Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey

Dodaj swoją ocenę | Producent: Amazfit | kod: 0000000020 | Nr katalogowy: W1971OV2N | Ean: 6972596103714

Opis Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey

Darmowy Transport za pomocą Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Amazfit GTR 3 to najnowszy model, eleganckiego i funkcjonalnego zegarka posiadający zakrzywioną konstrukcję bezramkową połączoną z aluminium oraz bajecznie kolorowy ekran HD AMOLED. Amazfit GTR 3 zapewnia moc i wydajność, z których możesz swobodnie korzystać przez bardzo długi czas. Cechą najlepszych urządzeń z rodziny smart jest to, że szybko stają się integralną częścią prowadzonego stylu życia i ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Urządzenie Amazfit GTR 3 to niezawodny, wszechstronny i zaawansowany partner, który jest zawsze gotowy do pomocy, niezależnie od tego, czy idziesz do pracy, na siłownię, czy na spotkanie z przyjaciółmi.
Najważniejsze cechy
  • 21-dniowy czas pracy baterii
  • Łatwe zarządzanie zdrowiem przez 24 na dobę
  • Zaawansowany system operacyjny Zepp OS
  • bsługa wbudowanych funkcji za pomocą ekranu dotykowego i koronki
  • Wyświetlacz HD AMOLED
  • Oficjalna polska dstrybucja - dystrybutor: NTT System SA
Gtr3

Amazfit GTR 3 Smart Health Made Easy

Gtr3


Moc stworzona, by trwać


Amazfit GTR 3 zapewnia moc i wydajność, z których możesz swobodnie korzystać przez bardzo długi czas.

W smukłej i lekkiej obudowie, która cechuje klasyczne, okrągłe zegarki, udało się zaimplementować nie tylko szeroką gamę zaawansowanych funkcji, ale także bardzo wydajną baterię, która wystarcza nawet na 21 dni pracy.
Gtr4

21 dni typowego użytkowania | 10 dni intensywnego użytkowania | 35 godzin z GPS ciągłego użytkowanie | 35 dni w trybie oszczędzania baterii

Klasyczna estetyka i technologia przyszłości w jednym


Jako inteligentne urządzenie, które masz zawsze przy sobie, będące więcej niż gadżetem, ale też dopełnieniem stroju, Twój zegarek musi nie tylko świetnie wyglądać, ale także być niezawodny.

Zainspirowany klasycznymi zegarkami, ten niezwykle elegancki Amazfit GTR 3 ma okrągłą obudowę, wykonaną z lekkiego, ale wytrzymałego stopu aluminium lotniczego oraz ozdobna koronę.

Zakrzywiony szklany ekran jest płynnie zintegrowany z obudową zegarka. Brak pierścienia otaczającego tarczę jeszcze bardziej zwiększa immersję (efekt zanurzenia w obrazie), podczas gdy wygodne, wymienne paski dopasujesz do każdego stroju - od garnituru po strój do ćwiczeń, dzięki czemu w każdej sytuacji będziesz wyróżniać się nienagannym stylem.


Wyraźny i łatwy do odczytania wyświetlacz HD AMOLED


Duży, 1,39-calowy ekran urządzenia Amazfit GTR 3 o niespotykanej dotąd wyrazistości obrazu, osiągający rozdzielczość 326 ppi, charakteryzuje się współczynnikiem obudowy do ekranu (screen-to-body ratio) na poziomie 66% i jest widoczny nawet w pełnym słońcu. Ciesz się bogatym w kolory wyświetlaczem, który wyświetli każdy szczegół tak precyzyjnie i wyraźnie, jak nigdy wcześniej.
Gtr3 13

Tarcze zegarków o żywych, intensywnych kolorach i funkcja always-on display


Dopasuj swój smart zegarek do nastroju, stylizacji lub okazji dzięki szerokiemu wyborowi ponad 150 stylowych tarcz zegarka z praktyczną funkcją Always-on Display, pozwalającą na sprawdzanie ważnych informacji na zablokowanym ekranie. Chcesz, aby Twój zegarek był bardziej zaawansowany technologicznie? Przenieś się w przyszłość i wybierz jedną z 15 unikalnych animowanych tarcz.

