QNAP TS-1273AU-RP-8G 12-Bay 8GB AMD Ryzen V1500B

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: QNAP_TS-1273AU-RP-8G | Nr katalogowy: TS-1273AU-RP-8G | Ean: 4713213517901

Opis Serwer plików QNAP TS-1273AU-RP-8G 12-Bay, Czterordzeniowy AMD Ryzen V1500B 2,2 GHzz, 8GB UDIMM DDR4 , 2x2,5 GbE LAN, USB 3.1x2 Type-C, 1x Type-A, 1

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Model TS-1273AU-RP, z zaawansowanym procesorem AMD Ryzen V1000 serii V1500B, zapewnia możliwość zwiększenia wydajności maszyny wirtualnej do maksymalnie 4 rdzeni/8 wątków przy taktowaniu 2,2 GHz. Model TS-1273AU-RP zapewnia dwa porty 2,5GbE i dwa gniazda PCIe Gen 3, oferując szybkie połączenia sieciowe i możliwość dodawania kolejnych funkcji i rozszerzania zastosowań. Serwer TS-1273AU-RP wyposażono też w zasilacz nadmiarowy, aby w ten sposób zapewnić jak najdłuższy czas działania systemu bez przestojów. Nowoczesny sprzęt wyposażony w kompleksowe rozwiązania oprogramowania sprawia, że model TS-1273AU-RP świetnie nadaje się do zastosowań i zadań wymagających pod względem zasobów.
Najważniejsze cechy
 • Oba porty 2,5GbE zapewniają wsteczną zgodność z prędkościami 1GbE/ 100MbE/ 10MbE. Korzystając z funkcji trunkingu portów można uzyskać prędkości transferu do 5 Gb/s.
 • Możliwość dodania do TS-1273AU-RP dodatkowej funkcji przy użyciu kart PCIe, w tym portów 10GbE, funkcji buforowania SSD, dodatkowych portów USB 3.2 Gen 2, połączenia z siecią bezprzewodową lub Fibre Channel.
 • Obsługa podstawowych kart graficznych NVIDIA® do przetwarzania wideo lub obsługi funkcji GPU-passthrough dla maszyn wirtualnych.
 • Technologia Qtier™ i pamięć podręczna SSD zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania.
 • Obsługa wielu maszyn wirtualnych i kontenerów na potrzeby różnych zastosowań w jednym modelu TS-1273AU-RP.
 • Obsługa bram pamięci masowej w oparciu o bloki i pliki, oraz lokalnej pamięci podręcznej, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.
 • Oba porty 2,5GbE zapewniają wsteczną zgodność z prędkościami 1GbE/ 100MbE/ 10MbE. Korzystając z funkcji trunkingu portów można uzyskać prędkości transferu do 5 Gb/s.
 • Możliwość dodania do TS-1273AU-RP dodatkowej funkcji przy użyciu kart PCIe, w tym portów 10GbE, funkcji buforowania SSD, dodatkowych portów USB 3.2 Gen 2, połączenia z siecią bezprzewodową lub Fibre Channel.
 • Obsługa podstawowych kart graficznych NVIDIA® do przetwarzania wideo lub obsługi funkcji GPU-passthrough dla maszyn wirtualnych.
 • Technologia Qtier™ i pamięć podręczna SSD zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania.
 • Obsługa wielu maszyn wirtualnych i kontenerów na potrzeby różnych zastosowań w jednym modelu TS-1273AU-RP.
 • Obsługa bram pamięci masowej w oparciu o bloki i pliki, oraz lokalnej pamięci podręcznej, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.

Najwyższa jakość dzięki procesorowi AMD Ryzen i pamięci RAM o pojemności do 32 GB

Montowany na stelażu model TS-1273AU-RP, z zainstalowanym 4-rdzeniowym/8-wątkowym procesorem AMD Ryzen V1500B o taktowaniu 2,2 GHz z akceleracją szyfrowania AES-NI i pamięcią RAM do 32 GB DDR4, zapewnia wybitną wydajność z inteligentną funkcją zasilania, umożliwiającą realizację zastosowań biznesowych wymagających dużych zasobów, takich VDI, badania i rozwój (R&D), chmura prywatna i wirtualizacja serwerów.
Uwaga: Możliwość zakupu opcjonalnego zestawu do montażu szynowego RAIL-B02 w celu instalacji modelu TS-1273AU-RP w 19-calowym stelażu typu rack, zgodnie ze standardem ANSI/EIA-RS-310-D.

