Informacje archiwalne

Produkt o kodzie KRX0077 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Klawiatura gamingowa Krux Neo Pro RGB Wireless Gateron Brown, mechaniczna

Dodaj swoją ocenę | kod: KRX0077

Opis Klawiatura gamingowa Krux Neo Pro RGB Wireless Gateron Brown, mechaniczna

O zwycięstwie decydują nie tylko umiejętności, ale także odpowiedni sprzęt. Zapewnij sobie właściwe zaplecze technologiczne i wybierz gamingową klawiaturę KRUX Neo PRO RGB Wireless. Wytrzymała konstrukcja i szybkie czasy reakcji tworzą idealne narzędzie do wielogodzinnych sesji z ulubioną grą. Postaw na KRUX Neo PRO RGB Wireless i przechyl szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Najważniejsze cechy
  • Przeznaczenie: Gaming
  • Przełączniki: Mechaniczne - Gateron Brown
  • Łączność: Przewodowa, Bezprzewodowa
  • Podświetlenie: Wielokolorowe - RGB

KLAWIATURA W ROZMIARZE 60%

KRUX Neo PRO RGB Gateron 60% została pozbawiony bloku numerycznego oraz strzałek, a nawet rzędu klawiszy funkcyjnych. Bez nerwów, wszystko jest dostępne, wystarczy zmienić tryb za pomocą skrótu klawiszowego. W klawiaturze znajdziecie cztery duże pola antypoślizgowe, które utrzymają NEO PRO na miejscu.

8o087p

PRZEŁĄCZNIKI MARKI GATERON

MECHanik KRUX Neo PRO RGB Wireless została wyposażona w najnowszą rewizję docenianych przez rynek oraz entuzjastów przełączników Gateron. Oznacza to staranne wykonaniem oraz nieco innym feelingiem użytkowania. Do Twojej dyspozycji oddajemy trzy warianty Neo. Wersje z czerwonymi przełącznikami - doskonałą do szybkich gier. Wersję niebieską - dla osób ceniących dokładność oraz komunikację z klawiaturą. Wersję brązową - najbardziej uniwersalną, idealną również dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mechanikami.

8o087yo

Ujutyu

Ui Piu

WYTRZYMAŁE KEYCAPSY - LOBOWANE STABY

Na nakładki NEO PRO double-injection nanieśliśmy dodatkowe oznaczenia. Takie połączenie zapewnia 100% przejrzystości trybów oraz nie wpływa na żywotność oznaczeń klawiszy. Wiemy też jak ważny jest poślizg! dodatkowe smarowane stabilizatorów zapewnia gładszą pracę, a przy okazji feeling uległ znacznej poprawie.

Yjuyujtyu

ODPINANY KABEL USB C

Bez dodatkowych zatok bądź zatrzasków, dzięki temu większość kabli pasuje do NEO PRO idealnie. Pozwala to na zmianę przewodu na taki który się nam podoba. Lewoskrętny w kolorze molibdenu? Proszę bardzo, wejdzie bez problemu.

SOFTWARE W KOMPLECIE

Chcesz przypisać klawiszowi jedną z naszych funkcji, czy stworzyć coś samemu? W tym miejscu możesz to zrobić. Konfigurowanie podświetlenia klawiszy? Proszę bardzo, przewidzieliśmy dodatkowe sloty na Twoją inwencję twórczą. Pamiętaj jednak, że sofcik NEO PRO działa tylko po kablu!

TRYB BLUETOOTH

Realny zasięg działania do 10 metrów. Do klawiatury Neo można przypisać do trzech urządzeń jednocześnie, a przełączamy się pomiędzy nimi za pomocą prostego skrótu klawiszowego. Tryb bezprzewodowy należy aktywować fizycznym przyciskiem na spodzie obudowy.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

PC, czy konsola, a może mobile? Nasz MECHanik będzie wspierała cię na każdym froncie. Tak długo jak sprzęt przyjmuje bluetooth, lub ma złącze USB, NEO PRO nie zawiedzie i będzie wspierać każdy Twój ruch.

Vghg

FUNKCJE WSPIERAJĄCE GAMING

N-key rollover pozwoli uniknąć problemów z nierejestrowanymi klawiszami. Tryb gracza ochroni przed przypadkowym przeniesieniem z gry do systemu operacyjnego. Makra pozwolą zautomatyzować nudne funkcje, a podświetlenie RGB pozwoli rozświetlić całe otoczenie.

Puio

Cechy produktu Klawiatura gamingowa Krux Neo Pro RGB Wireless Gateron Brown, mechaniczna

KolorCzarny
Typ klawiaturyMechaniczna dla graczy
Rodzaj przełącznikówMechaniczne - Gateron Brown
Klawisze numeryczneNie
Wysokość40 mm
Wymiary291x101x40 mm
Dołączone akcesoriaNarzędzie do zdejmowania nakładek klawiszy Kabel USB-A -> USB-C
Obsługiwane systemyMac OS X iOS Android Windows 10
Czas pracy na bateriido 10 h
Podpórka pod nadgarstkiNie
ZłączaUSB-C 1 szt.
Rodzaj podświetleniaPunktowe - każdy klawisz w innym kolorze Strefowe - każda strefa w innym kolorze Jednostrefowe - wszystkie klawisze w tym samym kolorze
Kolor podświetlenia klawiszyWielokolorowe - RGB
Podświetlenie klawiszyTak
Obsługa makrTak
Klawisze multimedialne / funkcyjneNie
InterfejsUSB Bluetooth
ŁącznośćPrzewodowa Bezprzewodowa
TypCompact
ProducentKrux


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.