ATEN Fiber Single-Mode 1.25G SFP Transceiver Module (10KM) (2 pcs per Package) 2A-137G

Dodaj swoją ocenę | Producent: Aten | kod: ATEN_2A-137G | Nr katalogowy: 2A-137G | Ean: 4719264645983

Opis ATEN Fiber Single-Mode 1.25G SFP Transceiver Module (10KM) (2 pcs per Package) 2A-137G

2A-137G Fiber Single-Mode 1.25G SFP Moduł nadawczo-odbiorczy zapewnia 1 GbE łączność do 10 kilometrów. Moduł nadawczo-odbiorczy może być zainstalowany zarówno w nadajnikach jak i odbiornikach. Jako moduł hotpluggable ze standardowym łącznikiem duplex dla komunikacji światłowodowej, 2A-137G pracuje z połączeniami single-mode-fiber (SMF) i działa w nominalnej długości fali 1310 nm co sprawia, że jest to opłacalny i bardzo wydajny moduł nadawczo-odbiorczy.
Najważniejsze cechy
  • nominalna długości fali 1310 nm
  • wysoka jakość wykonania
  • typ światłowodu-Single Mode
Produkt nowy, wysokiej jakości

Cechy produktu ATEN Fiber Single-Mode 1.25G SFP Transceiver Module (10KM) (2 pcs per Package) 2A-137G

Zasięg działania10000 m
Transfer1250 Mbps
Wymiary55,9 x 14,6 x 13 mm
ProducentAten
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 48 hDostępny w oddziałach 48 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty




Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin.

Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2022 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.