ATEN Professional UPS 1000VA OL1000HV-AT-G

Dodaj swoją ocenę | Producent: Aten | kod: ATEN_OL1000HV-AT-G | Nr katalogowy: OL1000HV-AT-G | Ean: 4719264647963

Opis ATEN Professional Online UPS 1000VA OL1000HV-AT-G

ATEN Professional Online UPS to wyjątkowe i innowacyjne urządzenie elektryczne, które zapewnia zasilanie awaryjne w przypadku awarii źródła zasilania wejściowego lub sieci elektrycznej. Podstawowa technologia zasilacza UPS online jest taka sama jak w zasilaczach awaryjnych standby lub line-interactive, jednak zasilacz UPS ATEN Professional Online zapewnia znacznie większy prąd ładowania/ prostownika AC-to-DC, gdzie prostownik i inwerter są zaprojektowane do ciągłej pracy dzięki ulepszonym systemom chłodzenia.
Najważniejsze cechy
  • Prawdziwa podwójna konwersja – wyjściowy współczynnik mocy wynosi 1 (maximum), co oznacza, że cała dostarczana energia jest wykorzystywana do efektywnej pracy i sprawia, że praca jest najbardziej wydajna.
  • Programowalne gniazda zarządzania zasilaniem - użytkownicy mogą łatwo i niezależnie sterować segmentami obciążenia. Podczas awarii zasilania funkcja ta umożliwia wydłużenie czasu pracy na bateriach do urządzeń o znaczeniu krytycznym poprzez wyłączanie urz
  • Funkcja awaryjnego wyłączania zasilania (EPO) - złącze EPO na tylnym panelu umożliwia awaryjne wyłączenie zasilania UPS ze zdalnej lokalizacji.
  • Mnogość komunikacji: SNMP + USB + RS-232 – pozwala na jednoczesną pracę portów komunikacyjnych USB lub RS-232 z interfejsem SNMP.
Przez wszystkie lata pracy z komputerami stwierdziliśmy, że większość awarii sprzętowych można bezpośrednio przypisać doświadczeniom związanym z obciążeniem komponentów sprzętowych podczas procesu wyłączania i uruchamiania, zwłaszcza w przypadku skoków napięcia lub przerw w zasilaniu. Przy trudnych warunkach pogodowych, starzejącej się sieci elektrycznej i zagrożeniach czających się we własnych ścianach, sprzęt jest stale atakowany przez problemy z zasilaniem. Nawet krótkotrwała utrata zasilania, zwarcia lub chwilowe przepięcia mogą zrujnować sprzęt i zniszczyć niezastąpione dane. Komputery stacjonarne nie mają wbudowanych baterii, jak laptopy. Jeśli pracujesz na komputerze stacjonarnym podczas przerwy w dostawie prądu, system natychmiast się zatrzyma. Nie tylko straciłbyś pracę, ale i niepotrzebnie nadwyrężyłbyś swój komputer.

W przypadku obecności zasilacza UPS i zaniku zasilania, baterie w zasilaczu UPS utrzymywałyby moc na stałym poziomie i bez zmian. ATEN Professional Online UPS dostosowuje przychodzące zasilanie prądem zmiennym, zapewnia podtrzymanie akumulatora w celu przejścia przez większość awarii i automatycznie zapisuje otwarte pliki. Po przywróceniu zasilania, UPS rozpoczyna ładowanie akumulatorów.

Zasilacz UPS online w sposób ciągły filtruje zasilanie sieciowe przez system baterii. Ponieważ dołączony elektronika całkowicie korzysta z akumulatora (który zawsze jest uzupełniany przez zewnętrzne źródło zasilania), nigdy nie ma ani jednej milisekundy przerwy w zasilaniu w przypadku utraty zasilania lub problemów z regulacją napięcia. Zasilacz UPS online działa więc jako elektroniczny firewall pomiędzy urządzeniami a światem zewnętrznym, stabilizując całą energię elektryczną, na którą narażone są urządzenia.

UPS posiada jeden port USB i jeden port szeregowy, które umożliwiają połączenie i komunikację pomiędzy zasilaczem UPS a podłączonym komputerem. Oprogramowanie do zarządzania zasilaniem zainstalowane na podłączonym komputerze (komputerach) daje specjalistom IT narzędzia potrzebne do łatwego monitorowania i zarządzania zasilaniem awaryjnym. To zaawansowane oprogramowanie umożliwia użytkownikom dostęp do istotnych informacji o stanie baterii zasilacza UPS, poziomie obciążenia i czasie pracy, a także umożliwia bezobsługowe wyłączanie komputerów sieciowych i maszyn wirtualnych podłączonych do podtrzymania bateryjnego podczas zdarzenia zasilania.

ATEN Professional Online UPS oferuje inny sposób dostępu do szczegółowych ustawień i informacji o zasilaczu UPS za pomocą ekranu LCD. Podświetlany ekran LCD wyświetla napięcie wejściowe, pojemność baterii itp. i zawiera trzy przyciski interfejsu konfiguracyjnego oraz alarmy dźwiękowe dla różnych trybów pracy.

Cechy produktu ATEN Professional Online UPS 1000VA OL1000HV-AT-G

Wymiary88,0 x 438,0 x 410,0 mm
Waga12700 g
Napięcie220/230/240 VAC
Zakres częstotliwości wejściowej40 - 70 Hz
Znamionowy prąd wejściowy4,8 A
Zimny startTak
Typ wtyczkiIEC 320 C14
Gniazdka - Całkowita liczba8 szt
Typ gniazdaIEC 320 C13
Czas pracy pełne obciążenie2,95 min
Czas pracy połowa obciążenia10,1 min
Napięcie zestawu akumulatorów24 V
Ilość akumulatorów2 szt
Wymiana podczas pracyTak
Typowy czas ponownego ładowania3 h
Moduł rozszerzający akumulatoraBP24V18AH
Pakiet akumulatorów zamiennychBC24V9AH
Jednostka szafy2U
ProducentAten
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 48 hDostępny w oddziałach 48 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 USB NanoTP-Link UB400 Bluetooth 4.0 USB Nano35,-2843 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Adapter USB Bluetooth 5.1 do PC Baseus BA04 - czarny (ZJBA000001)Adapter USB Bluetooth 5.1 do PC Baseus BA04 - czarny (ZJBA000001)20,502857.5 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 


Bestsellery w kategorii: Kontrolery

Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.