Cena detaliczna:
369,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Duża ilośćDuża ilość

ZENPC Z3 Solid AIR

Dodaj swoją ocenę | Producent: ZENPC | kod: 0000003348 | Nr katalogowy: ZEN.Z3.SCB.4F

Opis Obudowa do komputera ZENPC Z3 Solid Black 4x P12 PWM PST 120mm

Obudowa ZENPC Z3 Solid AIR to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie doskonałe funkcje użytkowe z atrakcyjnym designem. Zaprojektowana z myślą o entuzjastach komputerów, oferuje wiele funkcji, które sprawiają, że jest ona bardzo dobrym wyborem nawet do wydajnych systemów komputerowych. To co dodatkowo wyróżnia ZENPC Z3 Solid AIR to bardzo atrakcyjna cena względem konkurencji, która bardzo często nawet w wyższych cenach oferuje znacznie mniej niż ZENPC Z3 Solid AIR
Najważniejsze cechy
 • Dołączone 4 wentylatory Arctic P12 PWM PST 120mm do samodzielnego montażu
 • Przystosowana do obsługi płyt głównych ITX, mATX, ATX, E-ATX
 • Maksymalna długość karty graficznej do 380 mm (bez zamontowanych wentylatorów na przodzie)
 • Maksymalna wysokość chłodzenia procesora do 175 mm
 • Fabryczny w pełni regulowany wspornik kart graficznych
 • Złącze USB typu C na górnym panelu
 • Osobna komora na zasilacz komputerowy
 • Konstrukcja zapewniająca wydajny przepływ powietrza
 • Cztery filtry przeciwkurzowe (dół, przód, góra, bok)
 • Przystosowana do obsługi radiatorów 360 mm
 • Boczny panek z szkła hartowanego
 • Przedni panel montowany na magensy
 • Wentylowana komora zasilacza
 • Możliwość montażu wentylatorów na komorze zasilacza
 • Konstrukcja o bardzo dobrej jakości wykonania w bardzo konkurencyjnej cenie
 • Możliwość montażu aż 9 wentylatorów 120 mm
 • Wersja obudowy bez fabrycznie zamontowanych wentylatorów


Konkurencja będzie mieć problem!

Pierwszym aspektem, który zdecydowanie wyróżnia obudowę ZENPC Z3 Solid AIR na tle innych propozycji, to zdecydowanie bardzo atrakcyjna cena. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami co oferuje konstrukcja ZENPC Z3. Pierwszym aspektem, który wyróżnia obudowę ZENPC Z3 Solid AIR, jest jej solidna konstrukcja. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają stabilność oraz trwałość podczas użytkowania jak i również pewną ochronę dla komponentów wewnątrz. Drugim, trzecim oraz czwartym mocnym argumentem za obudową ZENPC Z3 Solid AIR, to bardzo duża funkcjonalność i kompatybilność jak i również wydajny obieg powietrza, który zapewni odpowiednią cyrkulację wewnątrz obudowy zapewniając optymalne temperatury dla Twoich podzespołów - nawet tych wydajnych z większym poborem energii elektrycznej.
Niesamowite możliwości montażu

Obudowa ZENPC Z3 Solid AIR pomimo dość kompaktowych rozmiarów, bo mówimy tutaj o konstrukcji 484x440x231 oferuje bardzo bogatą kompatybilność. Na karty graficzne bez zamontowanych wentylatorów na przodzie mamy do dyspozycji aż 380 mm, więc bez problemu pomieścicie nawet tak ogromne karty graficzne jak GeForce RTX 4090. Na chłodzenie powietrzne procesorów przewidziano aż 175 mm, tak więc bez problemu zmieścicie najwydajniejsze, wysokie układy chłodzeń powietrznych. Nie brakuje również miejsca na dyski - obudowa ZENPC Z3 Solid AIR daje Wam do dyspozycji trzy zatoki na dyski 2,5 cala oraz 2 zatoki na standardowe dyski 3,5 cala.

