Informacje archiwalne

Produkt o kodzie TS-883XU-RP-E2124-16G został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików QNAP TS-883XU-RP-E2124-8G rozbudowany do 16G

Dodaj swoją ocenę | kod: TS-883XU-RP-E2124-16G

Opis Serwer plików QNAP TS-883XU-RP-E2124-8G rozbudowany do 16G

Serwer Enterprise NAS o nazwie TS-883XU-RP z procesorem Intel Xeon E i pamięcią 16 GB DDR4 ECC (ang. Error Correcting Code) zapewnia niezawodność i wydajność klasy serwerowej. Model jest wyposażony w kontrolery Mellanox ConnectX-4 Lx 10GbE, które nie tylko spełniają potrzeby zastosowań wymagających dużej przepustowości, ale także obsługują iSER, umożliwiając odciążenie procesora podczas wymagających zadań, i zwiększając wydajność wirtualizacji.
Najważniejsze cechy
  • Pamięć DDR4 ECC wykrywa, a następnie poprawia jednobitowe błędy pamięci, wykazując wysoki poziom niezawodności na potrzeby krytycznych zastosowań.
  • Dwa porty 10GbE SFP+ SmartNIC z obsługą iSER przyspieszającą udostępnianie dużych plików, duże transfery danych i wirtualizacje VMware.
  • Możliwość rozbudowy PCIe umożliwia zwiększenie wydajności aplikacji przez stosowanie kart graficznych lub kart 40GbE/25GbE/10GbE.
  • Obsługa wirtualizacji VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® i Windows Server® 2016 z gwarancją niezawodności i oszczędności kosztów.
  • Programowa dodatkowa, nadmiarowa alokacja SSD przeciwdziała wzmożonemu zapisowi i optymalizuje prędkość swobodnego zapisu na dysku SSD w przypadku aplikacji wymagających IOPS.
  • Kompleksowe zarządzanie zabezpieczeniami, poprzez zapewnienie portalu bezpieczeństwa dla serwera NAS i aktualnych informacje o stanie NAS.

Procesor Intel Xeon E, ponadprzeciętna wydajność

Model TS-883XU-RP jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Xeon E-2124 o taktowaniu 3,3 GHz (zwiększanym do 4,3 GHz), pamięć 8 GB DDR4 ECC (z możliwością rozbudowy do 64 GB) oraz zasilacz nadmiarowy, zapewniając biznesowym środowiskom IT wydajność klasy serwerowej, niezawodność i odporność w ekonomicznym rozwiązaniu NAS. Oprócz 4 portów gigabitowych RJ45 LAN, model TS-883XU-RP jest wyposażony w dwa porty 10GbE SFP+ SmartNIC LAN, zapewniające znaczne zwiększenie wydajności.

Pamięć ECC zapewnia niezawodność, chroniąc dane przed uszkodzeniem

Model TS-883XU-RP, wyposażony w procesor Intel Xeon E, korzysta z pamięci ECC, która może wykrywać i na bieżąco korygować pojawiające się jednobitowe błędy pamięci, zapobiegając przestojom i utracie danych, aby zapewniać nieustanne działanie serwera ważne podczas realizacji ważnych zadań. Model TS-883XU-RP obsługuje dwukanałowe pamięci DDR4 i cztery gniazda Long-DIMM. W przypadku stosowania par modułów pamięci model TS-883XU-RP może wykorzystywać możliwości dwukanałowej architektury w celu zwiększenia wydajności. Można także dostosować konfigurację pamięci (obsługa pamięci RAM do 64 GB) modelu TS-883XU-RP w celu zwiększenia wydajności, aby obsługiwać dynamicznie zmieniające się obciążenia pracą np. w zakresie wirtualizacji.

Ts 883xu Rp Ecc

Podwójna łączność 10GbE pozwala na optymalizację wysokiej prędkości przesyłu danych i wirtualizację VMware z iSER

Model TS-883XU-RP zapewnia dwa porty 10GbE SFP+, które korzystają z kontrolera Mellanox ConnectX-4 Lx SmartNIC. Obsługują one rozszerzenia iSCSI dla protokołu RDMA (iSER), umożliwiając danym pomijanie standardowych sterowników sieciowych, warstwę gniazda i bezpośrednie przechodzenie do buforów pamięci serwera ESXi i pamięci masowej. Kiedy zarówno serwer VMware, jak i TS-883XU-RP obsługują iSER, wydajność odczytu/zapisu losowego może zostać zwiększona do 60%, a opóźnienie zmniejszone do 50%, zapewniając istotne narzędzie do optymalizacji zastosowań w zakresie wirtualizacji.

