Promocja! Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
429,00 zł
Cena detaliczna:
438,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

TP-Link Archer MR200 Wireless AC750 LTE router 3xLAN 1xWAN 1xSIM

Ocena: Ocena: 5.335.33 / 6 - 9 opinii | Producent: TP-Link | kod: ARCHER_MR200 | nr katalogowy: Archer MR200

Opis TP-Link Archer MR200 Wireless AC750 LTE router 3xLAN 1xWAN 1xSIM

Sieć 4G w całym domu. Dwupasmowy, bezprzewodowy router 4G LTE, AC750
Najważniejsze cechy
  • Udostępnij swoje połączenie 4G LTE w sieci bezprzewodowej z prędkością do 150Mb/s
  • Zintegrowane anteny Wi-Fi o dużej mocy pozwalają na stabilne połączenie i większy zasięg
  • Nie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIM
  • Dwa pasma sieci bezprzewodowej o prędkościach 300Mb/s (2,4GHz) i 433Mb/s (5GHz)
  • Port LAN/WAN pozwala na skonfigurowanie dodatkowego połączenia z Internetem
Dsfjgfykfthkjkj

Masz kartę SIM? Nic więcej nie trzeba!

Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G LTE oraz slotowi na kartę SIM, wystarczy, że włożysz kartę SIM i włączysz urządzenie. Łączenie się z szybkim, stabilnym Wi-Fi w sieci 4G LTE nigdy nie było tak proste.

Drtsderghtndtmn


Udostępnij swoją sieć 4G LTE

Wykorzystaj pełne możliwości sieci 4G LTE dzięki routerowi Archer MR200, który potrafi osiągnąć prędkości pobierania aż do 150Mb/s. Archer MR200 pozwala udostępnić sieć 4G LTE wielu urządzeniom jednocześnie abyś mógł cieszyć się filmami, szybkim pobieraniem plików oraz czatem wideo bez przeszkód.

Drthgdaerte

Aż 64 urządzenia z dostępem do Internetu w tym samym czasie

Korzystając z routera Archer MR200 z łatwością zapewnisz połączenie 3G/4G nawet 64 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, laptopom i smartfonom. Porty LAN mogą także służyć udostępnianiu połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne.

Wetwetetjhrewh

Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz

Archer MR200 oferuje niespotykaną wygodę użytkowania i wielofunkcyjność. Możliwość szybkiego ustanowienia sieci bezprzewodowej może być bardzo przydatna. Archer MR200 to idealne rozwiązanie, niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze, czy na wyjeździe, wystarczy, że podłączysz go do zasilania, a router będzie gotowy do pracy.

DfhjuytrmjrtjZaefqabrgsrbnegb

Łatwe zarządzanie

Wystarczy tylko kilka minut, aby twój router był w pełni skonfigurowany. Wystarczy, że skorzystasz ze strony zarządzania urządzeniem. Konfigurację możesz także przeprowadzić na swoim smartfonie, pobierając intuicyjną aplikację TP-LINK Tether.

Ertjiyktgukjfthfkj

Cechy produktu TP-Link Archer MR200 Wireless AC750 LTE router 3xLAN 1xWAN 1xSIM

FunkcjeRouter
Typ złącza3 porty LAN 10/100Mb/s, 1 port LAN/WAN 10/100Mbps, 1 slot na kartę SIM
WiFiTak
Protokół Wi-Fi802,11 a/b/g/n/ac
Wbudowany modemTak
Łącze3G/4G/LTE
Częstotliwość pracy2,4GHz oraz 5GHz
Kontrola dostępuKontrola rodzicielska, zarządzanie lokalne, lista
ProducentTP-Link
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Lubin:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Bytom:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Poznań Ratajczaka:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Wrocław Biskupia:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRóżnicaStanOcena
TP-Link Deco Mesh M4 system WiFi AC1200 (2 szt.)TP-Link Deco Mesh M4 system WiFi AC1200 (2 szt.)425,-4 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
TP-Link Archer AX50 AX3000 Wireless Dual Band RouterTP-Link Archer AX50 AX3000 Wireless Dual Band Router419,-10 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
TP-Link RE605X Wireless Range Extender 802.11b/g/n/ac/ax AX1800 Wall-Plug GigabitTP-Link RE605X Wireless Range Extender 802.11b/g/n/ac/ax AX1800 Wall-Plug Gigabit389,-40 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
TP-Link Archer MR400 Wireless AC1200 LTE router 3xLAN 1xWAN 1xSIMTP-Link Archer MR400 Wireless AC1200 LTE router 3xLAN 1xWAN 1xSIM485,-56 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
TP-Link Archer AX73 AX5400 Wireless Dual Band Wi-Fi 6 RouterTP-Link Archer AX73 AX5400 Wireless Dual Band Wi-Fi 6 Router495,-66 zł drożejDuża ilośćDuża ilośćOcena: 5
TP-Link Archer AX20 AX1800 Wireless Dual Band RouterTP-Link Archer AX20 AX1800 Wireless Dual Band Router329,-100 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
TP-Link TL-MR6400 Router LTE Wi-FiTP-Link TL-MR6400 Router LTE Wi-Fi309,-120 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Sieci WIFI - Karty, AP