Wentylatory ARCTC P12 PWM PST 120 mm

Obudowa ZENPC Z3 Mesh AIR posiada w zestawie aż 4 wentylatory ARCTC P12 PWM PST 120 mm (do samodzielnego montażu). Wentylatory ARCTIC P12 PWM PST 120 mm cechują się bardzo wysoką wydajnością chłodzenia zachowując przy tym niesamowicie niski poziom generowanego hałasu. Dodatkowo wersja wentylatorów ARCTIC P12 PST posiada na przewodach zarówno 4-pinowe złącza męskie oraz żeńskie, dzięki czemu macie możliwość ich spięcia w łańcuch i podpięcia tylko do jednego 4-pinowego złącza PWM na Waszej płycie głównej (zalecamy sprawdzić maksymalne obciążenie takiego złącza na Waszych płyta głównych - informację taką znajdzie w specyfikacji płyty głównej).

Acfan00120a 1

Zoptymalizowana pod kątem przepływu powietrza

Obudowa ZENPC Z3 Solid AIR to konstrukcja, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu wydajnego obiegu powietrza. Przedni panel od przodu nie posiada otworów wentylacyjnych, te znajdują się tylko po bokach. Panel górny posiada natomiast liczne otwory, przez które ciepłe powietrza z wnętrza obudowy ma możliwość wydostania się na zewnątrz. Dodatkowo w obudowie ZENPC Z3 Solid AIR zastosowano rozwiązanie z obudów klasy premium, które potrafią kosztować nawet kilka razy więcej. Pod bocznym panelem, na komorze zasilacza umieszczony został panel boczny z licznymi otworami wentylacyjnymi. Rozwiązanie takie pozwala na jeszcze bardziej optymalny obieg powietrza i wpływa pozytywnie na obniżenie temperatur zarówno dysków twardych zamontowanych w komorze zasilacza jak i również dzięki temu, że górna część komory zasilacza również jest wentylowana udostępnia dostęp do chłodnego powietrza z zewnątrz dla karty graficznej.

Zenpc Z3 Wnetrze

Stwórz idealny system chłodzenia

W obudowie ZENPC Z3 Solid AIR możecie zainstalować aż 9 sztuk wentylatorów 120 mm. Odpowiednio trzy sztuki na przodzie, 3 sztuki na górze, 2 sztuki na komorze zasilacza oraz jedną sztukę z tyłu. W przypadku wentylatorów 140 mm z przodu możecie zamontować trzy sztuki, na górze dwie oraz jedną z tyłu. Konstrukcja dodatkowo przystosowana jest do obsługi układów chłodzenia cieczą. Z przodu można zamontować radiatory 240, 280 oraz 360 o maksymalnej długości 403 mm. Na górze - czyli rozwiązanie najbardziej optymalne - również 240, 280 oraz 360 o maksymalnej długości 403 mm. Spytacie zapewne, czy na górę można w tej obudowie zamontować układ Arctic Liquid Freezer II 360, który posiada grubą chłodnicę. Odpowiadamy - tak można, nie ma żadnej kolizji z konstrukcją płyty głównej czy też z pamięciami ram nawet o wysokim profilu. W przypadku montażu Arctic Liquid Freezer II 360 na górze, z przodu będziecie mogli zamontować maksymalnie dwa wentylatory 120 bądź 140 mm.

Zenpc Z3 Tyl

Rozwiązania klasy premium

Pomimo tego, że obudowa ZENPC Z3 Solid AIR dostępna jest w bardzo konkurencyjnej cenie, posiada ona wiele rozwiązań z obudów znacznie droższych. Na górnym panelu, poza 3 złączami USB typu A, znajduje się również złącze USB typu C, które możecie podłączyć do wewnętrznego złącza USB-C na Waszej płycie głównej. Obudowa ZENPC Z3 Solid AIR posiada również pełen komplet łatwo demontowanych filtrów przeciw pyłowych. Filtry umieszczono na przodzie, na górze, pod zasilaczem a nawet na panelu wentylacyjnym na komorze zasilacza. Macie więc pewność, że Wasz system komputerowy zawsze będzie czysty, ale to jeszcze nie wszystko. Obudowa ZENPC 3 Solid AIR posiada również w pełni regulowany fabryczny wspornik kart graficznych. Od teraz nie musicie się martwić o wyginające się układ graficzne. To takie proste! Liczne otwory z gumowymi zaślepkami pozwolą Wam na bardzo estetyczne wyprowadzenie wszystkich przewodów, a metalowa maskownica zamontowana obok płyty głównej jeszcze bardziej poprawi estetykę całej konfiguracji zapewniając bardzo czysty wygląd. Na komorze zasilacza macie również możliwość montażu aż dwóch wentylatorów 120 mm, które w pozycji wciągającej będą wtłaczać chłodne powietrze bezpośrednio pod układ graficzny. Czy ma to sens? Również to sprawdziliśmy - na karcie graficznej Gigabyte RTX 4090 Gaming OC odnotowaliśmy temperatury niższe o 2 stopnie z zamontowanymi wentylatorami na komorze zasilacza.

