Verbatim nagrywarka zewnętrzna Blu-Ray USB-C 3.1 slim czarna

Producent: Verbatim, Kod: V_43888, Nr katalogowy: 43888

Opis Verbatim nagrywarka zewnętrzna Blu-Ray USB-C 3.1 slim czarna

Dyski optyczne stają się najbardziej niezawodnym nośnikiem do archiwizacji danych. Niestety, coraz więcej producentów notebooków decyduje się nie włączać napędu optycznego do swoich notebooków na rzecz smukłej konstrukcji. Verbatim ma rozwiązanie z nagrywarką Blu-ray 4K Ultra HD. Użyj jej do tworzenia kopii zapasowych wszystkich ważnych plików, których nie chcesz stracić, zdjęć rodzinnych, filmów, dokumentów fakturowania itp.
Najważniejsze cechy
  • Oszczędność energii
  • Szybkie nagrywanie
  • Oprogramowanie Nero Burn & Archive
  • Odtwarzanie Blu-ray Ultra HD 4K
Odtwarzanie Blu-ray Ultra HD 4K
Oglądaj swoje dyski Blu-ray Ultra HD 4K na tym zewnętrznym odtwarzaczu Blu-ray. Ponieważ jest niewiele większy niż sam dysk Blu-ray i jest zasilany przez USB, możesz zabrać go ze sobą w podróż i nie potrzebujesz zasilacza sieciowego.

Oprogramowanie Nero Burn & Archive
Zewnętrzna, wąska nagrywarka Blu-ray Ultra HD 4K jest kompatybilna z szeroką gamą dysków optycznych. Od BDXL 100 GB bezpośrednio do 700 MB CD! Dołączone, wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do nagrywania i archiwizacji Nero ** zawiera wiele funkcji, w tym technologię DiscSpan, MediaHome i SecureDisc, dzięki czemu możesz z powodzeniem organizować, nagrywać i archiwizować ważne pliki. Różne opcje przesyłania strumieniowego, w tym aplikacja Nero Streaming Player, umożliwiają wyświetlanie filmów, zdjęć, pokazów slajdów i innych multimediów na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety i telewizory. Możesz także dodać ochronę hasłem, aby zwiększyć bezpieczeństwo i podpis elektroniczny, aby wszyscy wiedzieli, że jesteś właścicielem praw autorskich.

Szybkie nagrywanie
Nagraj standardowy 8-biegowy dysk DVD oraz jednowarstwowy i dwuwarstwowy dysk Blu-ray z prędkością 6 razy większą, a płytę BDXL z prędkością 4 razy większą. Nagrywarka Blu-ray 4K Ultra HD obsługuje ochronę przed niedopełnieniem bufora, co zapobiega problemom podczas nagrywania.

Oszczędność energii
Nagrywarka Blu-ray została również zaprojektowana w celu oszczędzania cennej energii. Obsługuje Zero Power ODD (napęd dysków optycznych), który zmniejsza zużycie energii napędu optycznego w systemie operacyjnym do zera, aby oszczędzać energię, gdy napęd nie jest używany.

Cechy produktu Verbatim nagrywarka zewnętrzna Blu-Ray USB-C 3.1 slim czarna

Zapis DVD+/-R8
Zapis DVD+/-RW8
Zapis DVD+/-R DL8
KolorCzarny
Zapis DVD-RAM5
Zapis CD-R24
Zapis CD-RW16
Zapis BD-R6
Odczyt BD6
Odczyt DVD8
Odczyt CD24
ProducentVerbatim
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Brak towaruBrak towaru
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Lubin:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań Ratajczaka:Brak towaruBrak towaru
Wrocław Biskupia:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Bestsellery w kategorii: Blu-Ray

Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wrocławiu, w związku z czym realizacja zamówienia internetowego może ulec wydłużeniu. Sprawdź czy towar jest dostępny w naszych oddziałach (tylko w odbiorze osobistym), których stany magazynowe można sprawdzić powyżej pod opcją "Stany magazynowe".

Dodaj komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami