Odważny styl w połączeniu z doskonałym oświetleniem - CORSAIR wprowadza obudowę Mid-Tower 5000T RGB. Model 5000T RGB wyróżnia się unikalną, wyprofilowaną konstrukcją w kolorze czarnym lub białym oraz 208 indywidulanych adresowalnych diod LED RGB. Panele siatkowe o wysokim przepływie powietrza i miejsce na maksymalnie dwa jednoczesne radiatory 360 mm zapewniające doskonałe chłodzenie sprawiają, że 5000T RGB robi natychmiastowe wrażenie.

Press

Diody LED RGB wbudowane są w paskach świetlnych, które otaczają sprzęt z trzech stron, oraz w trzech dołączonych wentylatorach LL 120 RGB. Konfiguracja jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka dzięki dołączonemu kontrolerowi iCUE COMMANDER CORE XT, który zapewnia precyzyjną kontrolę prędkości, nawet sześciu wentylatorów PWM i szczegółowe monitorowanie systemu, a także sterowanie oświetleniem.

Press

5000T RGB charakteryzuje się przejrzystym wzornictwem i przyjaznymi dla konstruktorów funkcjami, które pomogą w pełni wykorzystać najbardziej wymagające komponenty komputerowe. Przestronne wnętrze może pomieścić do dziesięciu wentylatorów 120 mm lub wielu chłodzeń o rozmiarze 360 mm co jest możliwe dzięki wygodnej tacy płyty głównej, która umożliwia konfigurację chłodzenia montowanego z boku. Uzupełnieniem tego są zdejmowane panele przednie i siatkowe na dachu, zapewniające obfity przepływ powietrza do każdego wbudowanego systemu.

Press

ThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailGrrhgr