T-Mobile wprowadza Travel & Surf Świat - nową promocję na transmisję danych w roamingu. Propozycja dostępna będzie w wariancie cyklicznym oraz w pakietach jednorazowych.

T-Mobile przygotował dla swoich abonentów specjalną ofertę - Travel & Surf Świat, czyli nowe pakiety Internetu mobilnego w roamingu, do wykorzystania w Uni Europejskiej oraz poza jej obszarem. Pakiety będą obowiązywać m.in. w najpopularniejszych destynacjach turystycznych, np. Egipcie, Turcji czy Tajlandii. To kolejna propozycja, dzięki której T-Mobile stwarza swoim klientom możliwość bezpiecznego surfowania po sieci poza granicami kraju z pełną kontrolą kosztów w atrakcyjnych cenach. Z oferty pakietów jednorazowych mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Oferta Travel & Surf Świat dostępna jest w dwóch opcjach: jednorazowego pakietu i cykliczną. Z myślą o tych, którzy szukają łatwego sposobu na zapewnienie sobie dostępu do internetu podczas krótszej podróży, T-Mobile przygotował cztery pakiety Travel & Surf Świat, zróżnicowane pod względem wielkości transferu i czasu na jego wykorzystanie:
  • Travel & Surf Świat - 7 dni 30MB (29.90zł)
  • Travel & Surf Świat - 7 dni 100MB (99,90 zł)
  • Travel & Surf Świat - 14 dni 500MB (359,90 zł)
  • Travel & Surf Świat - 14 dni 1GB (599,90 zł)

Dzięki temu klienci mogą wybrać wariant, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Klienci otrzymają oczywiście odpowiednie informacje w momencie, gdy do końca pakietu pozostanie 10MB oraz w którym zakupiony pakiet zostanie wyczerpany.

Wybierający się w dłuższą podróż mogą także skorzystać z opcji abonamentowej. W tym wariancie miesięczna opłata za pakiet danych doliczana jest do bieżącej faktury. Oferta dostępna jest z 500MB lub 1GB transferu za odpowiednio 359,90 zł i 599,90 zł miesięcznie.

[Łukasz Szewczyk]