CD Projekt Red potwierdził nadejście wersji PS5/XSX podczas połączenia konferencyjnego. Szczegółowe odpowiedzi na temat wyczekiwanej wersji obecnej i następnej generacji zaczynają się od około 11 minuty rozmowy. Wersje Cyberpunk 2077 PS5 i Xbox Series X nie są planowane, mówi CDPR; Gra była zawsze zaprojektowana na konsole obecnej generacji.

Jak potwierdził polski programista, Cyberpunk 2077 będzie działać na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X w dniu premiery, czyli 19 listopada. Podczas rozmowy inwestorskiej poruszono także temat dnia premiery konsol nowej generacji i wydaje się, że CDPR uważa, że ??obie konsole powinny wystartować mniej więcej w tym samym czasie. Nie należy się jednak obawiać konkurencji tytułów premierowych nowej generacji, ponieważ są one bardzo różne od Cyberpunk 2077.

CD Projekt Red potwierdził również, że Cyberpunk 2077 będzie wyglądał lepiej na PS5 i Xbox Series X w dniu premiery. Jednak najciekawszą wiadomością jest potwierdzenie, że w przyszłym roku Cyberpunk 2077 otrzyma "bardziej niezawodną" aktualizację PlayStation 5 i Xbox Series X. Ta wersja będzie bezpłatna dla tych, którzy kupili Cyberpunk 2077 na PS4 i Xbox One.

Realizujemy te same plany, które ustaliliśmy
- powiedział prezes Adam Kiciński podczas połączenia konferencyjnego.
[Cyberpunk 2077] zawsze był projektowany na [PS4 i Xbox One]. Myślimy o następnej generacji, ale na razie skupiamy się na obecnej generacji. Ten plan jest nadal aktualny.