Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
335,00 zł
Cena detaliczna:
342,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu

Creative 2.0 T60 glośniki bezprzewodowe 2.0

Ocena: Ocena: 66 / 6 - 1 opinia | Producent: Creative Labs | kod: 51MF1705AA001 | Nr katalogowy: 51MF1705AA001 | Ean: 5390660194795

Opis Creative 2.0 T60 glośniki bezprzewodowe 2.0

Creative T60 to kompaktowe głośniki Hi-Fi 2.0 do komputera stacjonarnego lub laptopa. Głośniki zostały wyposażone w technologie Clear Dialog i Surround, aby zapewnić wyraźniejsze dialogi i lepszy dźwięk przestrzenny. Wbudowany wzmacniacz cyfrowy pozwoli Ci cieszyć się potężnym dźwiękiem, a funkcja BasXPort dodatkowo poprawi niskie tony. Głośniki oferują mnóstwo możliwości w zakresie połączeń, w tym port USB-C do przesyłania dźwięku podczas grania, gniazda słuchawek i mikrofonu, które przydadzą Ci się, gdy akurat musisz wziąć udział w firmowej rozmowie online, a także wygodny i łatwo dostępny przycisk do przełączania między głośnikami a zestawem słuchawkowym.
Najważniejsze cechy
 • Przycisk do przełączania między głośnikami a zestawem słuchawkowym
 • Audio wspomagane przez technologię Sound Blaster
 • Technologia Clear Dialog oraz Surround
 • Dwa mocne przetworniki pełnozakresowe o średnicy 2,75 cala
 • Wzmacniacz cyfrowy oferujący spójne brzmienie w pełnym zakresie pasma
 • Moc akustyczna całego systemu 2.0 na poziomie 30 W RMS
 • Bogatsze i bardziej głębokie niskie tony dzięki technologii BasXPort
 • Inteligentniejsza komunikacja przy użyciu zestawu SmartComms Kit
 • Port USB-C Audio z obsługą konsoli PS4, PS5 oraz Switch
 • Łączność bezprzewodowa Bluetooth 5.0
 • Gniazdo słuchawkowe, mikrofonowe oraz AUX-in

Audio wspomagane przez technologię Sound Blaster

Usłysz wyraźnie, co mówią bohaterowie filmu i daj się w pełni pochłonąć grze! Głośniki Creative T60 są wyposażone w funkcje Clear Dialog i Surround, które bazują na ponad trzech dekadach doświadczenia i wiedzy z dziedziny przetwarzania dźwięku przy tworzeniu technologii Sound Blaster, aby zapewnić lepszą zrozumiałość głosu i szeroką scenę dźwięku przestrzennego. Dzięki temu możesz cieszyć się lepszymi filmami na komputerze, skupiając się na seansie bez konieczności czytania napisów, oraz zanurzyć w wartkiej akcji i w pełni zaangażować w cyfrową rozgrywkę. Włącz funkcje Clear Dialog i Surround bezpośrednio za pomocą przycisku na głośniku i od razu poczuj różnicę!

Clear Dialog
Ustawienie odpowiedniego poziomu głośności nie jest lekarstwem na problemy związane z rozumieniem dialogów. Oczywiście bogaty i wciągający dźwięk w filmie czy grze jest jak najbardziej pożądany. Gdy jednak dialogi są zagłuszane przez efekty dźwiękowe wybuchów i muzykę, użytkownik nie może cieszyć się optymalnym doświadczeniem. Technologia Clear Dialog wyodrębnia wokale i dialogi, wykorzystując technikę przetwarzania dźwięku. Następnie inteligentnie uwydatnia i wzmacnia je, aby umożliwić Ci wyraźne usłyszenie każdej sylaby bez uszczerbku dla innych dźwięków.
Surround
Technologia Surround zapewnia szerszą scenę dźwiękową w odtwarzanych materiałach, umożliwiając uzyskanie perfekcyjnego doświadczenia dźwięku. Dzięki identyfikowaniu i wzmacnianiu danych przestrzennych docierającego dźwięku za pomocą filtrów audio Sound Blaster technologia optymalizuje wrażenia słuchowe zarówno w przypadku dwukanałowych, jak i wielokanałowych źródeł dźwięku. W rezultacie możesz cieszyć się szerszą sceną i lepiej zorientowanym w przestrzeni dźwiękiem z dowolnego źródła, w tym serwisów Netflix, HBO i Amazon Prime Video. Finalnie przekłada się to na bardziej realistyczne i komfortowe wrażenia słuchowe, dzięki którym filmy, gry, a nawet muzyka pochłoną Cię bez reszty.


Parametry akustyczne na których możesz polegać

Creative nigdy nie oszczędzał na brzmieniu. Dlatego głośniki T60 zostały wyposażone w dwa mocne przetworniki pełnozakresowe o średnicy 2,75 cala i zintegrowany wzmacniacz cyfrowy oferujące spójne brzmienie w pełnym zakresie pasma. Cały system 2.0 zapewnia moc akustyczną na poziomie 30 W RMS, a moc szczytowa wynosi nawet 60 W. Całość dopełnia ulepszona technologia BasXPort, która dodatkowo wzmacnia niskie tony, czyniąc je bogatszymi i bardziej głębokimi - tym samym eliminując potrzebę stosowania subwoofera.Inteligentniejsza komunikacja przy użyciu zestawu SmartComms Kit

Pomiń niepotrzebne sterowanie mikrofonem i brzmij wyraźnie dla innych bez denerwującego hałasu w tle! Nie ma znaczenia, czy uczestniczysz w rozmowie konferencyjnej, czy w grze ze swoim zespołem, zestaw SmartComms Kit jest tutaj, aby znacznie uprościć komunikację dla użytkowników systemu Windows 10 za pomocą zestawu inteligentnych funkcji komunikacyjnych. Ponadto działa z dowolnymi słuchawkami z mikrofonem, zestawami słuchawkowymi i mikrofonami zewnętrznymi.

