Informacje archiwalne

Produkt o kodzie LEGO_75314 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

LEGO Star Wars 75314 Prom Szturmowy Parszywej Zgrai

Dodaj swoją ocenę | kod: LEGO_75314

Opis LEGO Star Wars 75314 Prom Szturmowy Parszywej Zgrai

Dzieci będą zachwycone możliwością wcielania się w klony z Jednostki Dziewięćdziesiąt Dziewięć, jaką daje zbudowany z klocków LEGO model promu szturmowego Parszywej Zgrai (75314) z serialu Star Wars: The Bad Batch. Model ma duże skrzydła, którymi można poruszać w górę i w dół, aby aktywować tryb lądowania lub latania. Statek jest też wyposażony w dwa sprężynowe działka, otwierany kokpit dla dwóch minifigurek LEGO, tylną kabinę z miejscem dla kolejnych dwóch minifigurek LEGO oraz schowek na broń. Pociągnij środkową płetwę na grzbiecie statku, aby uzyskać dostęp do jego wnętrza.
91abh1u Vos Ac Sl1500
Ekscytujące przygody
Zestaw zawiera pięć minifigurek LEGO klonów z Parszywej Zgrai - Techa, Echa, Huntera, Wreckera i Crosshaira - będących nowościami na sierpień 2021 roku. W zestawie jest też figurka LEGO droida Gonka, odlotowe uzbrojenie i dwa śmigacze do zbudowania, które zachęcają do kreatywnej zabawy. Do kompletu dołączone są również szczegółowe instrukcje ułatwiające budowanie.
91xmm5o3 L Ac Sl1500
Fantastyczne zabawki konstrukcyjne
Grupa LEGO już od 1999 roku tworzy modele kultowych statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Seria LEGO Star Wars odniosła największy sukces spośród wszystkich pozostałych, a tworzące ją zestawy przypadną do gustu kreatywnym dzieciom i fanom w każdym wieku.
91zznn3sn8l Ac Sl1500

Cechy produktu LEGO Star Wars 75314 Prom Szturmowy Parszywej Zgrai

SeriaStar Wars
Wiek dziecka9+
ProducentLego
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.