Portfolio Grupy Interia.pl wzbogaciło się o Tipy.pl - poradnikowy serwis o charakterze społecznościowym.

Serwis Tipy.pl gromadzi rady i wskazówki internautów z wielu obszarów życia. Przydatność podpowiedzi oceniają wszystkie osoby odwiedzające stronę. Czytający mogą oddać głos przez system ocen lub po prostu skomentować daną poradę.

Każdy tekst może być dodatkowo opatrzony materiałami zdjęciowymi i filmami, co znacznie uatrakcyjnia przekaz i pozwala lepiej zaprezentować poruszany problem. Porady pogrupowano w odpowiednie kategorie tematyczne. Dodatkowo, odnalezienie interesującego użytkownika wpisu ułatwia wyszukiwarka.

Serwis Tipy.pl ma również wersję przystosowaną do urządzeń mobilnych: m.tipy.pl oraz fanpage na Facebooku (prawie 168 tys. fanów).

To kolejny krok w konsekwentnym budowaniu naszej pozycji w kategorii serwisów Styl życia. Grupa Interia.pl nie miała dotychczas tego typu witryny, dlatego zakup Tipy.pl jest dla nas bardzo ważny w kontekście zapewnienia użytkownikom i reklamodawcom kompleksowej oferty. Cieszy również fakt, że wspólnie z dotychczasowym właścicielem Tipy.pl - Jakubem Witkowskim, który dołącza do naszego zespołu - dalej będziemy pracowali nad dynamicznym rozwojem serwisu
- mówi Artur Potocki, Prezes Zarządu Grupy Interia.pl.

[Łukasz Szewczyk]