, podświetlenie RGB, biała

Typ klawiaturyMechaniczna
Szerokość293 mm
Głębokość102 mm
Wysokość39 mm
Klawisze multimedialne13 szt.
Klawisze internetoweTak
Dla graczyTak
PodświetlenieTak
Komunikacja z komputeremBezprzewodowa, Przewodowa
InterfejsBluetooth, USB
ProducentGenesis
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.