Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
35,00 zł
Cena detaliczna:
36,00 zł
Dostępny w wybranych sklepach

Dostępny w oddziałachDostępny w oddziałach

Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 UTP 30m kat.5e Szary

Dodaj swoją ocenę | Producent: OEM | kod: PP12-30M | Nr katalogowy: PP12-30M | Ean: 8716309043526

Opis Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 UTP 30m kat.5e Szary

Kabel sieciowy ethernet katerorii 5 z wtyczkami RJ45 o długości 30 m

Cechy produktu Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 UTP 30m kat.5e Szary

Długość30 m
RodzajRJ45
ProducentOEM
Gwarancja3 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Brak towaruBrak towaru
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Średnia ilośćŚrednia ilość
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 5m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 5m kat.8 Czarny35,-równy w cenieBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Ugreen Patch Cable NW153 CAT.8 F/FTP 25000Mbps w oplocie 3m czarny (80432)Ugreen Patch Cable NW153 CAT.8 F/FTP 25000Mbps w oplocie 3m czarny (80432)33,-2 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.7 SSTP (8P8C) 10M (C1813EBK)Unitek Patch Cable CAT.7 SSTP (8P8C) 10M (C1813EBK)46,-11 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)21,-14 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)21,-14 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Ugreen Patch Cable NW107 CAT.7 STP 10 Gb/s 8m okrągły czarny (11272)Ugreen Patch Cable NW107 CAT.7 STP 10 Gb/s 8m okrągły czarny (11272)50,-15 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 1,5m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 1,5m kat.8 Czarny19,-16 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet

Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wrocławiu, w związku z czym realizacja zamówienia internetowego może ulec wydłużeniu. Sprawdź czy towar jest dostępny w naszych oddziałach (tylko w odbiorze osobistym), których stany magazynowe można sprawdzić powyżej pod opcją "Stany magazynowe".

Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.