VoiceDetect
Wyłącz wyciszenie podczas mówienia i automatycznie wyciszaj mikrofon bez kiwnięcia palcem. Funkcja VoiceDetect kontroluje stan wyciszenia za pomocą wykrywania głosu i uwalnia ręce - i umysł - dzięki czemu możesz skupić się na innych ważnych rzeczach, takich jak odpieranie ataków wrogów lub prezentacja biznesowa.
NoiseClean
Usuń niechciane, hałaśliwe elementy rozpraszające z obu końców rozmowy w czasie rzeczywistym. Funkcja NoiseClean-in wykrywa statyczne zakłócenia z tła pochodzącego od innych osób podczas rozmowy online i tłumi niechciany szum, zachowując jednocześnie głosy i wypowiedziane dialogi, dzięki czemu możesz wyraźnie słyszeć swojego rozmówcę. Funkcja NoiseClean-out robi to samo, ale w odniesieniu do własnych dźwięków tła. Teraz nie trzeba już nikogo prosić o wyciszenie mikrofonu.


Podłączaj na swój sposób

Dzięki mnogości połączeń już nie musisz się ograniczać. Wystarczy podłączyć zasilacz do gniazdka, wybrać źródło dźwięku i gotowe! Aby jeszcze ułatwić Ci zadanie, do zestawu zostały dołączone wszystkie niezbędne kable i przejściówki.

 • USB-C Audio: Ciesz się wysokiej jakości strumieniowym przesyłaniem dźwięku przez port USB-C z konsoli do gier, takich jak PS4, PS5, a nawet Nintendo Switch.
 • Łączność bezprzewodowa Bluetooth 5.0: Przesyłaj bezprzewodowo dźwięk z urządzeń mobilnych do głośników Creative T60, aby łatwo i przyjemnie słuchać muzyki.
 • Słuchawki / zestaw słuchawkowy: Podłącz słuchawki albo zestaw słuchawkowy, aby na osobności cieszyć się dźwiękiem albo odebrać firmowe połączenie głosowe.
 • Mikrofon: Podłącz zewnętrzny mikrofon, aby wygodnie prowadzić spotkania albo komunikować się z innymi graczami z zespołu.
 • Gniazdo AUX-in 3,5 mm: Posiadasz urządzenia audio z analogowym wyjściem dźwięku? Możesz podłączyć je do standardowego gniazda AUX-in 3,5 mm.


Przełącznik trybu pracy

Co chwila musisz podłączać i odłączać wtyczkę zestawu słuchawkowego, aby za jednym razem móc słuchać dźwięku z głośników, a innym przez zestaw słuchawkowy? Z Creative T60 nie ma takiego problemu! Dzięki przyciskowi wygodnie umiejscowionemu z przodu głośnika możesz błyskawicznie przełączać odtwarzanie dźwięku z głośników Creative T60 na zestaw słuchawkowy i z powrotem.Łatwo dostępne przyciski

To nie koniec dobrych informacji! Na prawym głośniku znajdziesz pokrętło do regulacji głośności, przyciski szybkiego włączania funkcji Clear Dialog i Surround oraz przycisk zasilania do włączania głośników i przełączania się między źródłami dźwięku.Stworzone do użytku w Twoim pokoju

Creative T60 to głośniki komputerowe 2.0, które idealnie nadają się do Twojego pokoju oraz wyróżniają minimalistycznym, eleganckim i nieprzytłaczającym wyglądem, nie zajmując zarazem dużo cennego miejsca na biurku. Biorąc dodatkowo pod uwagę wszystkie funkcje akustyczne i możliwości połączeń, otrzymujemy prosty i bezproblemowy przepis na udoskonalenie standardowego brzmienia komputera stacjonarnego albo laptopa.

Cechy produktu Creative 2.0 T60 glośniki bezprzewodowe 2.0

Rodzaj2,0
Moc skuteczna dźwięku (RMS)30 W
Wyjście słuchawkoweTak
Wejście miniJack 3.5mmTak
Wejście na karty SDNie
PilotNie
BluetoothTak
NFCNie
KominikacjaPrzewodowa i Bluetooth
Odstęp sygnału od szumu75 dB
Dolna częstotliwość przenoszenia50 Hz
Górna częstotliwość przenoszenia20 kHz
Chwilowa moc szczytowa (PMPO)60 W
KolorCzarny
Waga1,9 kg
Wymiary lewego głośnika147 x 92 x 199 mm
Wymiary prawego głośnika157 x 92 x 199 mm
Port USB-CTak
Wejście mikrofonu 3.5 mmTak
Podwójne przetworniki głośnikowe2,75 cali
ProducentCreative Labs
Gwarancja12 miesięcy
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Głośniki Genesis Helium 600, 60W (NCS-0856)Głośniki Genesis Helium 600, 60W (NCS-0856)279,-56 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniuOcena: 4.57
Głośniki Genesis Helium 300BT 2.0 ARGB BluetoothGłośniki Genesis Helium 300BT 2.0 ARGB Bluetooth239,-96 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniuOcena: 5
Amplituner Stereo Denon DRA-800HAmplituner Stereo Denon DRA-800H3299,-2964 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 


Bestsellery w kategorii: Głośniki


Opinie, komentarzeCreative 2.0 T60 glośniki bezprzewodowe 2.0 - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: Ocena: 6 6 / 6 - 1 opinia
Dariusz · OpiniaBardzo dobre brzmienie. Miód dla moich i dzieciaków uszu. Idealne do gier.

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.