Priorytetyzuj używane funkcje dzięki 12 edytowalnym tarczom zegarka. A jeśli chcesz, aby Twój smart watch jeszcze lepiej wyrażał Ciebie - prześlij własne zdjęcie jako obraz tła, aby całkowicie spersonalizować Twój zegarek.
Gtr3 15 1


Łatwe zarządzanie zdrowiem


Dzięki zegarkowi Amazfit GTR 3 można dokładniej i wydajniej uzyskiwać dane dotyczące zdrowia, które mają dla Ciebie największe znaczenie. Zastosowany w zegarku zaawansowany czujnik biometryczny 6PD (sześć fotodiod) BioTracker PPG 3.0 umożliwia jednoczesne śledzenie wielu parametrów zdrowotnych i jeszcze efektywniej wykorzystuje światło widzialne.
Gtr3 16 1Sprawdź 4 główne wskaźniki stanu zdrowia za jednym dotknięciem


Dzięki Amazfit GTR 3 sprawdzisz tętno, natlenienie krwi, poziom stresu i częstość oddechu za pomocą jednego dotknięcia zegarka, uzyskując wynik w ciągu zaledwie 45 sekund. Z łatwością ocenisz swój stan zdrowia, bez konieczności korzystania z wielu różnych aplikacji - wystarczy jedno dotknięcie, abyś szybko uzyskał potrzebne dane i mógł powrócić do swoich codziennych zajęć.

Gtr3 18 1Gtr3 19 1


Weź głęboki oddech


Urządzenia przeznaczone do noszenia (ang. wearables) rzadko są wyposażone w funkcję umożliwiającą monitorowanie częstości oddechów - mimo, że jest to ważny parametr zdrowotny. Zbyt wolne lub szybkie tempo oddychania jest częstym objawem różnych problemów zdrowotnych. Urządzenie Amazfit GTR 3 umożliwia łatwy pomiar tego istotnego parametru jednym dotknięciem.


Inteligentne całodobowe monitorowanie poziomu tlenu we krwi


Wiedząc, jak znaczącą rolę odgrywa saturacja, czyli nasycenie krwi tlenem mierzone poziomem SpO2 wyrażonym w procentach, twórcy smart zegarka Amazfit GTR 3 wyposażyli go w zaawansowany biosensor, który jest w stanie przez cały dzień automatycznie monitorować5 poziom SpO2, dzięki nowemu algorytmowi Zepp. Zegarek wysyła również alert, jeśli wykryje, że poziom SpO2 jest zbyt niski, gdy nie możesz zasnąć.

GTR 3 zmierzy poziom SpO2 także wtedy, gdy jesteś zaangażowany w intensywny wysiłek umysłowy lub fizyczny, bądź też po prostu czujesz się poddenerwowany w ciągu dnia. Wykonując ręczny test SpO2, otrzymasz wynik w ciągu zaledwie 15 sekund.

Gtr3 20 1Gtr3 21 1

Monitorowanie tętna przez cały dzień i podczas pływania


Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, profesjonalistą, czy osobą, która po prostu chce prowadzić bardziej aktywny tryb życia, powinieneś dbać o swoje serce.

Amazfit GTR 3 może monitorować Twoje tętno6 przez cały dzień - nawet, gdy pływasz. Dzięki powiadomieniom informującym o zbyt wysokim lub zbyt niskim tętnie, a także śledzeniu stref tętna, ten inteligentny zegarek pozwali Ci wyznaczyć optymalną intensywność treningów, stając się wszechstronnym i łatwym w obsłudze partnerem do ćwiczeń.


Codzienna ocena stanu zdrowia dzięki PAI Health Assessment


Codzienne czynności, takie jak sprzątanie domu czy zabawa z dziećmi, mogą przyczynić się do poprawy kondycji i ogólnego samopoczucia.

