Ponad 3,5 mln nowych punktów adresowych, ponad 6,5 mln dokładnych adresów przypisanych do konkretnych budynków. AutoMapa prezentuje nowe i dokładne mapy Polski.

Od początku istnienia, AutoMapa przywiązuje szczególną wagę do jakości map ich aktualizacji. Najnowsze, opracowane przez Geosystems Polska mapy ponownie przesuwają AutoMapę w niedostępne dla konkurencji rejony. Ponad 3,5 miliona nowych adresów punktowych w małych miejscowościach, wioskach i przysiółkach i łącznie ponad 6,5 miliona dokładnych punktów adresowych sprawia, że AutoMapa jeszcze bardziej ucieka polskiej i światowej konkurencji.

Jak podkreślił Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy, dzięki ciężkiej i systematycznej pracy AutoMapa stała się synonimem nawigacji a Polska może poszczycić się jednymi z najdokładniejszych map nawigacyjnych w całej Europie, które stawiane są za wzór dokładności i jakości.

Wraz z najnowszą aktualizacją map użytkownicy otrzymają również możliwość wyszukiwania adresów posesji na terenach wiejskich, na których nie ma nazw ulic, a jedynie numery budynków. Pozwoli to na nawigację do najmniejszych nawet obiektów znajdujących się obok małych wsi czy w przysiółkach.

Najnowsze mapy 1408 zostaną udostępnione w AutoMapie dla systemów Windows, iOS oraz Android, a także w serwisie mapowym Targeo.pl

[Łukasz Szewczyk]