Z informacji ujawnionych przez Phonearena wynika, że Samsung rzeczywiście zamierza przeprowadzić aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow w trzech etapach. Lista ta jednak nieco się różni od tej sprzed kilku dni. Widzimy, że najpierw Androida 6.0 dostanie Galaxy Note 5. Już w grudniu. Natomiast Galaxy S6 Edge+ nieco później, bo w styczniu - wraz z Galaxy S6 i S6 Edge. Potem w lutym ma ruszyć proces aktualizacji dla Galaxy Note 4 i Note Edge. Natomiast w marcu uaktualnienie trafi do Galaxy A8, a w kwietniu na pokład Galaxy S5.

Co ciekawe, rozpiska opublikowana przez Phonearena zawiera także takie modele, jak Galaxy S4 czy budżetowe smartfony Galaxy J. Aczkolwiek w tym przypadku nie ma konkretnych terminów. Widzimy również, że Androida 6.0 Marshmallow dostaną tablety Samsunga z serii Gaalxy Tab S i Galaxy Tab A.

Trudno powiedzieć, czy lista jest prawdziwa. Pamiętajmy, że to tylko przeciek i nic potwierdzonego. Może okazać się, że plany Samsunga związane z aktualizacją do Androida 6.0 wyglądają zupełnie inaczej.