Informacje archiwalne

Produkt o kodzie ST8000NE001 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Dysk Seagate IronWolf Pro ST8000NE001 8TB sATA III 7200RPM 256MB

Dodaj swoją ocenę | kod: ST8000NE001

Opis Dysk Seagate IronWolf Pro ST8000NE001 8TB sATA III 7200RPM 256MB

Dysk IronWolf Pro marki Seagate został stworzony z myślą o profesjonalnych twórcach treści kreatywnych oraz średnich i dużych biznesowych środowiskach NAS. Dysk zapewnia współczynnik obciążenia roboczego na poziomie 300 TB/rok, skalowalną, całodobową wydajność i obsługę wielokieszeniowych środowisk NAS. Dysk nadaje się do użytku w urządzeniach sieciowej pamięci masowej NAS wyposażonych w od 1 do 24 kieszeni.
Najważniejsze cechy
  • Optymalizacja pod kątem systemów NAS
  • Stała gotowość i dostępność
  • Wykorzystanie technologii CMR
  • Wytrzymałość na poziomie 300 TB/rok
  • Najlepszy w swojej klasie poziom niezawodności
  • Czujniki drgań ruchu obrotowego
  • IronWolf Health Management


Seagate Ironwolf

Dysk Seagate 8TB IronWolf Pro

Dysk IronWolf Pro zapewnia niezawodną wydajność w całodobowych środowiskach z obsługą intensywnych obciążeń roboczych. Dysk jest przystosowany do użytku w komercyjnych i biznesowych wielokieszeniowych rozwiązaniach pamięci masowej NAS obsługujących wielu użytkowników i różne aplikacje.

Optymalizacja pod kątem systemów NAS

AgileArray zapewnia dwupłaszczyznowe równoważenie oraz ograniczone czasowo odzyskiwanie danych po wystąpieniu błędów, które pozwala uzyskać najlepszą w swojej klasie wydajność RAID w wielokieszeniowych systemach.

Ironwolf 1tb Seagate Nas

IronWolf Health Management w stacjach dyskowych Synology DiskStation

Seagate IronWolf Health Management (IHM) to funkcja zintegrowana z systemem operacyjnym Synology DiskStation Manager (DSM), która umożliwia monitorowanie stanu dysków Seagate IronWolf i IronWolf Pro zainstalowanych w serwerze Synology NAS. Funkcja Seagate IHM monitoruje stan dysku, przedstawia zalecenia dotyczące konserwacji i zapewnia większą dokładność w przewidywaniu awarii dysków.

Stała gotowość i dostępność

Dyski IronWolf Pro zostały zaprojektowane pod kątem całodobowego użytkowania, pozwalając użytkownikom na dostęp do danych o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.

Wykorzystanie technologii CMR

Wszystkie dyski IronWolf Pro wykorzystują technologię konwencjonalnego zapisu magnetycznego CMR, zapewniającą spójną oraz najlepszą w swojej klasie wydajność NAS. Szeroki zakres opcji pojemności dostarcza wydajne, skalowalne i ekonomiczne rozwiązania do pamięci masowej.

Najwyższy poziom niezawodności w swojej klasie

Dyski IronWolf Pro zapewniają do 2,5 mln godzin średniego czasu bezawaryjnej pracy (MTBF) i 5-letnią ograniczoną gwarancję, umożliwiając bezproblemowe przechowywanie danych i najlepszy w swojej klasie całkowity koszt posiadania (TCO).

Ironwolf Pro

Wytrzymałość, czujniki drgań i IronWolf Health Management

Dyski IronWolf Pro obsługują obciążenia robocze do 550 TB/rok, co pozwala użytkownikom systemów NAS w środowiskach komercyjnych i biznesowych bezproblemowo przechowywać, udostępniać i współpracować przy dużych zestawach danych w sieci. Wbudowane czujniki RV w połączeniu z dynamiczną technologią fly-height korygują zewnętrzne drgania, zapewniając stale wysoką wydajność i niezawodność w wielokieszeniowych systemach. IronWolf Health Management zapewnia ochronę danych w systemie dzięki opcjom prewencji, interwencji i odzyskiwania danych, które gwarantują najwyższą sprawność systemu.

Bądź kreatywny w każdym miejscu, korzystając z dysku IronWolf i swojej pamięci NAS

Możliwa do rozbudowy i niezawodna pamięć masowa, która pomaga tobie i twojej firmie dotrzymywać harmonogramów. IronWolf oraz IronWolf Pro to znakomite rozwiązanie dla pamięci NAS zapewniające zdalny dostęp przez całą dobę, tworzenie kopii zapasowych, i możliwość prostego udostępniania plików z dowolnego miejsca. Dyski IronWolf i IronWolf Pro zostały stworzone z myślą o rozwijających się firmach oraz ich potrzebie posiadania większej ilości pamięci masowej i są w stanie sprostać wyzwaniom związanym z rozbudową pamięci NAS.

Zdominuj media

Zbuduj domowe imperium multimedialne NAS z dyskami twardymi IronWolf Pro. IronWolf Pro prowadzi w swojej klasie pod względem pojemności pamięci masowej, oferując dyski o pojemności nawet 20 TB i wydajności niezbędnej do uruchamiania materiałów w jakości HD, korzystając z pamięci NAS. Przechowuj tysiące pełnometrażowych filmów w jakości HD i nawet jeszcze więcej zdjęć na swoim prywatnym serwerze. Pomyśl o nim jak o swojej domowej chmurze.

Cechy produktu Dysk Seagate IronWolf Pro ST8000NE001 8TB sATA III 7200RPM 256MB

Format3,5 cali
Pojemność8 TB
InterfejsSerial ATA III
Prędkość obrotowa7200 rpm
Pamięć Cache256 MB
Technologia przechowywaniaHDD
Liczba obsługiwanych kieszeni dyskowychdo 24 szt.
Czujniki drgań ruchu obrotowegoTak
MTBF1 200 000 h
Godziny pracy rocznie8 760 h
Maksymalna szybkość transferudo 240 MB/s
Współczynnik obciążenia (TB/rok)300 TB
Wymiary26,11 x 101,85 x 146,99 mm
Waga0,720 kg
Gwarancja producenta60 miesięcy
ProducentSeagate


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.