ATEN CCVSR Server add Archive CCVSRAS1

Dodaj swoją ocenę | Producent: Aten | kod: ATEN_CCVSRAS1 | Nr katalogowy: CCVSRAS1

Opis ATEN CCVSR Server add Archive Server license. CCVSRAS1

Licencja na serwer archiwizacji do oprogramowania CCVSR firmy ATEN. Oprogramowanie CCVSR jest nowatorskim rozwiązaniem, które umożliwia bezpieczne nagrywanie obrazu i czynności wykonywanych na komputerach obsługiwanych za pośrednictwem przełączników KVM over IP. Automatycznie nagrywa obraz ekranu i rejestruje wszystkie naciśnięcia klawiszy i kliknięcia myszą przy dostępie do komputerów przez porty KVM.
Najważniejsze cechy
  • Nagrywa obraz wyświetlany u użytkownika oraz rejestruje naciśnięcia klawiszy i kliknięcia myszą.
  • Nagrania zostają zapisane w indeksowanej bazie danych na potrzeby późniejszego zaawansowanego wyszukiwania.
  • Obsługa nagrań wysokiej jakości - rozdzielczość do 1600 x 1200 przy 16-bitowej głębi kolorów.
  • Uprawnienia na poziomie portów - użytkownik może przeglądać zapisy tylko dla tych portów, do których ma uprawnienia.

Oprogramowanie CCVSR współpracuje z przełącznikami ALTUSEN KVM over IP bez konieczności instalowania agentów na wszystkich komputerach. Oprogramowanie CCVSR wystarczy zainstalować na jednym komputerze - stamtąd można automatycznie rejestrować i zapisywać nagrania obrazu; tam można również zarządzać oprogramowaniem. W oprogramowaniu wskazuje się tylko porty przełącznika KVM, które mają być rejestrowane. Od tej pory CCVSR automatycznie tworzy nagranie wideo przy każdym dostępie do komputerów. CCVSR obsługuje jednoczesne nagrywanie z wielu przełączników KVM over IP i wielu portów KVM*.


Rozwiązanie CCVSR jest bardzo skalowalne i elastyczne. Może obsługiwać zarówno jeden, jak i wiele serwerów CCVSR, co umożliwia informatykom wyjście od małej instalacji i stopniowe jej rozbudowywanie. Proste zasady licencjonowania ułatwiają uaktualnianie. Rozwiązanie jest obsługiwane przez jeden portal i jeden adres IP, co ułatwia zarządzanie wieloma serwerami CCVSR. Oprogramowanie CCVSR samo zarządza miejscem na dyskach, więc nie musi tego robić administrator.


CCVSR jest narzędziem doskonale uzupełniającym instalację KVM. Oprogramowanie rejestruje wszelkie operacje na komputerze: od tych wykonywanych w BIOS-ie przez logowanie i korzystanie z aplikacji aż po konfigurowanie dowolnej części systemu operacyjnego. Rejestrowane i zapisywane są wszystkie czynności - bez wyjątku. Rozwiązanie umożliwia również administratorom łatwe tworzenie filmów instruktażowych przedstawiających dowolne procedury systemowe.


CCVSR doskonale sprawdza się jako narzędzie dowodowe oraz ułatwia szybkie rozwiązywanie problemów. Pomaga w monitorowaniu zgodności z przepisami i w prowadzeniu audytów. Umożliwia informatykom szybkie zorientowanie się, jakie czynności na serwerze wykonuje dany zdalny lub lokalny użytkownik konsoli KVM albo wykonawca IT. Wszystkie wykonywane czynności zostają bezpiecznie zapisane na potrzeby ewentualnych późniejszych kontroli.


* CCVSR obsługuje nagrywanie operacji komputerowych poprzez lokalną konsolę i za pośrednictwem sesji zdalnej, aczkolwiek kilka przełączników KVM nie obsługuje nagrywania operacji ich lokalnej konsoli. Szczegóły znajdują się na stronie konkretnego produktu.

Cechy produktu ATEN CCVSR Server add Archive Server license. CCVSRAS1

Liczba serwerów archiwizacji1 szt
ProducentAten
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 48 hDostępny w oddziałach 48 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Adapter Bluetooth 5.3 USB-A Unitek czarny (B105B)Adapter Bluetooth 5.3 USB-A Unitek czarny (B105B)26,988578 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Adapter USB Bluetooth 5.1 do PC Baseus BA04 - czarny (ZJBA000001)Adapter USB Bluetooth 5.1 do PC Baseus BA04 - czarny (ZJBA000001)22,498582.5 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Adapter USB Bluetooth 4.0 do PC Baseus (biały) (CCALL-BT02)Adapter USB Bluetooth 4.0 do PC Baseus (biały) (CCALL-BT02)16,498588.5 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 


Bestsellery w kategorii: Kontrolery

Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.