Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
10,00 zł
Cena detaliczna:
11,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 FTP 5m Szary Fluke Passed

Dodaj swoją ocenę | Producent: Lanberg | kod: PCF6-10CC-0500-S | Ean: 5901969418859

Opis Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 FTP 5m Szary Fluke Passed

Kabel sieciowy firmy Lanberg wykorzystywany jest do łączenia elementów aktywnych (np.: switch, router) sieci komputerowej oraz do podłączenia komputera, telewizora, konsoli do gniazda sieci lokalnej. Wykonany i testowany na zgodność ze specyfikacją IEC 62321 i EN 55035 zapewnia najwyższe parametry transmisyjne i zgodność z daną kategorią. Kabel sieciowy miedziowany, obustronnie zakończony jest wtykami RJ45 (8P8C) Końcówki kabla wyposażone w odgiętkę i ochronę zatrzasku.
Najważniejsze cechy
  • Patch cord kategorii 6 FTP (ekranowany folą)
  • Długość: 5m
  • AWG 26 (8 * 7 * 0,16 mm)
  • Przewód spustowy: 7 * 0.16 CCA
  • Izolacja zewnętrzna z PVC: 5,7 mm
  • Praca do 250 MHz
  • Zgodność ze standardami ANSI/TIA/EIA-568B
Za pomocą złączki sieciowej kable można ze sobą łączyć lub skrócić na odpowiednią długość dzięki zastosowaniu zaciskarki i odpowiednich wtyków RJ45. Dzięki zastosowaniu wielu kolorów kabli sieciowych w łatwy sposób można zidentyfikować podłączone urządzenie.

Firma Lanberg jest jednym z liderów wśród producentów urządzeń i akcesoriów sieciowych. Nabyte wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na dostarczanie klientom nowoczesnych, niezawodnych, przygotowanych pod rynek rozwiązań, ułatwiających efektywne prowadzenie i zarządzanie segmentem sieciowym.

Lanberglogo

Cechy produktu Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 FTP 5m Szary Fluke Passed

RodzajKabel
KolorSzary
ProducentLanberg
Gwarancja12 miesięcy
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 Czarny12,-2 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 5m szary (PCU6-10CC-0500-S)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 5m szary (PCU6-10CC-0500-S)8,-2 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)12,702.7 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)12,993 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-4 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Płaski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)Płaski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)6,-4 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 1.5m czarny (PCU6-10CC-0150-BK)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 1.5m czarny (PCU6-10CC-0150-BK)5,-5 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.