Zenpc Z3 Solid Bok

ZENPC Z3 Solid AIR to świetny wybór!

Jak sami widzieliście, obudowa ZENPC Z3 Solid AIR oferuje ogromne możliwości montażu, przystosowana jest do obsługi dużych i wysoko wydajnych podzespołów. Konstrukcja zapewniająca wydajny obieg powietrza z możliwością montażu aż do 9 wentylatorów 120 mm. Fabryczny wspornik karty graficznych, złącze USB-C, aż 4 filtry przeciw pyłowe, przedni panel mocowany na magnesy, wentylowana komora zasilacza, panel boczny z jasnego szkła hartowanego, kompatybilność z radiatorami 360, i wszystko to w tak niesłychanie konkurencyjnej cenie! Obudowy ZENPC Z3 dostępne w kilku wariantach. Ten tutaj, to wariant z pełnym panelem przedniem, bocznym panelem ze szkła hartowanego oraz dołączonymi 4 wentylatorami do samodzielnego montażu Arctic P12 PWM PST 120mm. Dostępna jest również wersja ZENPC Z3 Solid bez dołączonych wentylatorów jak i liczne wersje ZENPC Z3 Mesh z w pełni wentylowanym przednim panelem


Cechy produktu Obudowa do komputera ZENPC Z3 Solid Black 4x P12 PWM PST 120mm

TypMidi Tower
Standard zasilaczaATX
Miejsce na zasilaczDół obudowy z tyłu
Format płyty głównejE-ATX / ATX / MICROATX / MITX
Wysokość484 mm
Długość440 mm
Szerokość231 mm
KolorCzarny
Materiał szkieletu obudowyStal SPCC
Kolor przedniego paneluCzarny
Materiał przedniego paneluStal
Złącza przedniego panelu2x USB 2,0, 1x USB-C, 1x USB 3,0, słuchawki, mikrofon
Boczny panel z oknemTak (hartowane szkło z lewej strony)
Podświetlenie obudowyBrak
Kolor wnętrza obudowyCzarny
Ilość wewnętrznych zatok 3.52 szt
Ilość wewnętrznych zatok 2.53 szt
Sloty kart rozszerzeń7 szt
Wentylatory maksymalna ilość9 szt
Filtry przeciwkurzoweTak
Limit wysokości chłodzenia CPU175 mm
Limit długości karty graficznej380 mm
Wentylatory do samodzielnego montażu4x Arctic P12 PWM PST 120mm
ProducentZENPC
Gwarancja36 miesięcy
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Duża ilośćDuża ilość
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Obudowa do komputera Endorfy Regnum 400 Air EY2A008Obudowa do komputera Endorfy Regnum 400 Air EY2A008389,-20 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Obudowa do komputera ZENPC Z3 Mesh Black 4x P12 PWM PST 120mmObudowa do komputera ZENPC Z3 Mesh Black 4x P12 PWM PST 120mm339,-30 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Obudowa do komputera be quiet! Pure Base 500 Czarna z oknemObudowa do komputera be quiet! Pure Base 500 Czarna z oknem328,-41 zł taniejDuża ilośćDuża ilośćOcena: 4.75
Obudowa do komputera Endorfy Ventum 200 ARGB (EY2A014)Obudowa do komputera Endorfy Ventum 200 ARGB (EY2A014)320,-49 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Obudowa do komputera Endorfy Signum 300 Air EY2A005Obudowa do komputera Endorfy Signum 300 Air EY2A005309,-60 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Obudowa do komputera Endorfy Regnum 400 ARGB EY2A009Obudowa do komputera Endorfy Regnum 400 ARGB EY2A009429,-60 zł drożejDuża ilośćDuża ilość 
Obudowa do komputera Krux OronaObudowa do komputera Krux Orona289,-80 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Obudowy komputerowe


Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.