Advantages Of Led

Swiatło na najwyższym poziomie

Skoncentruj się na przyszłości. Z oświetleniem LED. Technologia LED zrewolucjonizowała sektor oświetleniowy. Czy teraz poszukujesz najlepszego zamiennika dla starych tradycyjnych źródeł światła? Zainspiruj się wieloma nowymi korzyściami, jakie daje nowoczesne oświetlenie LED! Ekscytujący kierunek, który umożliwi niekończącą się zabawę i bardziej zrównoważony tryb życia.

Zobacz pełną ofertę źródeł światła LED od Osram

Osram Energy Consumption

Oszczędzaj do 85% kosztów energii

Rozświetl swój dom, używając lamp LED - najbardziej energooszczędnej technologii w oświetleniu Znaczący potencjał w oszczędzaniu energii staje się jasny przy prostym obliczeniu: Jeśli w każdym prywatnym domu w Niemczech zastąpiono by jedną tradycyjną lampę o mocy 60 W na odpowiadającą jej lampę LED, to osiągnięto by oszczędność w zużyciu energii porównywalną do ze średniej wielkości miastem. Dałoby to ponad 1 920 000 000 kWh mocy rocznie lub więcej niż pół miliarda euro przy cenie energii elektrycznej 0,28 EUR/kWh. Oszczędności są także imponujące dla gospodarstwa domowego - jeśli wymienisz 10 lamp, zaoszczędzisz rocznie około 95 euro na rachunkach za energię elektryczną, przy tych samych założeniach cenowych.Osram Comparison Of Wattages

Moc daje duży potencjał oszczędności

Lampy Retrofit - łatwe i szybkie porównywanie odpowiednika mocy Wszyscy znamy specyfikacje mocy tradycyjnych lamp. Służyły nam one przez dziesięciolecia. Lampy LED mają porównywalne natężenie światła, jednak wymagają znacznie mniej mocy. Obok zamieszczamy porównanie.


Najważniejsze korzyści dotyczące LED

Osram Led Lamps

Natychmiast 100% światła

Przy diodach LED nie trzeba w ogóle czekać. W chwili dotknięcia przełącznika, lampy LED natychmiast świecą ze 100% wydajnością. Żadnych jeśli i ale. Dotyczy wszystkich produktów LED.

Doskonała jakość światła

Dobra jakość światła jest określana przez kilka czynników, z których głównym jest skuteczność oświetlenia, oddawanie barw i zabezpieczenie przed olśnieniem. LED zachowują się tutaj tak, jak inne źródła światła, ale dzięki ich szczególnym właściwościom fotometrycznym dają one wiele możliwości lepszej adaptacji oświetlenia do potrzeb ludzi.
Osram Long Lifespan

Długa trwałość

Kto chce stale wymieniać swoje lampy? Trwałość LED znacznie wyprzedza tradycyjną technikę świetlną. Świecą one do 30 lat. Odpowiada to średniej trwałości 30 000 godzin, przy dziennym działaniu przez 2,7 godziny.
Osram Rgb Colors

Świat kolorów RGB

W lampach LED RGBW dostępnych jest ponad 16 milionów kolorów. Stwórz w swoim domu lśniący ocean kolorów lub po prostu subtelne muśnięcie barw. Może to być chłodne, jasne światło pomagające w utrzymaniu koncentracji, białe ciepłe światło wprowadzające w wieczorny nastrój relaksu lub kolorowe oświetlenie imprezy. Najnowszy system LIGHTIFY zawiera wersje RGBW, którymi można zdalnie sterować przy pomocy aplikacji.

Brak migotania

Przy diodach LED nie ma efektu migotania. Jest to cyfrowa technologia oświetlenia, która jest nastawiona w 100% na wydajność. Właśnie to sprawia, że nie ma efektu migotania, które można zauważyć, używając niektórych świetlówek.
Osram Mercury Free

Nie zawierają rtęci

Opiszmy to w skrócie: Nie, lampy LED nie zawierają rtęci. Zapewniają lepszą ochronę środowiska naturalnego w przyszłości.


Osram Led Lamps Design

Nowoczesne wzornictwo

Unikalna na świecie i wyjątkowa technologia Lightguide: naprawdę przyciąga wzrok! Nasze lampy LED są dostępne w prawie wszystkich kształtach, z wszystkimi popularnymi trzonkami oraz ze szkłem matowym lub przezroczystym.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie ma kompromisów

Oczywiście światło musi świecić. Ale co z bezpieczeństwem? Należy pamiętać, że mowa jest tutaj o napięciu 230 V. Do tego dochodzi wytwarzane ciepło i ryzyko powstania pożaru. Czy zawierają one rtęć?
Odpowiedź jest prosta: Skoncentruj się na jakości! W całym domu. Ponadto, lampy LED, w porównaniu ze starymi dobrymi "żarówkami tradycyjnymi", prawie nie emitują ciepła na zewnętrzną bańkę żarówki. Oznacza to, że można ich dotykać bez żadnych obaw.


Lampy LED zapewniające wspaniały wygląd pomieszczeń

Nasze lampy LED są dostępne w wersji klasycznej, reflektorowej i liniowej. O wysokiej efektywności energetycznej i elastycznym zastosowaniu. Zaoszczędź do 90% wydatków na energię, używając lamp LED firmy OSRAM. Wybieraj spośród różnych odcieni bieli i naszych kilku modeli przyciemnianych. Trwałość do 25 lat zapewnia dodatkowe korzyści.

Zobacz pełną ofertę źródeł LED Osram