System oceny stanu zdrowia PAI zastosowany w urządzeniu Amazfit GTR 3 bierze pod uwagę te drobne działania, a także konwencjonalne wskaźniki zdrowia i aktywności fizycznej, takie jak tętno, i przekształca te złożone dane w unikalny dla każdego użytkownika wynik, abyś otrzymał jasny i zrozumiały przegląd swojego aktualnego stanu zdrowia.

Gtr3 22 2

Dogłębne monitorowanie jakości snu i oddychania podczas snu


Stres w pracy lub nieregularne pory zasypiania i wstawania mogą prowadzić do pogorszenia jakości snu. Z pomocą Amazfit GTR 3 masz szybki i łatwy dostęp do danych dotyczących snu bezpośrednio na ekranie zegarka - nie musisz więc sięgać po telefon tuż po przebudzeniu.

Monitorowanie faz snu i drzemek w ciągu dnia | Śledzenie jakości oddychania w nocy po zaśnięciu | Propozycje poprawy nawyków związanych ze snem


Śledź poziom stresu i cykle miesiączkowe


Jeśli zdarza się, że problemy dnia codziennego zaczynają Cię przytłaczać, powodując napięcie nerwowe i stres. Lub, jeżeli po prostu chcesz pozwolić sobie na komfort planowania z większym wyprzedzeniem, Amazfit GTR 3 jest właśnie dla Ciebie!


Monitorowanie i pomiar poziomu stresu


Ustaw zegarek tak, aby przez cały dzień monitorował poziom stresu.
Otrzymuj ostrzeżenia o zbyt wysokim poziomie stresu.
Wykonuj testy oceniające poziom stresu - w dowolnym momencie w ciągu dnia.
W przypadku wykrycia wysokiego poziomu stresu zegarek podpowie Ci odpowiednie ćwiczenia oddechowe, które pomogą się wyciszyć i uspokoić.
Gtr3 24 1

Śledzenie cyklu menstruacyjnego


Zapisuj informacje dotyczące Twojego cyklu miesiączkowego.
Sprawdzaj, kiedy możesz mieć miesiączki i dni płodne.
Otrzymuj przypomnienia, aby uniknąć niespodzianek.
Gtr3 25

Gtr3 Kolarz

Inteligentne rozpoznawanie 8 dyscyplin sportowych


Urządzenie Amazfit GTR 3 inteligentnie rozpoznaje ruchy użytkownika i automatycznie rejestruje powiązane z nimi sportowe dane, gdy tylko użytkownik rozpocznie jedno z tych 8 ćwiczeń: bieg na świeżym powietrzu, trening na bieżni, spacer w plenerze, spacer w zamkniętym pomieszczeniu, jazda na rowerze na świeżym powietrzu, pływanie w basenie11, trening na wioślarzu lub urządzeniu eliptycznym.
Gtr3 27 1


Bezproblemowe rozumienie specjalistycznych danych dzięki PeakBeats


Zegarek jest wyposażony w zaawansowany autorski algorytm ruchu, który ocenia specjalistyczne dane, takie jak: maksymalny pobór tlenu (VO2 Max), czas pełnej regeneracji organizmu, obciążenie treningowe oraz efekty treningu. Śledź wskaźniki, które wpływają na regenerację, postępy i zdolność wysiłkową, i monitoruj swoją kondycję w profesjonalny sposób.
Gtr3 28 1


Gtr3 Mapa
Gtr3 Ludzik
Gtr3 Swim

Łatwa interakcja


Amazfit GTR 3 zapewnia płynne i intuicyjne wrażenia użytkownika. Uzyskaj szybki dostęp do potrzebnych danych i wygodnie przechodź od jednej funkcji do drugiej - dzięki smartwatchowi, w którym podstawowe funkcjonalności działają lepiej niż kiedykolwiek.

