Informacje archiwalne

Produkt o kodzie RED-K512W-RGB został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Klawiatura Redragon K512 Shiva White

Dodaj swoją ocenę | kod: RED-K512W-RGB

Opis Klawiatura Redragon K512 Shiva White

O zwycięstwie decydują nie tylko umiejętności, ale także odpowiedni sprzęt. Zapewnij sobie właściwe zaplecze technologiczne i wybierz gamingową klawiaturę Redragon Shiva White. Wytrzymała konstrukcja i szybkie czasy reakcji tworzą idealne narzędzie do wielogodzinnych sesji z ulubioną grą. Postaw na Redragon Shiva White i przechyl szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Najważniejsze cechy
  • Interfejs: USB
  • Podświetlenie: Wielokolorowy
  • Rodzaj przełączników: Membranowe
  • Typ klawiatury: Membranowa
  • Układ klawiatury: Amerykański (US)

WYJĄTKOWY, BIAŁY DESIGN

Jasne akcesoria i peryferia wspaniale rozjaśniają stanowisko komputerowe, a w odpowiedniej kompozycji potrafią całkowicie odmienić wygląd biurka. Biała klawiatura Shiva White Gaming Keyboard wraz z wielokolorowym podświetleniem uzupełnia zestaw białych akcesoriów gracza. Świetnie prezentuje się zarówno na biurku wypełnionym gamingowymi peryferiami, jak i w środowisku biurowym.

Yrtyry

KLAWIATURA W PEŁNYM WYMIARZE

Klawiatura Shiva White Gaming Keyboard to konstrukcja pełnowymiarowa, co oznacza, że jest wyposażona w blok numeryczny ("numpad"). Dodatkowe przyciski ułatwiają przykładowo wprowadzanie wartości numerycznych do arkuszy kalkulacyjnych, co znacznie przyspiesza i ułatwia pracę. Pod klawisze numeryczne można także przypisać utworzone makra lub zaawansowane funkcje w grach.

Ujkujyj

PRZYCISKI FUNKCYJNE

Klawiatura Shiva White Gaming Keyboard została wyposażona w szereg dodatkowych przycisków. Nad główną sekcja klawiszy umieszczone są dodatkowe klawisze do obsługi multimediów, kontroli głośności systemowej i wyciszenia dźwięków, czy też dedykowany przycisk do nagrywania makr. Na lewej stronie znajduje się także 6 dodatkowych przycisków, pod którymi można zapisać utworzone makra. Takie rozwiązanie zwiększa funkcjonalność klawiatury, oddając w ręce użytkownika szereg niezwykle przydatnych rozwiązań - zarówno do grania jak i pracy.

Uiuyiu

MAGNETYCZNA PODPÓRKA

Aby poprawić komfort użytkowania, do klawiatury Shiva White Gaming Keyboard dołączona jest magnetycznie przytwierdzana podkładka pod nadgarstki. Dzięki niej użytkownik może ułożyć swoje dłonie w wygodnej dla siebie pozycji, ulepszając tym samym ergonomię stanowiska. Można ją także odsunąć od klawiatury i położyć w dogodnej dla siebie odległości.

Yhjytj

CICHA PRACA

Shiva White Gaming Keyboard to klawiatura membranowa, dzięki czemu charakteryzuje się niezwykle cichą pracą. Pozwala to na intensywne granie lub pracę bez irytowania domowników i współpracowników, a także komfortowe nocne posiedzenia przy ulubionej grze.

PODŚWIETLENIE RGB

Strefowe podświetlenie RGB w klawiaturze Shiva White Gaming Keyboard wspaniale rozjaśnia stanowisko komputerowe, co w połączeniu z białą kolorystyką konstrukcji dopełnia jasny design urządzenia. Ponadto podświetlenie poprawia widoczność klawiszy w gorszych warunkach oświetleniowych. Efekty podświetlenia można dostosowywać pod własne preferencje poprzez skróty klawiszowe lub w oprogramowaniu - dostępnych jest wiele różnych efektów iluminacji.

Ytui

Cechy produktu Klawiatura Redragon K512 Shiva White

KolorBiały
Rodzaj przełącznikówMembranowe
Klawisze numeryczneTak
Wymiary464x213x22 mm
TypDla graczy Multimedialna
ŁącznośćPrzewodowa
InterfejsUSB
Klawisze multimedialne / funkcyjneTak
Obsługa makrTak
Podświetlenie klawiszyTak
Kolor podświetlenia klawiszyWielokolorowe - RGB
Rodzaj podświetleniaStrefowe - każda strefa w innym kolorze
Podpórka pod nadgarstkiTak
Dodatkowe informacjePodpórka pod nadgarstki Obsługa makr Cicha praca klawiszy Dynamiczne efekty świetlne RGB
ProducentRedragon
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.