Cena detaliczna:
2911,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Dostępny w magazynie wysyłkowym

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu

Yamaha A-S701 Czarny

Dodaj swoją ocenę | Producent: Yamaha | kod: 0000000643 | Nr katalogowy: A-S701 | Ean: 4957812573849

Opis Wzmacniacz audio Yamaha A-S701 Czarny

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Yamaha, z długą, ponad 125-letnią historią jako producent instrumentów muzycznych, cieszy się również dobrą reputacją w zakresie komponentów HiFi. A-S701 powstał dzięki wykorzystaniu tego bogatego doświadczenia i wysokiej wiedzy technologicznej. Oparte na koncepcji Natural Sound, służące do odtwarzania całej muzyki tak, jak naprawdę brzmi, i zbudowane ze skrupulatną starannością od projektu obwodów po podstawową produkcję dźwięku, mimo że jest to model podstawowy, odtwarza dźwięk wysokiej jakości i bogaty muzycznie.
Najważniejsze cechy
  • Wysoka moc wyjściowa 160 W x 2 (maks.), 100 W x 2 (RMS)
  • CD Direct Amplification i Pure Direct
  • Ciągła zmienna regulacja głośności
  • Pozłacane terminale głośnikowe i terminale RCA
  • Cyfrowe wejścia audio do telewizora lub odtwarzacza Blu-ray
  • Połączenie dla bezprzewodowego adaptera Bluetooth YBA-11
  • Automatyczny tryb gotowości
  • Prosta, ale wyrafinowana konstrukcj
  • Wysokiej jakości części


Yamaha A S701

Konstrukcja obwodów wysokiej jakości dźwięku oparta na koncepcji ToP-ART

Konstrukcja ToP-ART i podstawa ART zapewniają optymalny dźwięk Gdy przetwarzanie i transmisja sygnału audio jest prosta i bezpośrednia, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo wpływu szumów i zniekształceń. Technologia projektowania wzmacniaczy firmy Yamaha, zwana ToP-ART, obejmuje bezpośrednie symetryczne projektowanie wejść/wyjść (wejście do wyjścia), z lewym i prawym kanałem zorganizowanymi w prosty, symetryczny układ, zapewniający najwyższą czystość sygnału. Ponadto dolna podstawa ART (Anti-Resonance and Tough) Base oraz solidna belka środkowa zapewniają wsparcie o wysokiej sztywności i tłumienie drgań. Te innowacje projektowe Yamaha przyczyniają się do bogatej reprodukcji dźwięku tego wzmacniacza z bogatą muzykalnością.

Yamaha A S701

Wysokiej jakości części zapewniające wyjątkową jakość dźwięku

Wykonany na zamówienie transformator mocy, wykonane na zamówienie kondensatory blokowe, dwa przekaźniki głośnikowe z bezpośrednią ścieżką sygnału, jednopunktowy system uziemienia, wytłaczane z aluminium radiatory i inne najwyższej jakości części bez problemu poradzą sobie z wymagającymi warunkami sygnału audio. Jakość każdej pojedynczej części, a także sposób, w jaki współpracują ze sobą, zasadniczo określa jakość dźwięku każdego komponentu. Yamaha używa wyłącznie części bardzo wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych i przetestowanych.

Wzmocnienie CD Direct i tryb Pure Direct dla większej czystości dźwięku

Dzięki prostemu połączeniu z wejściem CD funkcja CD Direct Amplification maksymalizuje stosunek sygnał/szum źródła CD. Dodatkowo, włączenie trybu Pure Direct powoduje, że sygnały muzyczne przemieszczają się najkrótszą możliwą trasą obwodu, z pominięciem wzmacniacza buforowego oraz regulatorów tonu, głośności i balansu, aby praktycznie wyeliminować wszelkie degradacje sygnału w celu uzyskania najczystszej jakości dźwięku.

Yamaha A S701

Bezstopniowa regulacja głośności i pozłacane terminale

A-S701 jest również wyposażony w nową analogową regulację głośności na przednim panelu, która wykorzystuje elektroniczną głośność w celu uzyskania wyższej jakości dźwięku, co pozwala dostosować efekt głośności do potrzeb. Niezależnie od ogólnej głośności, kontroluje równowagę dźwięków o niskiej i wysokiej częstotliwości, zapewniając pełny zakres tonalny na każdym poziomie głośności, kompensując naturalną utratę wysokich i niskich częstotliwości w ludzkim uchu przy cichych poziomach. Pozłacane terminale zapewniają wysokiej jakości połączenie, które zapobiega utracie sygnału. A-S701 ma pozłacane terminale głośnikowe i wejściowe.

