Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
75,00 zł
Cena detaliczna:
77,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Unitek kabel sieciowy konsolowy USB 2.0 - RJ45 1,8 m czarny (Y-SP02001B)

Dodaj swoją ocenę | Producent: Unitek | kod: UNITEK_Y-SP02001B | Nr katalogowy: Y-SP02001B | Ean: 4894160041678

Opis Unitek kabel sieciowy konsolowy USB 2.0 - RJ45 1,8 m czarny (Y-SP02001B)

Kabel przeznaczony jest do debugowania i konfigurowania sprzętu sieciowego. Obsługuje standard połączenia RS-323. Podłączysz go do laptopa lub komputera PC przez USB 2.0 (lub USB 3.0) bez dodatkowych przejściówek i portu konsoli w modemie, routerze, serwerze lub innym urządzeniu z portem szeregowym dzięki złączu RJ45. Kabel jest kompatybilny z urządzaniami takich marek jak m. in. Cisco, Ubiquiti, Juniper, FortiGate, MikroTik, TP-Link, Huawei czy HP ProCurve.
Najważniejsze cechy
  • Wtyk RJ-45 i USB-A
  • Długość 1,8 metra
  • Standard USB 2.0
  • Pełna obsługa 32-bitowych i 64-bitowych systemów Windows, Mac OS i Linux.
  • Oparty na chipie FTDI-FT232
  • Uwaga! Przewód nie jest przeznaczony do połączenia Ethernet.

Bezpośrednie połączenie z konsolą


Kabel przeznaczony jest do debugowania i konfigurowania sprzętu sieciowego. Obsługuje standard połączenia RS-323. Podłączysz go do laptopa lub komputera PC przez USB 2.0 (lub USB 3.0) bez dodatkowych przejściówek i portu konsoli w modemie, routerze, serwerze lub innym urządzeniu z portem szeregowym dzięki złączu RJ45. Kabel jest kompatybilny z urządzaniami takich marek jak m. in. Cisco, Ubiquiti, Juniper, FortiGate, MikroTik, TP-Link, Huawei czy HP ProCurve.

Y Sp02001b Photo7 Obszar Roboczy 2



Kabel konsolowy do urządzeń Cisco


Czarny kabel konsolowy Unitek będzie przydatny w pracy inżyniera sieciowego podczas konfigurowania sprzętów marek Cisco, Juniper, HP i innych. Tani i wytrzymały, jest dobrym kablem do nauki w szkołach technicznych lub podczas przygotowań do certyfikacji Cisco CCNA, CCNP. Płaski kabel konsolowy łatwo zwinąć i schować do torby, przez co jest świetny do pracy u różnych klientów.

Starannie zaprojektowany
Wykonany z przewodów miedzianych 26 AWG, oferuje wyższą wydajność przy mniejszym oporze elektrycznym. Pozłacane złącze RJ45 chroni przed zakłóceniami elektromagnetycznymi oraz pomaga zwiększyć wydajność transmisji danych. Ochrona przed ESD następuje automatycznie, w momencie, gdy ładunek jest wymieniany między dwoma urządzeniami o nierównym potencjale ładowania.

Kabel konsolowy Unitek nie wymaga instalacji sterowników. Jest w pełni kompatybilny z systemami 32-bit i 64-bit Windows, Mac OS i Linux. Przewód wspiera sprzętowe uzgadnianie i sterowanie przepływem oprogramowania, w tym CTS/RTS/XON/XOFF. Zintegrowany z układem FTDI-FT232 obsługuje sygnalizację USB i funkcje protokołów, w tym RS-232-poziomowy przesuwnik o wysokiej kompatybilności i stabilności.

Uwaga! Przewód nie jest przeznaczony do połączenia Ethernet.


Y Sp02001b Photo8



W ofercie marki Unitek mamy także kabel RS232 na USB-A (w standardzie USB 1 oraz USB 2.0) i RS232 na USB-C.

Przewód konsolowy Unitek jest w pełni kompatybilny z systemami 32- i 64-bitowymi Windows, Mac OS i Linux:

  • Mac OS X
  • Mac OS 9
  • Mac OS 8
  • Windows CE. NETTO (Wersja 4.2 i większa)
  • Linux
  • Android
  • Windows RT
  • Windows 10
  • Windows 8.1x64
  • Windows 8
  • Windows 8x64
  • Windows Server 2012
  • Windows Server 2008 R2
  • Windows 7
  • Windows 7x64
  • Windows Server 2008
  • Windows Server 2008x64
  • Windows Vista
  • Windows Vista x64
  • Windows Server 2003
  • Windows Server 2003x64
  • Windows XP
  • Windows XP x64
  • Windows ME
  • Windows 98

Cechy produktu Unitek kabel sieciowy konsolowy USB 2.0 - RJ45 1,8 m czarny (Y-SP02001B)

Wtyczka AUSB
Wtyczka BRJ45
Długość1,8 m
KolorCzarny
Zastosowanietransfer danych
StandardUSB 2,0
Obsługiwane technologiesterowanie przepływem CTS/ RTS/ XON/ XOFF,
Pozłacane końcówkitak
Średnica zewnętrzna9 x 2,5 mm
Dodatkowe informacjechip FTDI-FT232
ProducentUnitek
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Ugreen Patch Cable NW153 CAT.8 F/FTP 25000Mbps w oplocie 3m czarny (80432)Ugreen Patch Cable NW153 CAT.8 F/FTP 25000Mbps w oplocie 3m czarny (80432)33,-42 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Ugreen Patch Cable NW134 CAT.8 U/FTP 40 Gb/s 5m płaski z metalowymi wtyczkami - czarny (10983)Ugreen Patch Cable NW134 CAT.8 U/FTP 40 Gb/s 5m płaski z metalowymi wtyczkami - czarny (10983)29,-46 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)21,-54 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)21,-54 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)15,-60 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-61 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)12,9962 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.