Po grudniowych promocjach urodzinowych, wprowadzeniu Viking App oraz dodatkowych Paczek Internetu Mobile Vikings nie spoczywa na laurach i wprowadza kolejne zmiany. Tym razem w taryfach na rozmowy.

Od 28 stycznia 2015 roku Mobile Vikings wprowadza ulepszone taryfy na rozmowy. Pojawi się sporo nowości. Przede wszystkim zmniejszą się i ujednolicą stawki za połączenia - teraz wszyscy użytkownicy będą mogli dzwonić za 0,19 zł/min. Oznacza to, że w ramach dotychczasowych trzech propozycji za 10 zł, 19 zł oraz 29zł do wykorzystania będzie odpowiednio 52 min, 100 min oraz 152 min.

Jedną z najważniejszych nowości są nielimitowane SMS-y w pakietach za 19 i 29zł, ale to nie wszystko. Spore zmiany dotyczą przede wszystkim doładowania za 29 zł. Zwiększy się pakiet danych z 3 GB do aż 4 GB. Dodatkowo w ramach doładowania otrzymamy nielimitowane rozmowy z użytkownikami Mobile Vikings, Play oraz innymi operatorami działającymi w ramach sieci P4. Internet, SMS-y oraz rozmowy w sieci będą ważne przez 31 dni, natomiast środki na koncie będą do wykorzystania przez okrągły rok.

[Łukasz Szewczyk]