Już wszystkie osoby publiczne, które korzystają z Facebook Mentions, mogą już komunikować się z obserwującymi ich osobami oraz fanami na Facebooku przez transmisje wideo prowadzone na żywo.

Dzięki nowemu rozwiązaniu, osoby korzystające z portalu mogą odkrywać w strumieniu aktualności materiały wideo transmitowane przez znane osoby, a także komentować je i udostępniać znajomym.

Live to dla osób publicznych sposób na zaprezentowanie autentycznych i wciągających historii na Facebooku, pozwalających na jeszcze bliższy kontakt z fanami. Wśród znanych osób, które wykorzystają Live, znajdą się: Dwayne The Rock Johnson, Serena Williams, Luke Bryan, Ricardo Kak?, Ashley Tisdale, Lester Holt, Martha Stewart i Michael Bublé. Zachęcamy do śledzenia transmisji na żywo.

Jednym z pierwszych polityków na świecie i zarazem pierwszym politykiem w Polsce, który skorzysta z Live, będzie nowy prezydent Polski. Andrzej Duda połączy się na Facebooku za pośrednictwem transmisji na żywo w szczególnej dla niego chwili - dniu zaprzysiężenia. Transmisja będzie dostępna na oficjalnej stronie Andrzeja Dudy na Facebooku. Osoby, którym nie uda się obejrzeć relacji na żywo, będą mogły później odtworzyć materiał na stronie prezydenta.

[Łukasz Szewczyk]

Firma ProLine aktywnie uczestniczy w portalach społecznościowych. Zapraszamy do kontaktów przez kanały socialmedia: