Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
19,00 zł
Cena detaliczna:
20,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Ugreen Patch Cable CAT.6 UTP 1000Mbps 10m czarny (20164)

Dodaj swoją ocenę | Producent: UGREEN | kod: UGREEN_20164 | Nr katalogowy: 20164 | Ean: 6957303821648

Opis Ugreen Patch Cable CAT.6 UTP 1000Mbps 10m czarny (20164)

Kabel został precyzyjnie wykonany z wysokiej jakości materiałów. Specjalnie zakończenia wtyczek zabezpieczają je przed uszkodzeniem od wielokrotnego wyginania. Mocna wtyczka wygląda elegancko i nowocześnie. Idealny dla profesjonalistów ceniących sobie estetykę miejsca pracy. Pasuje do patch paneli i innych urządzeń sieciowych.
Najważniejsze cechy
  • Niezawodny
  • Kategoria Cat 6
  • UTP 1000Mbps

Kabel Ethernet UGREEN


Kabel UGREEN Ethernet sprawdzi się w każdej sytuacji. Odznacza się znakomitymi parametrami i wysoką jakością wykonania. Pozłacane styki złącz, zapewniają najwyższą jakość i trwałość produktu. Kabel UGREEN pozwala zagwarantować szybki i bezproblemowy przesył danych w przypadku połączenia z Internetem.

Ugreen Nw102 930 1 05b



Niezawodny


Niezawodny, kiedy grasz online, czy chcesz szybko ściągnąć pliki. Bezprzewodowy Internet narażony jest na zakłócenia, z kablem UGREEN Ethernet nie musisz się o to martwić.

Pol Pl Ugreen Kabel Przewod Internetowy Sieciowy Ethernet Patchcord Rj45 Cat 6 Utp 1000mbps 1m Czarny 20159 57429 5

Kategoria Cat 6


Przewody Cat 6 muszą spełniać bardziej rygorystyczne specyfikacje, które dotyczą przesłuchu i szumu systemowego. Kategoria 6 zapewnia funkcjonowanie w zakresie 250 MHz. Takie kable są idealne do zastosowań gdzie konieczna jest błyskawiczna transmisja danych.

Ugreen Nw102 930 1 05b 2



Zastosowanie


Patchcordy firmy Ugreen wykorzystasz przy połączeniach urządzeń aktywnych i pasywnych w sieciach LAN, Ethernet, w przemyśle, domu i biurze. Przechodzą przez rygorystyczne testy aby sprostać wymaganiom kategorii 6. Zapewnia to wysokie parametry transmisji i prędkość przesyłu danych na poziomie 1 Gbps.

Pol Pl Ugreen Kabel Przewod Internetowy Sieciowy Ethernet Patchcord Rj45 Cat 6 Utp 1000mbps 1m Czarny 20159 57429

Cechy produktu Ugreen Patch Cable CAT.6 UTP 1000Mbps 10m czarny (20164)

Wtyczka ARJ45
Wtyczka BRJ45
Rodzaj kablaUTP
Długość10 m
KolorCzarny
Specyfikacja10, 100,1000 Base-T
Przepustowośćdo 1 GB/s
ProducentUGREEN
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)21,-2 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)21,-2 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)15,-4 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-5 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)12,996 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)12,706.3 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 Czarny12,-7 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.