Redragon TAURUS to podkładka pod mysz wykonana z wysokiej jakości tkaniny zapewniającej optymalną szybkość i pełną kontrolę podczas grania. Poczuj jedwabistą gładkość i maksymalny komfort podczas surfowania w Internecie, pracy w biurze lub grania w swoje ulubione gry. TAURUS dostępna jest dla wszystkich typów myszy - laserowych i optycznych. Podkładka ma antypoślizgowy spód i obszyte brzegi, dzięki czemu jest wytrzymała i zawsze pozostanie na miejscu. Ponadto jest łatwa w czyszczeniu i odporna na zachlapanie.
Najważniejsze cechy
Materiał: Guma, Tkanina
Długość: 300 mm
Szerokość: 930 mm
Grubość: 3 mm
Cechy produktu Podkładka pod mysz Redragon Taurus
Szerokość
930 mm
Grubość
3 mm
Materiał
Guma Tkanina
Długość
300 mm
Waga
566 g
Dodatkowe informacje
Antypoślizgowy spód Zaokrąglone brzegi podkładki Obszyte brzegi podkładki Motyw graficzny Kompatybilne z laserowym i optycznym sensorem Wodoodporna
Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wrocławiu, w związku z czym realizacja zamówienia internetowego może ulec wydłużeniu. Sprawdź czy towar jest dostępny w naszych oddziałach (tylko w odbiorze osobistym), których stany magazynowe można sprawdzić powyżej pod opcją "Stany magazynowe".