Błąd zawiera podgląd całej mapy


Call of Duty: Modern Warfare może posiadać tryb Battle Royale. Pierwsze inklinacje tego trybu wyciekły przez eksploratorów danych w zeszłym miesiącu, ale teraz pojawia się dziwna nowa usterka w grze i potwierdza wszystko, co sugerują wycieki.

W listopadzie górnicy danych opublikowali informacje o serii plików, które znaleźli w wersji komputerowej Modern Warfare, która odnosiła się do czegoś o nazwie "BR". Pliki zawierały opis trybu o nazwie "Battle Royale", liczba graczy do 200, a nawet widok mapy z góry, w którym ten tryb prawdopodobnie ma miejsce.

Tryb Batlle Royal w Call of Duty Modern Warfare


Chociaż w czasie wycieków nie było dowodów na ten tryb, poza plikami, wydaje się, że nowy błąd potwierdza podejrzenia. Późnym wieczorem w niedziele, użytkownik Reddit, Nateberg3, opublikował wideo, w którym próbuje załadować ową nową mapę do meczu Spec Ops. Ze swojego punktu obserwacyjnego są w stanie rozejrzeć się po całej mapie i zobaczyć wiele takich samych miejsc, które pojawiły się na wyciekającej mapie w trybie Battle Royale.

Według wcześniejszego wycieku, ten tryb bitewny został opracowany przez Raven Software i zostanie wydany na początku 2020 roku jako darmowy, samodzielny tryb. Do tej pory z Activision nie było oficjalnego słowa na temat tego, czy Call of Duty: Modern Warfare faktycznie otrzymuje tryb Battle Royale, czy nie.