Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
1848,00 zł
Cena detaliczna:
1890,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Dostępny w magazynie wysyłkowym

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu

Serwer plików QNAP TS-264-8G 2-bay

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: 0000000240 | Nr katalogowy: TS-264-8G | Ean: 4711103082331

Opis Serwer plików QNAP TS-264-8G 2-bay

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
TS-264 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5095 o maksymalnej częstotliwości 2,9 GHz oraz dwuportową sieć 2,5 GbE zapewniającą wysoką wydajność transmisji. W porównaniu z poprzednią generacją, TS-264 ma nowe gniazdo M.2 PCIe Gen3, w którym można zainstalować dysk SSD NVMe, aby umożliwić akcelerowany przez pamięć podręczną dostęp do danych lub Edge TPU, aby przyspieszyć rozpoznawanie obrazów AI .
Najważniejsze cechy
 • Ustawiając trunking portów z dwoma wbudowanymi portami 2,5GbE (2,5 G / 1 G / 100 M), można uzyskać prędkość transferu do 5 Gb/s.
 • Dwa gniazda M.2 PCIe Gen3 umożliwiają aktywację pamięci podręcznej dysków SSD NVMe lub puli pamięci masowej SSD, zapewniając większą wydajność, lub Edge TPU na potrzeby rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję.
 • Instalując kartę PCIe Gen3 x2 możesz rozszerzyć główną funkcjonalność modelu TS-264, w tym dodać wielogigabitową kartę sieciową 10GbE/5GbE/2,5GbE, kartę QM2 lub kartę USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s).
 • Obsługa wielu skonteneryzowanych aplikacji na potrzeby różnych usług i programów.
 • Technologia automatycznego poziomowania Qtier™ i pamięć podręczna SSD zapewniają stałą optymalizację pamięci masowej.
 • Sprzętowe dekodowanie 4K H.264 i transkodowanie w czasie rzeczywistym zapewnia płynne odtwarzanie multimediów na dużym ekranie.
Ponadto jest wyposażony w gniazdo rozszerzeń PCIe Gen 3, które można wykorzystać z kartą sieciową do zwiększenia prędkości sieci 10GbE/5GbE. TS-264 ma 8 GB pamięci, może obsługiwać lekkie maszyny wirtualne i kontenery oprogramowania, a także obsługuje wyjście HDMI 4K, tworzenie kopii zapasowych w wielu chmurach, bramę pamięci masowej w chmurze oraz elastyczne rozszerzanie przestrzeni dyskowej i aplikacji. wysoce bezpieczne rozwiązanie pamięci masowej NAS.
534435ggdfgdg

Czterordzeniowy procesor wysokiej wydajności, z pamięcią RAM o pojemności 8GB

Model TS-464 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5095 i oferuje pamięć DDR4 o pojemności nawet do 16 GB (po rozszerzeniu), dwa porty 2,5GbE oraz dyski SATA 6 Gb/s. Zintegrowany mechanizm szyfrowania Intel AES-NI pomaga również chronić poufne dane bez wpływu na wydajność systemu.

Oparte na sztucznej inteligencji przyspieszenie rozpoznawania obrazu i buforowanie dzięki rozszerzeniu TPU i PCIe

Model TS-264 jest wyposażony w dwa gniazda M.2 PCIe Gen3, które aktywują pamięć podręczną lub pulę pamięci masowej SSD, zapewniając większą wydajność, lub Edge TPU do rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję.
Ts 264 Qtier
 • Instalacja dysków SSD M.2 NVMe umożliwia akcelerację pamięci podręcznej lub wydajne poziomowanie pamięci masowej Model TS-264 obsługuje buforowanie SSD i jest wyposażony w dwa gniazda M.2, które obsługują dyski SSD M.2 PCIe NVMe1 w formacie 2280 (sprzedawane oddzielnie) w celu zwiększenia ogólnej wydajności NAS. Technologia Qtier może być również wykorzystana do wzbogacenia modelu TS-264 o funkcję automatycznego poziomowania, która pomaga stale optymalizować wydajność pamięci masowej na wszystkich zainstalowanych urządzeniach pamięci masowej.
 • Dzięki TPU możesz przyspieszyć wykrywanie obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję Korzystając z Google Edge TPU do QNAP AI Core (z mechanizmem do rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję), TS-264 może wykonywać szybkie rozpoznawanie twarzy i obiektów. Google Edge TPU umożliwia aplikacji QuMagie szybkie przetwarzanie tysięcy zdjęć dzięki funkcji szybkiemu rozpoznawania i klasyfikacji obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję, a aplikacja QVR Face analizuje wideo w czasie rzeczywistym w celu natychmiastowego rozpoznawania twarzy.

