Obudowy do komputera Aqua Computer

Obudowy do komputerów to podstawowe elementy każdego zestawu PC. W naszej ofercie znajdziesz obudowy dopasowane do potrzeb gamingowych, biurowych lub domowych. Nie każda obudowa sprawdzi się do każdego komputera. Musisz wziąć pod uwagę format płyty głównej, oraz rozmiary podzespołów, jakie będziesz montować. W ofercie sklepu Proline posiadamy modele przystosowane pod płyt główne w formatach ATX, Mini ATX, Mini ITX, EATX, SSI CEB, SSI EEB. Obudowy do komputera zapewniają wydajne chłodzenie podzespołów i wygodną organizację okablowania. W ofercie sklepu Proline znajdziesz modele klasyczne, nowoczesne, z oknem bocznym lub podświetleniem ARGB, które poprawiają estetykę zestawu.

Pokaż więcej
Kategorie i filtry Filtruj
Sortuj Sortuj
Filtry

Pokazuj dostępność dla sklepu

Status

Cena (zł)

-

Producent

Sortowanie

Opcje sortowania:

Następny
Poprzedni
  • 1 z 1
Miniatura produktu: Taśma Aqua Computer pasek RGB LED 500cm (53175)

Taśma Aqua Computer pasek RGB LED 500cm (53175)

Miniatura produktu: Taśma Aqua Computer pasek RGB LED 25cm (53172)

Taśma Aqua Computer pasek RGB LED 25cm (53172)

Rozświetl wnętrze swojego komputera dzięki taśmie Aqua Computer RGB LED o długości 25 cm. Ten wysokiej jakości pasek świetlny oferuje zagęszczenie 60 diod na metr, co zapewnia intensywne i równomierne podświetlenie wszystkich komponentów. Dzięki napięciu 12 V i możliwości docięcia co 5 cm, idealnie dopasujesz go do każdej obudowy. Samoprzylepna powierzchnia ułatwia montaż, a pełna paleta barw pozwoli Ci stworzyć unikatowy klimat w Twoim stanowisku gamingowym.
Miniatura produktu: Aqua Computer Farbwerk USB Aquabus, Bluetooth (53207)

Aqua Computer Farbwerk USB Aquabus, Bluetooth (53207)

Farbwerk to innowacyjny czterokanałowy kontroler RGB do taśm LED. Urządzenie udostępnia łącznie dwanaście kanałów które mogą być używane indywidualnie lub do podłączenia czterech taśm LED. Każdy kanał ma rozdzielczość 13 bitów, co zapewnia łagodne przejścia kolorów nawet przy niskich ustawieniach jasności. Farwerk jest autonomicznym urządzeniem z wbudowanym mikroprocesorem i może być obsługiwany bez komputera.
Miniatura produktu: Taśma Aqua Computer pasek RGB LED 50cm (53173)

Taśma Aqua Computer pasek RGB LED 50cm (53173)

Miniatura produktu: Taśma Aqua Computer pasek RGB LED IP67 25cm (53176)

Taśma Aqua Computer pasek RGB LED IP67 25cm (53176)

aqua-computer

Zapisz się na mega proMOCJE

Nie strać żadnej informacji o promocji ani kodu rabatowego dostępnego tylko dla subskrybentów. Dołącz teraz do grona odbiorców newslettera ProLine!

Więcej informacji