Iser

Zalecane użycie gniazd PCIe

Model TS-883XU-RP wyposażony jest w wiele gniazd PCIe. Aby zapewnić wystarczającą przepustowość dysków SATA, zaleca się korzystanie wyłącznie z tańszych kart rozszerzeń (np. kart sieciowych 1GbE, USB 3.0 lub kart Wi-Fi) przy użyciu gniazda PCIe Gen2 (Gniazdo 1), ponieważ gniazdo to jest podłączone do PCH. W przypadku droższych kart rozszerzeń (w tym kart sieciowych 10GbE/40GbE, kart SAS, kart przyspieszenia Mustang-200 oraz kart graficznych), zaleca się korzystanie z gniazd PCIe Gen3 (Gniazdo 2, 3, 4), ponieważ są one podłączone do procesora.

Multi Pcie3234

Wysoka liczba operacji wejścia/wyjścia dzięki możliwości rozbudowy kartami PCIe

Model TS-883XU-RP jest wyposażony w 4 gniazda PCIe, umożliwiających korzystanie z różnych kart rozszerzeń na potrzeby zwiększania potencjału aplikacji.
Uwaga: Modele 1U, 2U, montowane w stelażu, korzystają z niskoprofilowych kart graficznych; modele 3U, 4U montowane w stelażu korzystają z wysokoprofilowych kart graficznych

Pamięć podręczna SSD i Qtier zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania

Technologia automatycznego pozycjonowania Qtier w modelu TS-883XU-RP umożliwia organizacjom skupienie się na zakupie tylko potrzebnej im liczby dysków SSD, i uzyskanie najwyższej wartości/wydajności oraz optymalnego działania pamięci masowej do przechowywania danych i ich udostępniania.

Możliwość uzyskania wydajności dysku SSD na poziomie przedsiębiorstwa z dysków SSD przystępnych cenowo dla konsumentów

Model TS-883XU-RP umożliwia korzystanie z definiowanej przez oprogramowanie dodatkowej alokacji nadmiarowej SSD (OP), która zapewnia przydzielenie dodatkowej przestrzeni (od 1% do 60%) w celu optymalizacji prędkości losowych zapisów oraz wydłużenia okresu eksploatacji dysku SSD. Możesz teraz korzystać z przystępnych cenowo dla konsumentów dysków SSD dla modelu TS-883XU-RP, dostosowywać SSD OP i potencjalnie zwiększać wydajność i trwałość, uzyskując poziom podobny do dysków SSD klasy enterprise, co zapewnia szybsze tworzenie kopii zapasowych plików, bardziej płynne odtwarzanie multimediów i zoptymalizowane zastosowania w zakresie wirtualizacji.

Stwórz ekonomiczne środowisko Fibre Channel SAN

Popularne urządzenia Fibre Channel SAN (Storage Area Networks) są zazwyczaj drogie. Teraz masz dostęp do bardziej przystępnych cenowo opcji, dzięki którym w łatwy sposób dodasz NAS do środowiska SAN. Po zainstalowaniu karty Marvell, ATTO lub QNAP Fibre Channel w urządzeniu TS-883XU-RP można skonfigurować miejsce docelowe Fibre Channel przy użyciu iSCSI i aplikacji Fibre Channel, i dzięki temu korzystać z wielu funkcji serwera QNAP NAS, w tym funkcji ochrony z użyciem migawek, technologii Qtier, przyspieszania z użyciem pamięci podręcznej SSD i wielu innych. Ponadto funkcje Maskowania LUN i Powiązania portów zapewniają dodatkowy poziom zabezpieczenia posiadanych danych.

