W nowej mapie drogowej na stronie Noctua pojawiły się trzy ciekawe produkty, których już teraz nie możemy się doczekać. Mowa dokładnie o planach na Q1 oraz Q4 2022, w których widnieją takie pozycje jak białe wentylatory, Noctua NH D15 nowej generacji, oraz nowe nieznane chłodzenie z dwoma wieżami i wentylatorem bądź wentylatorami 120 mm.

Noctua
Najbardziej ciekawi jesteśmy nowej generacji NH-D15 - topowego, wręcz legendarnego chłodzenia od Noctua. Pierwsza odsłona Noctua NH-D15 została wprowadzona na rynek w 2014 roku, czyli od jej premiery minęło już naprawdę dużo czasu. Może faktycznie czas i pora na coś nowego, coś odświeżonego, coś co będzie mogło na nowo konkurować z nowymi chłodzeniami od innych producentów. W 2019 roku, Noctua wypuściła NH-D15 w wersji chromax.black, czyli NH-D15 wykończona w czerni łącznie z wentylatorami. Obecnie jest to chyba najbardziej popularne powietrzne chłodzenie wieżowe, które swoją wydajnością zawsze plasuje się na szczytach wykresów wydajnościowych.

Ru7xn2fhsd7h9um2q9rbah

Nowa odsłona NH-D15 pierwotnie zaplanowana była na rok 2020, jednak prawdopodobnie cała sytuacja z pandemią, problemami z dostawami wywoła wcale niemały poślizg. Pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, że produkty z obecnej mapy drogowej Noctua wejdą na rynek już bez żadnych opóźnień.