Xiaomi wypuściło nowy model hulajnogi Mi Electric Scooter 3 z inteligentniejszą i trwalszą baterią. Poniżej przedstawiamy niektóre z funkcji, cenę oraz kilka szczegółów odnośnie nowej hulajnogi elektrycznej od Xiaomi.

Mi3news

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 posiada baterię 275 Wh z zasięgiem do 30 km. Może pracować ona nieprzerwanie z mocą 300W, osiągając szczytową moc 600W - czyli o 100W więcej niż w poprzedniej edycji. Pełne ładowanie trwa 8,5 godziny i aby zachować zgodność z lokalnymi przepisami, prędkość maksymalna jest ograniczona do 25 km/h. Dodatkowo nowy Mi Electric Scooter 3 może pokonywać wzniesienia do 16 stopni oraz wyboje na drogach. Nowy model waży 13 kg i posiada maksymalne obciążenie do 100 kg.

Mi3news2

Firma przeprojektowała mechanizm składania z 3-stopniową konstrukcją. Zmodernizowano również wyświetlacz LCD. Inne cechy o których warto wspomnieć, to aluminiowe podwozie, opony pneumatyczne, system eABS z przodu i podwójny hamulec tarczowy z tyłu, reflektor 2W i dwie dostępne kolorystyki - Onyx Black i Gravity Grey. Xiaomi Mi Electric Scooter 3 został wyceniony na 449 euro