31 1


Poznaj zoptymalizowane działanie systemu Zepp OS


Dzięki intuicyjnemu systemowi Zepp OS z łatwością znajdziesz potrzebną aplikację, spośród wielu dostępnych na urządzeniu Amazfit GTR 3.
Gtr3 Pc


Gtr3 Sc1


Dzięki szybkości odświeżania obrazu wyższej o 67% w porównaniu z poprzednią generacją, płynniejszym animacjom i specjalnie dostosowanemu interfejsowi użytkownika, system Zepp OS sprawia, że obsługa funkcji smart zegarka jest płynna i zużywa mniej energii.

Wyjątkowo bogaty system Zepp OS obejmuje ponad 10 mini aplikacji, w tym aplikację Home Connect dostarczaną przez innego dostawcę.

W przyszłości GTR 3 zostanie wyposażony w internetowy zestaw do samodzielnego tworzenia aplikacji, dzięki któremu użytkownicy będą projektować własne tarcze zegarka i aplikacje, które następnie będą mogli przesyłać i udostępniać.Asystenci głosowi online i offline, którzy uwolnią Twoje ręce


Z łatwością ustawisz alarm, uzyskasz odpowiedź na zadane pytanie, przetłumaczysz dowolny tekst i nie tylko. A wszystko dzięki aplikacji Alexa, która jest integralną częścią zegarka Amazfit GTR 3. Jeśli jesteś poza domem i nie masz dostępu do Internetu, skorzystaj z pomocy asystenta głosowego działającego offline, który umożliwia wykonywanie operacji, takich jak: włączanie trybu sportowego lub otwieranie funkcji służących pomiarowi stanu zdrowia za pomocą poleceń głosowych.

Alexa1

Cechy produktu Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey

KolorMoonlight Grey
Waga32 kg
Rodzaj wyświetlaczaHD AMOLED
Przekątna wyświetlacza1,39 cali
Rozdzielczość wyświetlacza454 x 454 px
Materiał wykonania kopertyAluminium
Powłoka wyświetlaczaSzkło hartowane, powłoka Anti-Fingerprint
Wymiary koperty46,4 x 46,4 x 10,7 mm
CzujnikiAkcelerometr, pulsoksymetr, pulsometr, barometr, magnetometr, żyroskop
Rodzaje monitorowania aktywnościKrokomierz, licznik spalonych kalorii, monitorowanie snu, monitorowanie poziomu stresu, monitorowanie tętna, pomiar dystansu, powiadomienia o braku aktywności
Tryby aktywności150+ trybów: bieganie, jazda rowerem, pływanie, treningi na świeżym powietrzu, wspinaczka, wędkarstwo, jazda na deskorolce, jazda na rolkach, parkour, sporty halowe, stepper , aerobik, trening siłowy, sztuki walki, hokej, tenis i inne
Funkcje multimedialneOdtwarzanie muzyki, sterowanie odtwarzaczem
Funkcje telefonicznePowiadomienia o: połączeniach, SMS, e-mail; podgląd wiadomości, kończenie połączeń
Funkcje dodatkoweAlarm wibracyjny, budzik, kalendarz, prognoza pogody, stoper, timer
Łączność bezprzewodowaBluetooth
Tryby lokalizacjiGPS, GLONASS, Galileo, BDS, QZSS
Bateria450 mAh litowo-jonowa
Czas ładowaniaok, 2 h
Materiał wykonania paskaSilikon
Długość paska206 mm
Szerokość paska22 mm
Kompatybilne paskiO szerokości 22 mm
Akcesoria w zestawieKabel ładujący, instrukcja użytkowania
Dodatkowe informacjeBezprzewodowa synchronizacja, integracja z aplikacją mobilną
Gwarancja24 miesiące
DystrybutorNTT System SA
ProducentAmazfit
Gwarancja producenta24 miesiące


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Brak towaruBrak towaru
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wrocławiu, w związku z czym realizacja zamówienia internetowego może ulec wydłużeniu. Sprawdź czy towar jest dostępny w naszych oddziałach (tylko w odbiorze osobistym), których stany magazynowe można sprawdzić powyżej pod opcją "Stany magazynowe".

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.