Obecnie trwają ostateczne szlify, więc nie wiemy jeszcze jak dokładnie będą wyglądać, ale przedstawiamy oto obecną koncepcja foteli Fallout, które jako pierwsze trafią na rynek:

Krzesło Fallout trafi do sprzedażny w drugim kwartale 2020 r., a zaraz po nim zostanie wydana edycja DOOM. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy jego wygląd. Opisany został jako zielony fotel wojskowy z akcentami i logo DOOM w białe szwy. Oparcie będzie zawierało glif z gry w krwistoczerwonym kolorze.

Po ukończeniu tych dwóch projektów, przyjdzie pora na inne z gier wydanych przez Bethesde, takich jak The Elder Scrolls, RAGE, Dishonored, The Evil Within, Prey i Wolfenstein.

Mówiąc o nowej współpracy, Steven Levitt, Business Development Manager w noblechairs, powiedział: "Bethesda jest jednym z najbardziej cenionych studiów gier na świecie. Partnerstwo z globalną marką wysokiej klasy foteli dla graczy jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą grać w gry wygodnie. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć ostateczne projekty! "