  Pamięć podręczna SSD i automatyczne poziomowanie zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania

  Podczas gdy ceny dysków SSD nadal spadają, a pojemność i wydajność dysków SSD stale rosną, organizacje mogą z łatwością wykorzystać ich zalety. Model TS-264 obsługuje wiele funkcji z możliwością obsługi dysków SSD, które znacząco zwiększają wydajność NAS przy zachowaniu wysokiej opłacalności.
  Dsfsffee

  Możliwość usprawnienia przesyłania dużych plików i edycji wideo za pomocą łączności 2,5GbE

  Model TS-264 wyposażony jest w dwa porty LAN 2,5GbE RJ45 (2,5G/1G/100M), które umożliwiają wykorzystanie istniejących kabli CAT5e do zwiększenia prędkości sieci z 1 Gigabitu do 2,5 Gigabitów. Dwa porty 2,5GbE obsługują także funkcję trunkingu portów, umożliwiając transmisję z prędkością do 5 Gb/s, co zwiększa wydajność biznesowych aplikacji wymagających dużej przepustowości, takich jak przesyłanie dużych plików, szybkie tworzenie kopii zapasowych/przywracanie danych oraz przesyłanie i edycja multimediów.
  2x2 5gbe Ts

  Przyszłościowa infrastruktura IT dla szybkich sieci

  Model TS-264 idealnie współdziała z zarządzanymi i niezarządzanymi przełącznikami 2,5GbE/10GbE firmy QNAP w celu uzyskania wysokiej szybkości, bezpiecznego środowiska sieciowego z możliwością rozbudowy, nie przekraczając budżetu. QNAP oferuje również karty PCIe 2,5GbE/5GbE/10GbE oraz adaptery USB 5GbE dla stacji roboczych z systemem Windows/Linux, dzięki czemu można łatwo zbudować środowisko szybkiej sieci na potrzeby produktywnej współpracy zespołowej.
  Fgdfgrgre

  Dzięki wielu portom USB można uzyskać większą wydajność

  Dzięki dwóm portom USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) i dwóm portom USB 2.0 (480 Mb/s) można szybko tworzyć kopie zapasowe i przesyłać duże pliki do/z urządzenia TS-264. W celu zwiększenia funkcjonalności i potencjału zastosowań można również podłączyć UPS i inne kompatybilne urządzenia USB.
  Xcvxfggf

  Wysoka liczba operacji wejścia/wyjścia dzięki możliwości rozbudowy kartami PCIe

  Model TS-264 jest wyposażony w jedno gniazdo PCIe Gen 3 x2, umożliwiając instalowanie z różnych kart rozszerzeń na potrzeby zwiększania potencjału aplikacji.
  Gbe Img015555

  Bezpośrednie wyjście 4K HDMI do wyświetlania multimediów i zawartości maszyny wirtualnej

  Urządzenie TS-264 jest wyposażone w układ graficzny Intel UHD Graphics z obsługą dwukanałowego dekodowania sprzętowego i transkodowania w czasie rzeczywistym*. Wyjście HDMI 2.0 obsługuje wyjście 4K, co jest nieocenioną zaletą między innymi w produkcji/edycji wideo lub projektowaniu przemysłowym, wymagających wysokiej rozdzielczości obrazu i wiernego odwzorowania kolorów przy intensywnym korzystaniu z przechowywania, przesyłania , i wyświetlania materiałów multimedialnych. Podłączenie urządzenia TS-264 do wyświetlacza HDMI umożliwia bezpośrednie oglądanie treści multimedialnych zapisanych na serwerze NAS lub używanie TS-264 jako wszechstronnej stacji roboczej, bezpośrednio wyprowadzając maszyny wirtualne z Virtualization Station lub Ubuntu Linux Station.

  Zintegrowany mechanizm AI Intel OpenVINO zapewnia szybszą identyfikację obrazu.

  Dzięki zintegrowanym zasobom obliczeniowym Intel OpenVINO opartym na sztucznej inteligencji, TS-264 zwiększa wydajność rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję, bez wpływu na inne aplikacje lub usługi. Mechanizm QNAP AI Core działa głównie z aplikacją QuMagie.

  QTS 5 - szybkość, niezawodność i łatwość użytkowania!

  Model TS-264 jest standardowo wyposażony w system operacyjny QTS 5, a zaktualizowane jądro systemu, zoptymalizowany interfejs użytkownika i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają całkiem nowy poziom użytkowania.
  Qts5 Img 01er

  Rozwiązanie do kompleksowego tworzenia kopii zapasowych danych i przywracania po awarii

  Urządzenie TS-264 obsługuje różne aplikacje, które uwzględniają wszystkie potrzeby w zakresie tworzenia kopii zapasowych. Praktykuj bezpieczne nawyki IT, regularnie tworząc kopie zapasowe plików i zawartości urządzeń, umożliwiając ich łatwe przywrócenie w razie potrzeby.
  445ggfdggd

  Migawki wielu wersji zmniejszają zagrożenie związane z oprogramowaniem ransomware

  Urządzenie TS-264 obsługuje migawki oparte na blokach, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie. Pomaga to chronić dane, które można przywrócić w dowolnym momencie, co znacznie pomaga w łagodzeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.
  Gfertyfghfhree

  Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu dla wirtualnych maszyn i kontenerów