Opinie, komentarzeTP-Link Archer MR200 Wireless AC750 LTE… - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: Ocena: 5.33 5.33 / 6 - 9 opinii
Konfiguracja routera przebiegła sprawnie
Andrzej · OpiniaKonfiguracja routera przebiegła sprawnie. W przypadku LTE na kartę w Plusie, tak jak w opisie nastąpiła automatyczna konfiguracja i Internet był dostępny. Natomiast Cyfrowy Polsat, trzeba było ustawić profil ręcznie, który nie jest trudny do ustawienia. Sprawdzę jeszcze czy router zadziała w bezprzewodowym Orange, opiszę później czy nastąpiła automatyczna konfiguracja. Przy okazji zrobiłem trzy testy prędkości łącza na karcie Cyfrowego Polsatu. Router postawiony był w oknie wewnątrz na parapecie, sygnał LTE cztery kreski. Router pracuje już kilkanaście godzin i nic nie wskazuje na to by się przegrzewał przy temperaturze otoczenia +19, 5°C.
Andrzej · OpiniaC.D.N. poprzedniego komentarza. Przetestowałem auto-konfigurację jeszcze dwóch sieci, Orange na abonament i Play na kartę, jak się okazuje ma to znaczenie. Play skonfigurował się automatycznie i Internet był bez dodatkowych ustawień. Natomiast Orange na abonament miał się tak, a testowałem dwie karty SIM. W obu przypadkach start nie nastąpił automatycznie z powodu numeru PIN, który należało wpisać w konfiguracji routera. Dalej konfiguracja dla jednej karty przebiegła automatycznie, a druga wymagała ręcznego ustawienia profilu dla WAN. Generalnie dla LTE na kartę po włożeniu SIM do modemu następuje auto-konfiguracja, a dla LTE w abonamencie zawsze trzeba podać PIN karty SIM i dalsza auto-konfiguracja nie zawsze następuje. Teraz sprawa zasięgu LTE i prędkości dla Orange. Wskaźnik zasięgu LTE ma cztery kreski i jak się domyślam odpowiadają czterem pasmom LTE. Modem z podświetlonymi trzema kreskami osiągał prędkości : pobieranie 5, 5 Mb/s, wysyłanie 4, 5 Mb/s. Natomiast gdy podświetlone były cztery kreski nie mam pewności co do wiarygodności wyniku bo wynosiły : pobieranie około 297 Mb/s, wysyłanie 27 Mb/s. Wiem też mnie głowa zabolała bo na Neostradzie mam zaledwie: pobieranie 13 Mb/s i 0, 75 Mb/s wysyłanie. Powtórzyłem test jeszcze raz wybierając dalszy zagraniczny serwer testowy i co : pobieranie : 190 Mb/s i wysyłanie 18 Mb/s. Zrobię jeszcze kilka testów dla różnie oddalonych serwerów i dołączę zrzuty oraz napiszę co nieco o konfiguracji modemu.
5 Luty 2017 · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6
Andrzej · OpiniaC.D. do poprzednich komentarzy. Router działa sprawnie, poza jedną przypadłością. Nie wiem czy przyczyna leży po stronie operatora sieci czy samego urządzenia. Po kilku miesiącach bezprzerwowej i sprawnej pracy, prędkość sieci zmalała. Nie używam routera osobiście więc nie jestem w stanie podać konkretnych okoliczności, w których nastąpił spadek prędkości. Użytkownik routera sądził, że przekroczył limit pakietu danych. Okazało się jednak, że wyłączenie zasilania routera i ponowne włączenie, przywróciło prędkość transmisji. Router na pewno się nie przegrzewa nawet w upalne dni. Przed wyłączeniem nie paliła się lampka 4G, a kresek zasięgu paliło się aż pięć. Podejrzewam, że po zaniku zasięgu 4G/LTE router przełączył się w tryb 3G i nie przełączył się ponownie w tryb 4G po przywróceniu sygnału od operatora. Ponowne włączenie zasilania umożliwiło routerowi połączenie się z najszybszym pasmem.
Staszek · Problem@Andrzej: Co należy zmienić w konfiguracji dla cyfrowego polsatu. Play działa a cyfrowy polsat nie
Andrzej · OpiniaW tym akurat modemie, należy ręcznie utworzyć profil, tak jak pisałem wyżej. Pewnie dlatego, że na karcie SIM Polsatu w abonamencie wymagane było podanie PIN karty SIM i to wszystko.
Andrzej · OpiniaC.D. do poprzednich komentarzy. W międzyczasie miałem możliwość testowania Internetu LTE w T-Mobile na kartę. Internet skonfigurował się automatyczne. Prędkość pobierania na poziomie 27 Mbit/s, a wysyłania 15 Mbit/s więc całkiem dobrze. testy robiłem na tablecie z systemem Android i nie robiłem zrzutów ekranu. Gdyby nie ograniczenia limitów u operatorów wszystko byłoby OK. Kartę testowałem tylko dlatego, że w Orange na abonament został przekroczony limit danych i ograniczono prędkość pobierania do 64 kbit/s, co przy obecnie rozbudowanych multimedialnie stronach WWW objawia się tym, że na załadowanie strony trzeba czekać całą wieczność :(.
Ewelina · ProblemWitam, jestem zielona w tyvch sprawach, a wlasnie zakupilam ten router i mam karte internetowa z cyfrowego polsatu. jak od poczatku do konca skonfigurowac internet? :)
21 Lipiec 2018 · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6
Teteetete · Odpowiedź@ewelina polecam skontaktować się z obsługą klienta tej sieci.
21 Lipiec 2018 · Niska OCENA: 1Ocena: 2
Conan · OpiniaSprzęt bardzo dobrze działa. Jestem bardzo zadowolony i też jest możliwość ustawienia limitów dla poszczególnych użytkowników.
6 Kwiecień · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami