Informacje archiwalne

Produkt o kodzie 0000000462 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Dysk WD Green SSD 240GB M.2 SATA WDS240G3G0B

Dodaj swoją ocenę | kod: 0000000462

Opis Dysk WD Green SSD 240GB M.2 SATA WDS240G3G0B

Dysk SSD z serii Green marki WD o pojemności 240GB przeznaczony do notebooków i komputerów stacjonarnych. Charakteryzuje się niezwykłą wydajnością i niezawodnością, która usprawni codzienną pracę na komputerze. Dzięki pomyślnym wynikom wyczerpujących testów WD F.I.T. Lab i formacie M.2 2280 dysk jest kompatybilny z większością nowoczesnych komputerów stacjonarnych. Możesz przechowywać swoje dane bez obaw dzięki 3-letniej ograniczonej gwarancji, a dzięki darmowemu oprogramowaniu Western Digital SSD Dashboard do monitorowania magazynu danych zyskasz jeszcze większy spokój i kontrolę.
Najważniejsze cechy
  • Szybkie uruchamianie aplikacji
  • Niezawodna technologia SSD
  • Pojemność 240GB
  • Zalety niskiego poboru mocy
  • Interfejs: M.2 Sata
  • 3-letnia gwarancja producenta


Wd Green Ssd Sata M2 240gb 1

Wydajność i niższy pobór mocy

Dysk WD Green SATA SSD 240 GB pozwala usprawnić system i zwiększyć wydajność laptopa i komputera stacjonarnego podczas wykonywania codziennych zadań. Pamięć SLC (w technologii komórek jednopoziomowych) zwiększa prędkość zapisu, co ułatwia przeglądanie stron internetowych i granie w ulubione gry oraz znacznie przyspiesza uruchamianie systemu. Dyski WD Green SATA SSD charakteryzują się jednym z najniższych poborów mocy w branży. A mniejsze zużycie energii to dłuższy czas pracy Twojego laptopa.

Solidna niezawodność i łatwa rozbudowa Twojego komputera

Lekkie i odporne na wstrząsy dyski WD Green SATA SSD nie mają żadnych ruchomych części i chronią Twoje dane nawet w przypadku nieumyślnego uderzenia lub upuszczenia. Certyfikat Laboratorium testowania integralności funkcjonalnej WD (F.I.T. Lab) zapewnia, że każdy dysk WD Green SATA SSD został zweryfikowany pod kątem zgodności z najbardziej restrykcyjnymi wymogami Western Digital dla cyfrowych magazynów danych. Dyski WD Green SATA SSD dostępne są w wersji M.2 2280, co umożliwia ich montaż w nowszych, mniejszych komputerach. Dzięki temu, że pasują do większości laptopów i komputerów stacjonarnych, dyski WD Green SATA SSD są odpowiednie dla każdego.

Wd Green Ssd Sata M2 240gb

Darmowy interfejs administracyjny Western Digital SSD Dashboard

Dostępny do pobrania interfejs administracyjny Western Digital SSD Dashboard dostarcza zestaw narzędzi umożliwiających stałe monitorowanie stanu dysku SSD. Darmowy interfejs Western Digital SSD Dashboard pozwala na sprawdzenie takich informacji jak model dysku, wersja oprogramowania układowego, wartości S.M.A.R.T. czy też ilość pozostałego wolnego miejsca na dysku WD Green SATA SSD.

3-letnia ograniczona gwarancja

W przypadku modernizacji lub wymiany dysku na dysk WD Green SATA SSD, dzięki 3-letniej ograniczonej gwarancji, możesz liczyć na niezawodność swojego magazynu danych.


Cechy produktu Dysk WD Green SSD 240GB M.2 SATA WDS240G3G0B

Pojemność240 GB
InterfejsM,2 SATA
Prędkość odczytu545 MB/s
Kod wielkości2280 (22 x 80)
Obsługa NVMeNie
Wparcie S.M.A.R.T.Tak
Typ pamięciSLC (Single Level Cell)
MBTF1 000 000 godzin
Wymiary80x22x1,5 mm
Waga5,1 g
Gwarancja producenta36 miesięcy
ProducentWestern Digital


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.