Fibre Channel San

Do 128 kanałów monitoringu w QVR Pro, zapewniających skuteczne zabezpieczenia za pośrednictwem monitoringu

Model TS-883XU-RP obsługuje rozwiązanie QVR Pro do monitoringu z 8 kanałami niewymagającymi licencji do monitoringu, które można rozszerzyć do 128 kanałów* z możliwością zakupu dodatkowej licencji na kanały w celu poszerzenia zakresu wdrażania zabezpieczeń. QVR Pro obsługuje ponad 5000 kamer IP, w tym wszystkie dostępne na rynku standardowe kamery typu rybie oko. W celu wykorzystania w pełni potencjału kamer typu rybie oko dostępne są bardziej zaawansowane funkcje; w tym funkcja umożliwiająca jednoczesne wyświetlanie jednego obrazu z kamery typu rybie oko w dziewięciu kanałach z różnych perspektyw oraz funkcja dekodowania z przyspieszeniem sprzętowym i obsługą wielu platform dla obrazów z kamery typu rybie oko. QVR Pro zapewnia wyższą wydajność monitoringu, zwiększając bezpieczeństwo, a jednocześnie oferując elastyczne wdrażanie i oszczędności finansowe.
*Maksymalna liczba obsługiwanych kanałów różni się w zależności od wybranego modelu NAS, konfiguracji sieci oraz ustawień kamery.

Qvr Pross

Możliwość elastycznego przydzielania fizycznych i wirtualnych zasobów sieciowych, aby upraszczać wdrażanie sieci

Aplikacja Sieć i przełącznik wirtualny umożliwia korzystanie z ograniczonych fizycznych zasobów sieciowych na potrzeby nieograniczonych zastosowań wirtualnych i centralnego zarządzania całą strukturą sieciową przy użyciu znakomicie zwizualizowanej mapy topologii sieci. Elastyczne zarządzanie umożliwia reorganizację połączeń sieci fizycznych i wirtualnych z większą łatwością, aby móc przydzielać odpowiednie zasoby sieci do modelu TS-883XU-RP, maszyn wirtualnych i kontenerów, w zależności od potrzeb. Wdrożenie sieci jest znacznie uproszone, a wydajność zarządzania siecią zwiększona.

Virtual Switch Notb3 Ui

Kompleksowe planowanie kopii zapasowej

TS-883XU-RP zapewnia niezawodne i elastyczne rozwiązanie do przywracania kopii zapasowych i danych po awarii w celu zapewnienia wsparcia organizacjom w rutynowych pracach tworzenia kopii zapasowych tak, aby uzyskać oszczędność kosztów i wysoką wydajność.

Jednostki iSCSI LUN oparte na blokach: Idealny wybór dla pamięci masowej do wirtualizacji

Model TS-883XU-RP obsługuje jednostki iSCSI LUN oparte na blokach, zapewniając bardziej niezawodne i izolowane środowisko niż jednostka LUN oparta na pliku. Model TS-883XU-RP obsługuje VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V i Windows Server 2016, zapewniając wysoką wydajność, niezawodność i ekonomiczne rozwiązanie pamięci masowej do środowisk wirtualizacji, jednocześnie obsługując VMware VAAI i Microsoft ODX w celu zwiększania wydajności przez odciążanie serwera ESXi i Hyper-V, a ponadto obsługuje dodatek QNAP vSphere Client i dostawcę QNAP SMI-S w celu zwiększenia efektywności operacyjnej i usprawnienia zarządzania wirtualizacją.

Virtualization Bg 2016212

Pełna kontrola stanu systemu i bezpieczeństwa danych

W otwartych środowiskach sieciowych dane na podłączonych urządzeniach mogą być narażone na włamania. Serwer TS-883XU-RP zapewnia liczne opcje zabezpieczeń, takie jak szyfrowany dostęp, blokowanie adresów IP, weryfikacja dwuetapowa itd. Aby usprawnić zarządzanie zabezpieczeniami, administratorzy mogą także kontrolować uprawnienia dostępu każdego użytkownika do poszczególnych folderów i korzystać z poniższych narzędzi.

Security Counselor Ui23

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-883XU-RP-E2124-8G rozbudowany do 16G

Liczba zatok na dyski8
Pojemność pamięci RAM16 GB
Maksymalna pojemność RAM64 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4 ECC UDIMM
Obudowa typuRACK
Liczba gniazd LAN6
Wspierany stadnard LANGigabit LAN, 10Gigabit
Moc zasilacza3002 W
Zasilacz redundantnyTak
Waga10,99 kg
Wymiary88,3 x 482 x 562 mm
ProcesorIntel Xeon E-2124
Koprocesor arytmetyczny FPUTak
Mechanizm szyfrowaniaAES-NI
Wymieniany podczas pracyTak
Ramka JumboTak
Liczba gniazd USB TypC2x 3,1 gen 2 szt.
Liczba gniaz USB TypA4x 3,1 gen 2 szt.
Typowy pobór mocy89,99 W
Poziom dźwięku42 dB
ProducentQNAP
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.