Qnap QHora-322 Router 4GB 3x 10GBase-T 6X RJ

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: 0000000214 | Nr katalogowy: Qhora-322 | Ean: 4713213519950

Opis Qnap QHora-322 Router Procesor czterordzeniowy; 4 GB pamięci RAM; 3 porty 10GBASE-T 10G/5G/2.5G/1G/100M , 6 portów RJ45 2.5GbE (2.5G/1G/100M/10M); 1

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Trzyportowy router SD-WAN 10GbE nowej generacji, zapewniający bezpieczne połączenie sieciowe dla środowisk NAS i IoT. Urządzenie QHora-322 umożliwia szybkie połączenia przy użyciu 3 portów 10GbE i 6 portów 2,5GbE, a także zapewnia połączenia z siecią Mesh VPN klasy korporacyjnej. Oprogramowanie QuWAN Orchestrator umożliwia rozbudowę sieci LAN w wielu lokalizacjach za pośrednictwem chmury, z pełnym routingiem sterowanym przez oprogramowanie, co pozwala na zbudowanie sieci nowej generacji.
Najważniejsze cechy
 • Każdy port sieciowy i segment sieci są domyślnie niezależne. Możliwość elastycznego ustawiania segmentów sieci w zależności od potrzeb organizacji lub środowiska.
 • Model QHora-322 jest wyposażony w trzy porty 10GbE i sześć portów 2,5GbE na potrzeby elastycznego wdrażania WAN/LAN.
 • Technologia QuWAN SD-WAN automatycznie nawiązuje bezpieczne połączenie VPN Mesh z urządzeniami QNAP w wielu lokalizacjach.
 • Obsługa do 1000 jednoczesnych połączeń VPN dzięki optymalnie zintegrowanemu rozwiązaniu sprzętowemu i programowemu.
 • Urządzenie QHora-322 korzysta z systemu operacyjnego QuRouter, który jest wyposażony w łatwy w obsłudze sieciowy interfejs użytkownika, ułatwiający codzienne zadania związane z zarządzaniem siecią.
 • W porównaniu ze standardowymi routerami o skomplikowanych ustawieniach IP, model QHora-322 obsługuje funkcję automatycznego wyszukiwania urządzeń w sieci WAN/LAN.
Najwyższa wydajność przewodowych połączeń sieciowych
Urządzenie QHora-322 zapewnia trzy porty 10GbE (zgodne z 10G/5G/2,5G/1G/100M) i sześć portów 2,5GbE (zgodnych z 2,5G/1G/100M), oferując najwyższą wydajność szybkiej sieci przewodowej.

Uwaga:

W trybie domyślnym pierwszy port od lewej to port WAN, a każdy port sieciowy jest niezależny. Aby ustawić porty w tym samym segmencie sieci, należy skonfigurować je za pomocą systemu operacyjnego QuRouter.

Elastyczne wdrażanie WAN/LAN

Jako router nowej generacji, każdy port QHora-322 umożliwia elastyczne wdrażanie szybkich sieci LAN/WAN.
Lokokkookokk

Wdrożenie sieci przewodowych dla każdego scenariusza

 • Bezpośrednie połączenia urządzenia IoT Możliwość bezpośredniego połączenia poszczególnych urządzeń IoT z modelem QHora-322 poprzez niezależne segmenty sieci, dzięki czemu różne urządzenia mogą płynnie ze sobą współpracować.
  Uwaga: Każdy port sieciowy i segment sieci są domyślnie niezależne.
 • Szybka sieć LAN Możliwość ustawienia wielu portów LAN w jednej sieci LAN za pomocą systemu operacyjnego QuRouter. Szybka sieć intranetowa jest idealna do przesyłania dużych plików lub komunikacji między stacjami roboczymi.
 • Fragmentowanie sieci VLAN Funkcja VLAN służy do segmentacji domen dla różnych aplikacji, dzięki czemu wiele aplikacji może łączyć się z siecią za pośrednictwem jednego portu sieciowego.
 • Automatyczna sieć Mesh VPN w wielu lokalizacjach Aktywuj QuWAN SD-WAN w modelu QHora-322 w wielu lokalizacjach, a lokalizacje te automatycznie utworzą sieć Mesh VPN. zapewniając prostsze i szybsze rozwiązanie bezpiecznego połączenia w wielu lokalizacjach.
  Qhora 322 2 5gbe 036666

  Bezpieczny dostęp do NAS

  Aby zabezpieczyć zdalny dostęp i zapobiec potencjalnym atakom, zaleca się połączenie modelu QHora-322 przed urządzeniem NAS. Funkcja NAT (ang. Network Address Translation) zapewnia bezpieczeństwo sieci prywatnej poprzez ukrycie rzeczywistego adresu IP używanego w sieci prywatnej przed użytkownikami poza zaporą sieciową.
  Qhora 322 Nat99

