Smartfon narażony jest bardzo często na uszkodzenia mechaniczne. Dla przezornych, Samsung przygotował promocję - nowi właściciele Samsung Galaxy S5 będą mogli jednorazowo, bezpłatnie naprawić uszkodzony ekran.

Smartfon to obecnie nieodłączny towarzysz życia, z którego korzystamy praktycznie wszędzie i o każdej porze. Dlatego też uszkodzenia mechaniczne są najczęstszymi problemami, z którymi muszą zmagać się użytkownicy. Z myślą o przyszłych właścicielach najnowocześniejszego smartfona z linii Galaxy - S5, Samsung przygotował specjalną promocję - w przeciągu roku od zakupu produktu, będą oni mogli jednorazowo, bezpłatnie naprawić uszkodzony ekran.

Promocja obowiązuje od 16 maja do 16 czerwca 2014 roku W celu wzięcia udziału w promocji należy zakupić Samsung Galaxy S5 w sklepach, w wyżej wymienionym okresie i w przeciągu 30 dni od daty zakupu, dokonać poprawnej rejestracji na stronie www.bezpieczny.samsung.pl.
Wymiana ekranu nastąpi w przypadku, gdy uszkodzenie powstało wskutek przypadkowego zdarzenia, skutkującego nieprawidłowym funkcjonowaniem produktu.

[Łukasz Szewczyk]