Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
29,99 zł
Cena detaliczna:
31,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.5E FTP 30m Szary Fluke Passed

Dodaj swoją ocenę | Producent: Lanberg | kod: PCF5-10CC-3000-S | Ean: 5901969427899

Opis Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.5E FTP 30m Szary Fluke Passed

Kabel sieciowy firmy Lanberg wykorzystywany jest do łączenia elementów aktywnych (np.: switch, router) sieci komputerowej oraz do podłączenia komputera, telewizora, konsoli do gniazda sieci lokalnej. Wykonany i testowany na zgodność ze specyfikacją IEC 62321 i EN 55035 zapewnia najwyższe parametry transmisyjne i zgodność z daną kategorią. Kabel sieciowy miedziany obustronnie zakończony jest wtykami RJ45 (8P8C) Końcówki kabla wyposażone w odgiętkę i ochronę zatrzasku.
Najważniejsze cechy
  • Kategoria teleinformatyczna: 5E
  • Izolacja zewnętrzna PVC: 5.4mm
  • Praca do 100Mhz
  • AWG 26 (8*7*0.16mm)

Izolacja

Zewnętrzna PVC: 5.4mm
HDPE żyły: 0.88mm

Kompatybilność z normami

ANSI
TIA
EIA-568B

Cechy produktu Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.5E FTP 30m Szary Fluke Passed

RodzajKabel
KolorSzary
Długość przewodu30 m
Kategoria teleinformatyczna5/5E
Rodzaj ekranowaniaF/UTP
ProducentLanberg
Gwarancja12 miesięcy
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Ugreen Patch Cable NW134 CAT.8 U/FTP 40 Gb/s 5m płaski z metalowymi wtyczkami - czarny (10983)Ugreen Patch Cable NW134 CAT.8 U/FTP 40 Gb/s 5m płaski z metalowymi wtyczkami - czarny (10983)29,-1 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Ugreen Patch Cable NW153 CAT.8 F/FTP 25000Mbps w oplocie 3m czarny (80432)Ugreen Patch Cable NW153 CAT.8 F/FTP 25000Mbps w oplocie 3m czarny (80432)33,-3 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 5m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 5m kat.8 Czarny35,-5 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)21,-9 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)21,-9 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)15,-15 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-16 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.