Komórkowa sieć Plus i Microsoft startują z akcją "Trampkomania z Windows Phone. Nagrodą w jest para trampek ze specjalnie wykonanym nadrukiem, który zwycięzca wybiera sam.

W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które od 1 marca do 30 czerwca 2014 kupiły w sieci Plus jeden z telefonów: Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 625 LTE, Nokia Lumia 925 LTE, Nokia Lumia 820 LTE; Nokia Lumia 920 LTE; Nokia Lumia 1320 LTE lub Nokia Lumia 1520 LTE.

By wziąć udział w konkursie należy pobrać aplikację konkursową "Trampkomania z Windows Phone" i wykazać się kreatywnością. Zadaniem uczestników, użytkowników telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 lub 8.1, jest utworzenie własnego, spersonalizowanego ekranu telefonu, składającego się z wybranych kafelków. Zrzut zaprojektowanego ekranu należy zamieścić w aplikacji konkursowej. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.

Każdego dnia trwania akcji nagrodzonych zostanie 18 osób. Laureatów wybierać będzie Komisja Konkursowa, która pod uwagę weźmie kreatywność, oryginalność, walory estetyczne oraz umiejętność wykorzystania systemu Windows Phone w zgłoszonych projektach. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą aplikacji.

Konkurs rozpoczyna się 26 maja i trwa do 30 czerwca 2014 roku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na www.trampkizwindows.pl
[Łukasz Szewczyk]