  Uruchamiając wiele maszyn wirtualnych i kontenerów na urządzeniu TS-264 możesz wdrażać środowiska i aplikacje dla wielu dzierżawców, aby zwiększyć wydajność zarządzania i obniżyć koszty sprzętu. W połączeniu z aplikacją Sieć i przełącznik wirtualny, system usprawnia interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, serwera QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczne przydzielanie zasobów fizycznych i wirtualnych zasobów sieci, upraszczając wdrażanie sieci.
  635 1641439160 Photo Ts 264 Right

  Kompleksowe ustawienia zabezpieczeń i uprawnień

  Urządzenie TS-264 zawiera elastyczne ustawienia uprawnień i środki bezpieczeństwa. Oprócz blokowania adresów IP, weryfikacji dwuetapowej, połączenia HTTPS oferuje aplikacje, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

  Najlepsze centrum do przechowywania plików i współpracy

  Urządzenie TS-264 integruje aplikacje do przechowywania, zarządzania, synchronizowania, wyszukiwania i archiwizowania plików. Obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu usprawnienia udostępniania plików w systemach Windows, Mac i Linux/UNIX oraz zapewnia najbardziej inteligentne rozwiązanie NAS do profesjonalnego zarządzania plikami.
  Business File Management Img 0133

  Inteligentny monitoring zapewniający całodobową ochronę

  QVR Elite to oparte na subskrypcji rozwiązanie do inteligentnego monitoringu firmy QNAP, pozwalające na łatwe tworzenie systemu monitoringu przy niższych kosztach posiadania i większych możliwościach rozbudowy. Nagrania są zapisywane w formie plików MP4, umożliwiając ich odtwarzanie na niemal każdym urządzeniu. Aplikacja QVR Elite obejmuje także rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji QNAP, pozwalając przy użyciu QNAP NAS na stworzenie inteligentnego systemu rozpoznawania twarzy na potrzeby handlu detalicznego i systemy dostępu do drzwi. Możesz wydzielić na urządzeniu TS-264 dedykowane, niezależne miejsce do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz korzystać z zalet uproszczonego zarządzania kamerami, alokacji miejsca w pamięci masowej, przeglądania na żywo obrazów z kamery oraz odtwarzania.

  Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

  Firma QNAP zapewnia łatwe sposoby na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Dostępnych jest kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej TS-264 w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

  Więcej aplikacji zwiększających produktywność

  Urządzenie TS-264 oferuje App Center, zawierający bogate w funkcje aplikacje, co pozwala zwiększyć potencjał urządzenia NAS!

  Kontrola stanu dysków twardych

  Dyski twarde są sercem systemu NAS, a zapewnienie ich długoterminowej dobrej kondycji i niezawodności jest absolutnie kluczowe. Firma QNAP udostępnia różne metody i narzędzia pomagające monitorować stan dysku twardego, zapewniając możliwość podejmowania proaktywnych decyzji w celu ochrony danych i plików.
  Business Drive 03xxx
 • Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-264-8G 2-bay

  Liczba zatok na dyski2
  Pojemność pamięci RAM8 GB
  Maksymalna pojemność RAM16 GB
  Obudowa typuDESKTOP
  Liczba gniazd m.22
  Liczba gniazd HDMI1
  Liczba gniazd LAN2
  Liczba gniazd PICe1
  Procesor4-rdzeniowy/4-wątkowy procesor Intel Celeron N5095 o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz
  Kompatybilne dyski3,5-calowe dyski twarde SATA; 2,5-calowe dyski twarde SATA; 2,5-calowe dyski SSD SATA
  Procesor graficznyIntel UHD Graphics
  Gniazdo M.22 x M,2 2280 PCIe Gen 3 x1
  Port 2.5 Gigabit Ethernet2 x 2,5G/1G/100M/10M
  Gniazdo PCIeGniazdo 1: PCIe Gen 3 x2
  Port USB 2.02 szt
  Port USB 3.2 Gen22 x typu A
  Wyjście HDMI1, HDMI 2,0
  Wymiary168 105 226 mm
  Waga1,55 kg
  Zasilacz65 W
  Wentylator1 x 70 mm
  ProducentQNAP
  Gwarancja36 miesięcy
   

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
  Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Poznań:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
  Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
   

  Podobne produkty


  NazwaCenaRónicaStanOcena
  Serwer plików QNAP TS-233 2-Bay TurboNAS, SATA 6G, ARM Cortex-A55 2,0 GHz, 2 GB DDR4 RAM, 1x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 2.0, 1x 1GbE LANSerwer plików QNAP TS-233 2-Bay TurboNAS, SATA 6G, ARM Cortex-A55 2,0 GHz, 2 GB DDR4 RAM, 1x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 2.0, 1x 1GbE LAN793,-1055 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 


  Bestsellery w kategorii: Serwery plików NAS


  Dodaj komentarz:  Ocena:
                        Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
  Wstecz  Góra Strony  
  Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Zamknij / Close

  Newsletter ProLine

  Więcej o Newsletterze ProLine

  Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

  Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

  Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

  Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.