  Mesh VPN + HBS = łatwe i bezpieczne zdalne tworzenie kopii zapasowych NAS

  Dzięki platformie chmury QuWAN urządzenie QHora-322 może automatycznie utworzyć sieć mesh VPN z innymi urządzeniami QNAP w celu szybkiego wdrożenia środowiska mesh VPN. Aby skutecznie realizować zadania zdalnego tworzenia kopii zapasowych dla organizacji, użyj aplikacji Hybrid Backup Sync (HBS) na serwerze QNAP NAS, aby łatwo tworzyć kopie zapasowe lub synchronizować dane z serwera NAS na innym serwerze NAS, serwerze zdalnym lub chmurze. Stwórz swoją strategię tworzenia kopii zapasowych 3-2-1 i zapobiegaj utracie danych dzięki HBS już teraz!

  Nowoczesny wygląd dostosowany do każdego środowiska użytkowania

  Model QHora-322 działa niemal bezgłośnie. Nawet po połączeniu z wieloma urządzeniami zachowuje niezawodną wydajność w zastosowaniach biurowych i prywatnych. Modny wygląd i wysoce wydajne chłodzenie sprawiają, że model QHora-322 wpasowuje się idealnie w środowisko nowoczesnych domów cyfrowych, jak i biur.
  Sdsddewee

  QHora - Najlepsze w swojej klasie rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa sieci

  Działanie routera QHora opiera się na najnowocześniejszych technologiach zabezpieczeń, oferując kompleksowe rozwiązanie na potrzeby tworzenia bezpiecznej sieci następnej generacji.

  System operacyjny QuRouter: Łatwe w obsłudze zarządzanie routerem

  QHora-322 korzysta z systemu operacyjnego QuRouter, zapewniając przyjazny dla użytkownika graficzny interfejs użytkownika oparty na sieci Web, przejrzysty pulpit nawigacyjny i wskaźniki portów, co pomaga w codziennych zadaniach związanych z zarządzaniem siecią. Dzięki systemowi operacyjnemu QuRouter OS użytkownicy mogą nie tylko wydajnie zarządzać wszystkimi podłączonymi urządzeniami przewodowymi i bezprzewodowymi w czasie rzeczywistym, ale także konfigurować zaporę sieciową, VPN, zabezpieczenia i zaawansowane funkcje QuWAN.
  Qhora 321 Qurouter System

  Nigdy wcześniej konfiguracja VPN nie było taka prosta

  Tradycyjna konfiguracja sieci VPN w wielu lokalizacjach jest niezwykle czasochłonna i wymaga prac konserwacyjnych w przyszłości. Urządzenie QHora-322 jest wyposażone w technologię QuWAN SD-WAN nowej generacji firmy QNAP, która znacznie upraszcza instalację: konfiguracja sieci VPN nie wymaga już dodatkowej aplikacji o stałym adresie IP, ponieważ informacje o konfiguracji lokalnej i zdalnej mogą być automatycznie wymieniane za pośrednictwem aplikacji Cloud Orchestrator. W takim przypadku informatycy mogą dokończyć konfigurację sieci VPN przy minimalnej interwencji użytkownika.

  Scentralizowana aplikacja QuWAN Orchestrator zapewnia wydajne zarządzanie w chmurze

  QuWAN Orchestrator to zaawansowana i wygodna platforma w chmurze do scentralizowanego zarządzania siecią, umożliwiająca pracownikom działu IT zdalne wdrażanie brzegowych urządzeń sieciowych i zarządzanie nimi. Bezobsługowa alokacja umożliwia pracownikom działu IT łatwe tworzenie dużej sieci WAN zdalnie i bez udziału personelu w każdej lokalizacji. Pracownicy działu IT mogą także monitorować przepustowość, ustawiać parametry i analizować ruch sieciowy na jednej platformie, idealnie dostosowanej do zarządzania siecią międzynarodową i zlokalizowaną w wielu miejscach, a także do jej konserwacji. Poprzez połączenie z modelem QHora-322 za pośrednictwem połączeń przewodowych lub bezprzewodowych, urządzenia klienckie mogą łatwo uzyskać dostęp do sieci SD-WAN.
  Quwan Orchestrator Ui333

  Dzięki rozwiązaniu SD-WAN można wdrożyć VPN w wielu lokalizacjach

  Sieć QuWAN można zainstalować na serwerach QNAP NAS, przełącznikach QGD i serwerach QuCPE*. Podczas pracy z zastosowaniem aplikacji QVPN pracownicy zdalni mogą łatwo łączyć się z siecią SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego. Urządzenia w różnych lokalizacjach są elastycznie dzielone na segmenty w celu połączenia ich ze sobą w sieci składającej się z mikrosegmentów, niezależnie od tego, czy takie urządzenia znajdują się w biurach na całym świecie, czy po prostu w różnych działach w tym samym budynku.
  Quwan Sd Wan F02 5 Imgmmm

