Komórkowa sieć T-Mobile wprowadza na rynek nową ofertę internetu LTE na kartę. Pakiety od 1 GB do 25 GB, bez przepadających danych i martwienia się o utrzymywanie ważności konta - to cechy nowej oferty Internet Strong LTE.

Od wtorku (14 lipca 2015 roku) w ofercie T-Mobile dostępne są nowe startery Internet na kartę w T-Mobile "1GB na start i każdy następny 1GB za 5 zł". Z pakietu danych można korzystać przez 5 dni od daty aktywacji karty. Po tym czasie aktywowany zostanie pakiet Internet Strong LTE 1GB za 5 zł na 5 dni, który będzie odnawiany cyklicznie. Klient w dowolnym momencie może włączyć inny pakiet wysyłając kod aktywacyjny.

Zaletą oferty Internet Strong LTE jest kumulacja niewykorzystanych danych przy cyklicznym odnawianiu pakietu Internetowego oraz brak konieczności utrzymywania ważności Konta. Klient ma zapewniony dostęp do Internetu w terminie obowiązywania Cyklu Rozliczeniowego aktywowanego pakietu.

Nowe pakiety danych Internet STRONG LTE mogą aktywować także klienci, którzy już korzystają ze starterów Internet na kartę w T-Mobile.

[Łukasz Szewczyk]