Zainteresowanych z pewnością nie zabraknie, chociaż sam producent niczego jeszcze oficjalnie nie ujawnia.
Co powiedzielibyście na dodatek do Grand Theft Auto V? Zainteresowanych zapewne by nie zabrakło, tym bardziej gdyby okazało się, że rozszerzenie zawiera nową historię.
Zdaniem producenta szans na tego typu niespodziankę nie ma, ponieważ wszystkie siły rzucone są obecnie na rozwój GTA Online. Rockstar zawsze jest jednak bardzo tajemnicze i nie ujawnia swoich planów, nawet gdy są one już realizowane. Nieoficjalne źródła sugerują coś zupełnie innego, a mianowicie to, że fabularny dodatek do GTA V jest już przygotowywany.

Tego typu sugestie pojawiają się nie pierwszy raz, chociaż konkretów brakuje. Fabuła rozgrywać ma się w mieście Liberty City, a najnowsze informacje dotyczące rzekomego dodatku pochodzą LondonTown2004, związanego ze społecznością Grand Theft Auto gracza, któremu udało się odnaleźć pliki przygotowane podobno pod kątem fabularnego rozszerzenia.

Wszystko traktować trzeba jeszcze ze sporym dystansem. Być może za jakiś czas pojawią się nieco dokładniejsze informacje, o ile producent rzeczywiście coś planuje.