Informacje archiwalne

Produkt o kodzie RED-K607-RGB został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Klawiatura Redragon K607 RGB APS TKL

Dodaj swoją ocenę | kod: RED-K607-RGB

Opis Klawiatura Redragon K607 RGB APS TKL

Niskoprofilowa klawiatura dla graczy. Jej niezwykle niskie keycapy w połączeniu z niskoprofilowymi switchami Blue i wąską obudową pozwoliły na stworzenie tej kompaktowej klawiatury. Konstrukcja wzmacniana metalowym topem wraz z gumowymi nóżkami zapewnia wysoką stabilność na biurku nawet podczas emocjonujących starć, natomiast podświetlenie RGB wzbogaci wizualnie stanowisko gracza i poprawi widoczność klawiszy w gorszych warunkach oświetleniowych. Przełączniki Redragon Low Profile Blue charakteryzują się wyczuwalnym punktem aktywacji, dzięki któremu ma się pewność, że komenda została wykonana.
Najważniejsze cechy
  • Podświetlenie: RGB
  • Interfejs: USB
  • Rodzaj przełączników: Blue switch
  • Typ klawiatury: Mechaniczna
  • Układ klawiatury: Amerykański (US)

Wzmacniana, kompaktowa konstrukcja

Redragon APS TKL to klawiatura Tournament, pomniejszona o blok numeryczny. Dzięki temu na Twoim biurku pozostanie więcej miejsca na poruszanie myszą. To jednak nie wszystko, gdyż APS za sprawą bardzo niskich switchy, keycapów, a także wąskiej obudowy jest niezwykle smukła. Mimo tak niewielkich rozmiarów metalowa konstrukcja APS jest sztywna. W efekcie nie ugnie się pod Twoimi palcami nawet podczas emocjonujących starć w grze.

Truyut

Niskoprofilowe przełączniki Redragon Blue

W klawiaturze APS zostały zamontowane przełączniki Redragon Low Profile Blue. Switche te charakteryzują się wyczuwalnym punktem aktywacji, zaakcentowanym odgłosem kliknięcia, które wielu przywodzi na myśl dźwięk wydawany przez maszynę do pisania. Redragon Low Profile Blue świetnie sprawdzą się, jeżeli chcesz mieć pewność, że każda komenda została wykonana.

Yijtityi

Podświetlenie RGB

Wielokolorowe podświetlenie w klawiaturze Redragon APS pozwoli Ci na dostosowanie jej wyglądu pod własne wymagania i preferencje wizualne. Możliwa jest zmiana efektu podświetlenia bezpośrednio za sprawą skrótów klawiszowych na klawiaturze, dostosowanie jasności podświetlenia, szybkości efektu czy też jego kierunku. Podświetlenie RGB to nie tylko kolorystyczne urozmaicenie stanowiska komputerowego, ale także bardzo przydatna funkcja. Dzięki niemu klawisze są widoczne nawet w gorszych warunkach oświetleniowych na przykład podczas wieczornych maratonów gamingowych.

5uy56u

Cechy produktu Klawiatura Redragon K607 RGB APS TKL

Typ klawiaturyMechaniczna
Długość kabla1,8 m
Rodzaj przełącznikówBlue switch
Wymiary390x169x37 mm
Element kolorystycznyCzarny
Komunikacja z komputeremPrzewodowa
Układ klawiaturyAmerykański
InterfejsUSB
Kolor przełącznikówNiebieski
PodświetlenieRGB
ProducentRedragon
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.