Na polskim rynku pojawił się nowy model 34-calowego monitora Philips, o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli, oznaczonego symbolem BDM3470UP. Monitor wyposażony został w wysokiej klasy matrycę typu AH-IPS, która ma zapewniać wierne odwzorowanie barw, a także duże kąty widzenia.

Dzięki wysokiej rozdzielczości 3440 x 1440 punktów, wyświetlany obraz jest bardzo szczegółowy i charakteryzuje się wysokim poziomem ostrości. Funkcja SmartUniformity eliminuje wahania jasności i nasycenia koloru oraz automatycznie wyrównuje podświetlenie, zapewniając średnią równomierność z całego ekranu przekraczającą nawet 95%. Duża powierzchnia oraz format 21:9 sprawiają, że monitor doskonale sprawdzi się zarówno w pracy profesjonalisty, jak i w użytku domowym (filmy wyświetlane bez pasów, poszerzona widoczność w grach).

Philips BDM3470UP idealnie nadaje się do pracy na wielu aplikacjach: finansista w łatwy sposób wyświetli na nim zestawienia rynkowe, a projektanta lub grafika zadowoli przestrzeń na poszczególne elementy złożonych projektów CAD-CAM.

Monitor PhilipsBDM3470UP wyposażono w złącza: DisplayPort, DVI-Dual Link, VGA, 2 x USB 2.0 oraz 2 x USB 3.0. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą również cieszyć się obrazem na dużym ekranie dzięki zastosowaniu interfejsu MHL. Pozwala to na podłączenie smartfona lub tabletu za pomocą złącza Mobile High Definition Link - warto podkreślić, że po podpięciu urządzenie jest jednocześnie ładowane.

Sugerowana cena detaliczna monitora Philips BDM3470UP w Polsce wynosi obecnie 3799 złotych.