Jednostki iSCSI LUN oparte na blokach: Idealny wybór dla pamięci masowej do wirtualizacji

Model TS-1273AU-RP obsługuje jednostkę iSCSI LUN opartą na blokach i jest zgodny ze środowiskami wirtualizacji VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V i Windows Server 2019 w celu zapewnienia wysokiej wydajności i przystępnego cenowo rozwiązania pamięci masowej. Model TS-1273AU-RP umożliwia także korzystanie z technologii VMware VAAI i Microsoft ODX w celu zwiększenia wydajności przez odciążanie odpowiednio serwera ESXi lub Hyper-V, a ponadto obsługuje dodatek QNAP vSphere Client w celu zwiększenia efektywności działania i usprawnienia zarządzania aplikacjami wirtualizacyjnymi.

Zoptymalizowana wydajność dla wirtualizacji z VMware z iSER

Protokół iSER (iSCSI Extensions for RDMA) przyspiesza wydajność transferu danych pamięci masowej VMware ESXi i redukuje obciążenie procesora serwera ESXi. Do modelu TS-1273AU-RP można dodać obsługę iSER, instalując kartę QNAP QXG-10G2SF-CX4 10GbE PCIe, która korzysta z kontrolera Mellanox ConnectX-4. Funkcja iSER oferuje znaczne zwiększenie wydajności, zapewniając istotne narzędzie do optymalizacji wymagających aplikacji wirtualizacyjnych.
Uwaga: Aby utworzyć połączenie iSER z VMware ESXi, serwer i system NAS wymagają zgodnych z Mellanox kart sieciowych oraz przełączników zgodnych z Mellanox lub obsługujących konfigurację PFC (Priority Flow Control).

Wielofunkcyjny serwer, będący hostem dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Niezależnie od potrzeb w zakresie wirtualizacji, aplikacje Virtualization Station i Container Station zapewniają kompleksową obsługę wirtualizacji. Aplikacja Sieć i przełącznik wirtualny umożliwiają przydzielanie odpowiednich fizycznych zasobów sieciowych do maszyn wirtualnych, kontenerów i urządzenia TS-1273AU-RP w celu uproszczenia wdrażania sieci.

Usprawnij swój system dzięki sieciom 2,5GbE

Model TS-1273AU-RP wyposażony jest w dwa porty LAN 2,5 GbE RJ45, które umożliwiają wykorzystanie istniejących kabli CAT5e do zwiększenia przepustowości sieci z 1 Gigabitu do 2,5 Gigabitów. Prędkości 5GbE można także osiągnąć przy użyciu funkcji trunkingu portów. Aby zmodernizować laptopy i komputery stacjonarne tak, aby mogły korzystać z wysokich prędkości sieci, QNAP oferuje różne przejściówki i karty rozszerzeń, w tym przejściówkę USB 3.2 Gen 1 do 5GbE (nazwa modelu QNA-UC5G1T) i kartę rozszerzeń 5GbE PCIe (nazwa modelu QXG-5G1T-111C).

Dzięki ekonomicznemu przełącznikowi 2,5GbE można zmienić swoją sieć

Modernizacja sieci nie powinna wiązać się z wielkimi kosztami, a łączność 2,5GbE zapewnia zauważalną poprawę w porównaniu ze standardową łącznością 1GbE. QSW-1105-5T to niezarządzany przełącznik z pięcioma portami 2,5GbE (wstecznie kompatybilny z 1G/100M) i obsługą kabli CAT5e, umożliwiając podłączanie wielu komputerów i NAS. Model QSW-1105-5T jest energooszczędny, cichy, działa na zasadzie "plug & play" oraz obsługuje wykrywanie i blokowanie pętli w celu zapewnienia prostego i efektywnego środowiska sieci o dużej prędkości.
Uwaga: Przełącznik QSW-1105-5T 2,5GbE będzie dostępny od trzeciego kwartału 2020r.

Lightweight Switch Ts 1273au Rp32423234

Wysoka liczba operacji wejścia/wyjścia dzięki możliwości rozbudowy kartami PCIe

Model TS-1273AU-RP posiada dwa gniazda PCIe Gen 3 x4, umożliwiając dodanie kolejnych funkcji przy użyciu zgodnych kart PCIe. Korzystając z odpowiedniej karty, można połączyć dwa gniazda w jedno gniazdo PCIe Gen 3 x8.
Uwaga: Zgodność z niskoprofilową kartą graficzną, która nie wymaga dodatkowego zasilania.

