Chińska marka Vivo czyni coraz poważniejsze kroki aby wyróżnić się na tle konkurencji i zaistnieć ze swoimi produktami szerzej na rynku. Z opublikowanych przez firmę w ostatnim czasie zdjęć można domyśleć się, że Vivo pracuje nad przezroczystym smartfonem!

Vivo to firma tworząca autorskie konstrukcje, nierzadko pozytywnie zaskakujące konsumentów. Marka ma na koncie między innymi stworzenie najcieńszego telefonu na świecie. Całkiem możliwe, że ich oferta poszerzy się wkrótce również o smartfon przezroczysty. Na opublikowanej przez Chińczyków fotografii widać Songa Zhongji Obamę, trzymającego w dłoni rzeczone urządzenie. Wydaje się mało prawdopodobne, żeby firma ryzykowała tego typu zabiegami promocyjnymi nie mając w planie wdrożenia projektu w życie. Niewykluczone więc, że w najbliższym czasie poznamy więcej szczegółów na temat nowego chińskiego telefonu.

Co ciekawe, w filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów firma Vivo wykupiła lokowanie produktu, a w jednej ze scen Tony Stark korzysta z podobnego - również przezroczystego - urządzenia. Czyżby była to wskazówka od producenta?