Ruszyła kampania abonamentowa Telewizji Polskiej zachęcająca do skorzystania z 5-procentowej zniżki w półrocznej opłacie abonamentowej. Kampania inspirowana jest niezapomnianym filmem "Pan Wołodyjowski".

Kampania ruszyła 30 czerwca i potrwa do 25 lipca 2014 r. na antenach Telewizji Polskiej. Celem kampanii jest zachęcenie do skorzystania z 5-proc zniżki w półrocznej opłacie abonamentowej przy dokonaniu opłaty do 25 lipca 2014 r., a tym samym zachęcanie osób opłacających abonament, które jeszcze tego nie zrobiły, do uiszczenia opłaty abonamentowej za pół roku z góry.

Kampania jest kontynuacją pomysłu wykorzystującego fragmenty znanych polskich filmów, w których oryginalny obraz połączony jest z głosem lektorskim informującym o promocji. Poprzednie odsłony spotów realizowane były w oparciu o fragmenty "Hydrozagadki" i "Wniebowziętych" Andrzeja Kondratiuka oraz serialu "Stawka większa niż życie". Spoty można obejrzeć również w Internecie na stronach TVP.
Obowiązek wnoszenia opłat abonamentowych dotyczy wszystkich użytkowników odbiorników radiowych i telewizyjnych z wyłączeniem osób ustawowo zwolnionych.

[Łukasz Szewczyk]