Ts 1273au Rp Pcie Flexible Expansion653365edgewhrwe

Przyspieszenie obliczeń z użyciem procesora graficznego

Karty graficzne są zoptymalizowane pod kątem obliczeń i przekształceń graficznych, ale wymagają znacznie więcej energii niż inny sprzęt. Model TS-1273AU-RP obsługuje podstawowe, niskoprofilowe karty graficzne NVIDIA GeForce (np. GT 1030 lub GT 1050), które nie wymagają dodatkowego zasilania. Instalacja karty graficznej może zwiększyć wydajność takich aplikacji, jak tych do edycji wideo, transkodowania wideo 4K, przetwarzania obrazów w systemie QTS oraz wydajność maszyn wirtualnych za pośrednictwem funkcji GPU passthrough.
UWAGA:
1. Obsługiwane formaty wideo zależą od specyfikacji sprzętowej i oprogramowania urządzeń. Funkcja i jakość odtwarzania mogą różnić się w zależności od takich czynników, jak oryginalny format/jakość pliku, ograniczenia dotyczące sprzętu i oprogramowania oraz urządzenia wyjściowe.
2. Obsługa GPU dla QTS jest zapewniana tylko przez karty graficzne NVIDIA. Funkcję GPU Passthrough dla maszyn wirtualnych obsługują tylko karty graficzne AMD i NVIDIA.
3. Jeśli aplikacja Virtualization Station korzysta z kart graficznych, serwer TS-1273AU-RP tymczasowo zatrzyma przyspieszenie transkodowania sprzętowego dla QTS (i vice versa).
4. Zawsze przed zakupem lub próbą instalacji karty graficznej w modelu TS-1273AU-RP najpierw zapoznaj się z

Expansion Graphics Card Ts 873au Rp

Zwiększ wydajność IOPS dzięki buforowaniu SSD

Dodanie pamięci podręcznej SSD do modelu TS-1273AU-RP stanowi łatwy sposób zwiększenia wydajności IOPS i zmniejszenia opóźnień woluminów pamięci masowej. Jest to idealne rozwiązanie dla zastosowań wymagających IOPS (w tym baz danych i wirtualizacji) i może znacznie usprawnić ogólne przepływy danych. W dowolnej chwili, bez wyłączania systemu, można uruchomić, zatrzymać lub zmienić ustawienia.

Ssd Cachingaasd23eqwewfdfasdfasfdas

Optymalna wydajność i niezawodność

Model TS-1273AU-RP obsługuje zaawansowane funkcje biznesowe w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i efektywności oraz zapewnienia dostępu do usług przez całą dobę.

Możesz przenosić dane biznesowe do chmury w sposób elastyczny i ekonomiczny

Wdrażając bramy pamięci masowej w chmurze i aktywując lokalną pamięć podręczną w modelu TS-1273AU-RP, można płynnie korzystać z chmury na potrzeby magazynowania, tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych z dostępem o niskich opóźnieniach, zapewniając innowacyjne rozwiązanie z wykorzystaniem chmury hybrydowej.

Stwórz ekonomiczne środowisko Fibre Channel SAN

Popularne urządzenia SAN (Fibre Channel Storage Area Networks) są często kosztowne. Po zainstalowaniu karty QNAP 16 Gb Fibre Channel (QXP-16G2FC 16Gb) w modelu TS-1273AU-RP możesz skonfigurować miejsce docelowe Fibre Channel Target za pomocą aplikacji iSCSI & Fibre Channel. Ponadto funkcje Maskowania LUN i Powiązania portów zapewniają dodatkowy poziom zabezpieczenia danych.

Fibre Channel Santrololooooololololoooo

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-1273AU-RP-8G 12-Bay, Czterordzeniowy AMD Ryzen V1500B 2,2 GHzz, 8GB UDIMM DDR4 , 2x2,5 GbE LAN, USB 3.1x2 Type-C, 1x Type-A, 1

Liczba zatok na dyski12
Pojemność pamięci RAM8 GB
Maksymalna pojemność RAM32 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4 UDIMM
Obudowa typuRACK
Liczba gniazd USB 3.01
Liczba gniazd LAN2
Wspierany stadnard LAN2,5 Gigabit
Liczba gniazd PICe2
Pobór prądu79
Zasilacz redundantnyTak
Waga9,69 kg
Wymiary89 x 482 x 425 mm
Zasilacz2x 300 W
ProcesorAMD Ryzen V1500B
Architektura procesora64-bitowy x86
Koprocesor arytmetyczny FPUTak
Mechanizm szyfrowaniaAES-NI
Wymieniany podczas pracyTak
Ramka JumboTak
Kształt2U
Ostrzeżenie systemoweBrzęczyk
ProducentQNAP
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 72 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.