Dodaj swoją ocenę | Producent: Aten | kod: ATEN_CCN10 | Nr katalogowy: CCN10 | Ean: 4710423776104
Opis ATEN Add-on 10 nodes licenses CCN10
Licencja na 10 dodatkowych węzłów do oprogramowania CC2000, które umożliwia zarządzanie urządzeniami marki ATEN. Oprogramowanie zapewnia wygodny i ekonomiczny centralny dostęp do urządzeń informatycznych zlokalizowanych w zdalnym centrum przetwarzania danych lub w zdalnych oddziałach zlokalizowanych w dowolnym miejscu świata.
Najważniejsze cechy
Scentralizowane zarządzanie.
Wszystkie urządzenia są widoczne w ramach jednego drzewa, co zapewnia scentralizowany dostęp, administrowanie i zarządzenia siecią na skalę światową w dowolnym miejscu i czasie.
Agregacja urządzeń - port KVM, port szeregowy i wyjście zasilania urządzenia informatycznego można skojarzyć i wyświetlić na tej samej stronie internetowej, co zapewnia administratorom IT pełną kontrolę nad takim urządzeniem z poziomu jednego interfejsu u
Podwójna nadmiarowość - oprogramowanie CC2000 umożliwia skonfigurowanie nie tylko nadmiarowego serwera pomocniczego dla serwera podstawowego, ale również każdy serwer pomocniczy może mieć nadmiarowy serwer pomocniczy.
W połączeniu z dowolnymi przełącznikami KVM over IP, urządzeniami Serial Console Server i Power Over the NET oprogramowanie do zarządzania CC2000 umożliwia administratorowi zdalne monitorowanie i kontrolowanie wszystkich zainstalowanych urządzeń, w tym serwerów typu blade i maszyn wirtualnych. Zastosowana w oprogramowaniu CC2000 architektura serwerów głównych i zapasowych (Primary-Secondary) zabezpiecza transmisję danych, zapewniając wbudowaną nadmiarowość, w tym uaktualnianie baz danych w czasie rzeczywistym oraz automatyczne funkcje tworzenia kopii zapasowych serwerów głównego i zapasowego oraz urządzeń. Dzięki nadmiarowości w przypadku usterki dowolnego serwera, system zarządzania CC2000 funkcjonuje nadal - nadmiarowy moduł zapasowy ("Secondary") przejmuje działanie i zapewnia wymagane usługi do czasu wznowienia pracy modułu głównego ("Primary"). Ta funkcja podwójnej nadmiarowości (każdy serwer zapasowy może mieć własny moduł zapasowy) zapewnia płynny dostęp do wszystkich urządzeń i zarządzanie nimi.
Obecny w oprogramowaniu CC2000 opatentowany tryb Panel DynaArray zapewnia administratorowi wgląd w sygnał wyjściowy wielu portów na osobnych panelach tego samego ekranu. W tym trybie sygnał wizyjny każdego wybranego urządzenia jest wyświetlany na osobnym panelu na ekranie. Aby uzyskać dostęp do urządzenia i przejąć nad nim kontrolę, wystarczy skierować wskaźnik myszy na odpowiedni panel i kliknąć.
Solidne rozwiązanie do centralnego zarządzania
Szybkie i sprawne kontrolowanie instalacji za pośrednictwem jednego portalu dostępnego z dowolnego miejsca świata.
Szybsze reagowanie na sytuacje awaryjne w systemach o krytycznym znaczeniu.
Eliminacja ograniczeń odległości związanych z tradycyjnymi rozwiązaniami do zarządzania serwerowniami.
Zawartość opakowania
Licencja na 10 dodatkowych węzłów (CCN10).
Cechy produktu ATEN Add-on 10 nodes licenses CCN10