  QVPN: Bezpieczna komunikacja ze zdalnymi urządzeniam

  i Model QHora-322 integruje funkcje serwera i klienta VPN Usługi QVPN - umożliwiając utworzenie klienta VPN, który nawiązuje połączenie z serwerem zdalnym lub dostawcą zewnętrznym w celu uzyskania dostępu do zawartości lub usług. Pozwala również na używanie modelu QHora-322 jako serwera VPN w celu połączenia z urządzeniami końcowymi z użyciem protokołów OpenVPN, L2TP/IPSec oraz stworzonych przez firmę QNAP protokołów QBelt VPN
  Qhora Vpn666

  WireGuard - łatwiejsze połączenia VPN dla pracowników zdalnych

  Od teraz model QHora-322 obsługuje WireGuard*, zapewniając szybsze i stabilne połączenia VPN. Dzięki przyjaznemu w obsłudze interfejsowi pracownicy zdalni nie specjalizujący się w branży IT mogą łatwo skonfigurować tunele VPN, aby uzyskać dostęp do biurowych urządzeń QNAP za pomocą uproszczonych metod połączenia.
  Wireguard Qhora9999

  Możliwość odtwarzania globalnie dostępnych filmów bez ograniczeń

  Dzięki usłudze Klient QVPN QHora-322 możesz odblokować Internet! Poprzez ustawienie protokołu OpenVPN w Klient QVPN w celu przekierowania sieci na ponadregionalny serwer VPN, urządzenie QHora-322 można połączyć z usługami Cloud VPN (np. NordVPN, ExpressVPN, Surfshark), co pozwala na omijanie geoblokad i oglądanie regionalnych strumieni wideo lub wiadomości.
  Videos Qhora 321333
 • Cechy produktu Qnap QHora-322 Router Procesor czterordzeniowy; 4 GB pamięci RAM; 3 porty 10GBASE-T 10G/5G/2.5G/1G/100M , 6 portów RJ45 2.5GbE (2.5G/1G/100M/10M); 1

  FunkcjeRouter
  Typ złączaEthernet
  Liczba portów Ethernet9 szt
  10 GbE BASE-T RJ453 x 10GBASE-T 10G/5G/2,5G/1G/100M
  2.5 GbE RJ456 szt
  ProcesorMarvell CN9130 czterordzeniowy Armv8 Cortex-A72
  Pamięć4GB DDR4
  Pamięć flash4 MB SPI NOR Flash 4 GB eMMC
  Port USB 3.2 Gen11 szt
  Pobór mocy36 W
  Wymiary226 x 140 x 44,4 mm
  Waga1,08 kg
  ProducentQNAP
  Gwarancja24 miesiące
   

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h
  Kalisz:Brak towaruBrak towaru
  Legnica:Brak towaruBrak towaru
  Katowice:Brak towaruBrak towaru
  Gliwice:Brak towaruBrak towaru
  Bytom:Brak towaruBrak towaru
  Poznań:Brak towaruBrak towaru
  Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
   

  Podobne produkty


  NazwaCenaRónicaStanOcena
  TP-Link Archer AX55 AX3000 Wireless Dual Band RouterTP-Link Archer AX55 AX3000 Wireless Dual Band Router409,-2526 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
  TP-Link Archer C6 AC1200 Wireless Dual Band RouterTP-Link Archer C6 AC1200 Wireless Dual Band Router165,-2770 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilośćOcena: 5
  TP-Link RE300 Wireless Range Extender AC1200 Mesh Wall-PlugTP-Link RE300 Wireless Range Extender AC1200 Mesh Wall-Plug145,-2790 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
  TP-Link Archer T4E karta sieciowa PCI-E AC1200TP-Link Archer T4E karta sieciowa PCI-E AC1200129,-2806 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
  TP-Link Archer T4U Plus AC1300 USB 3.0TP-Link Archer T4U Plus AC1300 USB 3.0125,-2810 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
  TP-Link Archer C24 AC750 Wireless Dual Band RouterTP-Link Archer C24 AC750 Wireless Dual Band Router99,-2836 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
  TP-Link Archer T3U Plus AC1300 USB 3.0 WirelessTP-Link Archer T3U Plus AC1300 USB 3.0 Wireless89,-2846 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


  Bestsellery w kategorii: Sieci WIFI - Karty, AP

  Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 72 godzin.

  Dodaj komentarz:  Ocena:
                        Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
  Wstecz  Góra Strony  
  Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Zamknij / Close

  Newsletter ProLine

  Więcej o Newsletterze ProLine

  Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

  Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

  Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

  Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.