Cyfrowe wejście audio dla telewizora i/lub odtwarzacza Blu-ray

A-S701 jest wyposażony w cyfrowe wejście audio z gniazdami optycznymi i koncentrycznymi. Optyczny służy do odbioru dźwięku z telewizora, a koncentryczny do odbioru dźwięku z odtwarzacza Blu-ray. Dźwięk pozostaje w domenie cyfrowej, zapewniając czysty, nieskazitelnie dynamiczny dźwięk ze wszystkich źródeł rozrywki, od programów sportowych i innych po filmy i koncerty.

Połączenie dla bezprzewodowego adaptera Bluetooth YBA-11

Dzięki YBA-11 będziesz mógł bezprzewodowo przesyłać muzykę z telefonu komórkowego obsługującego technologię Bluetooth lub komputera do odbiornika sieciowego. Dzięki połączeniu cyfrowemu i algorytmowi kodowania dźwięku aptX możesz cieszyć się bezprzewodowym strumieniowaniem muzyki z optymalną jakością dźwięku. Możesz także wygodnie zasilać YBA-11 przez złącze DC-out na tylnym panelu wzmacniacza.

Yamaha A S701

Wybór głośnika, gniazdo subwoofera i terminal gramofonowy MM

Możesz podłączyć dwa oddzielne systemy głośników w różnych pokojach i przełączać się między nimi lub odtwarzać jednocześnie. Istnieją cztery terminale, więc wystarczy nacisnąć przycisk, aby przełączyć głośniki, aby dopasować je do źródła dźwięku. Dostępne jest złącze do podłączenia subwoofera, co pozwala zwiększyć moc basów systemu w celu uzyskania mocniejszego dźwięku o lepszej ogólnej jakości dźwięku. Możesz podłączyć gramofon z wkładką gramofonową MM, aby odtwarzać płyty winylowe. Pozwala to cieszyć się nie tylko płytami CD, ale także analogowym dźwiękiem nagranym ze wzmacniacza z najnowszą technologią cyfrowo-analogową.

Prosty, ale wyrafinowany projekt i pilot zdalnego sterowania o czystej, prostej konstrukcji

Dzięki pięknie prostej i unikalnej konstrukcji odziedziczonej bezpośrednio po komponentach audio HiFi firmy Yamaha, wzmacniacz ten może się również pochwalić łatwym w obsłudze układem przycisków. Aluminiowy panel przedni ma bogato teksturowane srebrne wykończenie. Pokrętła sterujące mają tę samą luksusową konstrukcję, co stosowane w naszych topowych modelach. Czysta, prosta konstrukcja pilota zapewnia łatwą do zrozumienia obsługę jedną ręką. Łatwa w użyciu konstrukcja ułatwia regulację głośności i kolejności utworów. Urządzenie ma wyrafinowane wykończenie, które pasuje do konstrukcji wzmacniaczy. Możesz także użyć pilota do sterowania odtwarzaczem CD firmy Yamaha.

Obrotowy selektor wejścia enkodera z diodami LED oraz funkcja automatycznego trybu czuwania

Obrotowy enkoder umożliwia szybki i łatwy wybór źródeł wejściowych. Luksusowy materiał wykończeniowy zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe. Diody LED wyraźnie pokazują, które źródło zostało wybrane, dzięki czemu można łatwo przełączać źródła nawet w ciemnym pomieszczeniu. Wzmacniacz posiada funkcję zarządzania energią, która wykrywa, kiedy nie był używany przez dłuższy czas (około 8 godzin), mimo że zasilanie jest włączone i automatycznie przełącza go w tryb czuwania. Więc nawet jeśli zapomnisz go wyłączyć, zużycie energii zostanie zminimalizowane.


Cechy produktu Wzmacniacz audio Yamaha A-S701 Czarny

Moc skuteczna dźwięku (RMS)100 W
Odstęp sygnału od szumu99 dB
Dolna częstotliwość przenoszenia10 Hz
Górna częstotliwość przenoszenia100 kHz
KolorCzarny
Wymiary kolumny435 x 151 x 387 mm
Wejście audio8 szt.
Wyjście audio2 szt.
Wejście cyfroweTak
Wyjście subwooferaTak
Wyjście prądu stałegoTak
Przełączane bezpośrednie wzmocnienie CDTak
Automatyczny tryb gotowościTak
Waga11,2 kg
ProducentYamaha
Gwarancja producenta24 miesiące


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.